Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAKOŃCZONY]Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: [ZAKOŃCZONY]Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! (/Temat-ZAKONCZONY-Oficjalny-KONKURS-Zarabiam-com-Jest-nas-juz-100-000-130170)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Max998 - 19-03-2016 14:15

(09-03-2016 14:18)Max998 napisał(a):  [Obrazek: 3e1e48ac9702.png]

Wydaje się, że to niewiele ale cholernie cieszy, chociaż mogłem coś pominąć a sobie nie przypomniałem.
Bez pomocy ludzi z forum, zaczerpniętych tutaj pomysłów i stron do zarabiania nigdy bym tego nie osiągnął sam z tak niewielkim nakładem pracy. Mówiąc nigdy bym tego nie osiągnął mam na myśli siedzenie w domu i zbieranie kasy, jest to lepsze znacznie niż chodzenie codzienne do roboty.. DZIĘKI! Oby więcej takich chwil. Big Grin

Edytowane, mam nadzieję, że teraz OK. Smile


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Scoobyx - 19-03-2016 14:20

(19-03-2016 14:15)Max998 napisał(a):  
(09-03-2016 14:18)Max998 napisał(a):  [Obrazek: 3e1e48ac9702.png]

Wydaje się, że to niewiele ale cholernie cieszy, chociaż mogłem coś pominąć a sobie nie przypomniałem.
Bez pomocy ludzi z forum, zaczerpniętych tutaj pomysłów i stron do zarabiania nigdy bym tego nie osiągnął sam z tak niewielkim nakładem pracy. Mówiąc nigdy bym tego nie osiągnął mam na myśli siedzenie w domu i zbieranie kasy, jest to lepsze znacznie niż chodzenie codzienne do roboty.. DZIĘKI! Oby więcej takich chwil. Big Grin

Edytowane, mam nadzieję, że teraz OK. Smile

Raczej nie o taką edycję chodziło. Przykładowo tak jak to zrobił "JaTuDensze" albo "jarunioo". W tle każdego zdjęcia powinno być widoczne logo forum np. na kartce/laptopie/monitorze...


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Majka - 19-03-2016 14:25

(19-03-2016 14:15)Max998 napisał(a):  
(09-03-2016 14:18)Max998 napisał(a):  [Obrazek: 3e1e48ac9702.png]

Wydaje się, że to niewiele ale cholernie cieszy, chociaż mogłem coś pominąć a sobie nie przypomniałem.
Bez pomocy ludzi z forum, zaczerpniętych tutaj pomysłów i stron do zarabiania nigdy bym tego nie osiągnął sam z tak niewielkim nakładem pracy. Mówiąc nigdy bym tego nie osiągnął mam na myśli siedzenie w domu i zbieranie kasy, jest to lepsze znacznie niż chodzenie codzienne do roboty.. DZIĘKI! Oby więcej takich chwil. Big Grin

Edytowane, mam nadzieję, że teraz OK. Smile
Jest ok Heart

Powinno być w tle nagród ale myślę, że administracja forum zatwierdzi zgodność tej pracy.


Czekam na więcej prac konkursowych!


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - geraxon - 20-03-2016 17:51

Widać nie umiem czytać ze zrozumieniem, usuńcie ten post jeśli możecie.


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Tomekproer2 - 21-03-2016 22:19

Myszka i proca z likeplusa
Trochę pln z 10 zł Big Grin
Zdjęcia się pojawią jak znajdę .. ;p
Jerk2


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Majka - 24-03-2016 19:54

Przypominam o konkursie i zapraszam do większej aktywności Smile
Nagrody czekają....



RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Jork - 24-03-2016 23:43

Dzięki naszemu forum zarobiłem na .....

[Obrazek: 17084377279718888524.jpg]


Dzięki forum zarobiłem na bardzo dużo rzeczy lecz w skrócie napiszę
- motocykl honda cbr 125
- tv do pokoju 40 cali samsung smart tv
- laptop lenovo
- telefon samsung galaxy s5
- kask
- rękawice motocyklowe
- buty
- wymieniłem napęd w motorze
- kupiłem dużo sprzętu wędkarskiego ( za ok 2000zł )
i wiele innych rzeczy lecz za długo by wymieniać wszystko Wink

Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa, troszkę się narobiłem efekt oceńcie sami Wink


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Czaq - 26-03-2016 20:40

[Obrazek: GwTA9yv.png]
A ja dzięki forum Zarabiam zarobiłem spore pieniądze...
ale przede wszystkim poznałem wiele wartościowych osób i znajomych których prawdopodobnie w życiu nigdy nie miałbym okazji poznać...
To coś więcej bo rzeczy materialne przeminą a pamięć zostanie na zawsze! Dziękuje ZC.com!


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - szykiryki - 26-03-2016 21:28

Czaq, ale wazelina Big Grin, ale rozumiem w pełni, o czym na końcu!

Co do moich zarobków.
Początki były trudne. Pamiętam, jak dziś, kiedy to w momencie zarejestrowania, prawie 3 lata temu spamowałam innym skrzynki- Ejże, podziel się sposobem jak zarobić 5 dych, pliska.

Z biegiem czasu, zaczęło się coś dziać.

Kluczowy zakup dzięki zc to fura. Taka konkretna, jaką chciałam

[Obrazek: 949Nfaw.jpg]

Zdjęcie z kartką to jakieś wyżyny możliwości dla mojego telefonu. Światło odbite. Potwierdzenie na ekranie wewnątrz Tongue

W międzyczasie przewinęło się trochę sprzętu. Żeby było gdzie oglądać brazylijskie tasiemce, samsung 56' curved i drugi 42' jako wsparcie. Lapek do pracy w domu Lenovo.

[Obrazek: Y93bnHd.png]

Nie samą kasą człowiek żyje, więc coś dla rozwojowego ducha też się znalazło.
Dzięki zc powiększyłam nieco swoją biblioteteczkę (coś mniejszego od biblioteczki).
W międzyczasie udało się zrobić, po magisterce, studia podyplomowe- również sfinansowane dzięki zc:

[Obrazek: DwVAwoJ.png]

Trochę się wydarzyło przez te 3 lata obecności tutaj.
Tak naprawdę dzięki ZC zbudowała mi się chata, ale jednak trochę dołożył mój stary, tzn. towarzysz życia, więc głupio o tym wspominać Heart


Tutaj minikazanie dla młodzieży.
Gdybym miała okazję zacząć zarabianie w sieci tak jak większość z Was, w wieku 19-20 lat, pewnie dzisiaj byłabymremixem Killera i Kiljana...
...tak będę na tym poziomie dopiero za jakieś 3 miechy.
Jak macie możliwość czerpcie ile się da teraz, już!

Na koniec, tak jak wspominał Czaqu, warto tu być dla ludzi (nawet multi).
Ale tylko niektórych.
Pozdro600 dla Rudych, Fioletowych i szaraków.
Dzięki za te krępujące, noce, intymne rozmowy:

[Obrazek: CrEiZmJ.png]

Dla Pana Hybrida, który zawsze mnie dotuje na wszystkie święta i dzięki Niemu jestem bogata w FG Big GrinHeart


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Press0 - 28-03-2016 12:24

Nic.
[Obrazek: 20160328_131826.jpg]