Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAKOŃCZONY]Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: [ZAKOŃCZONY]Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! (/Temat-ZAKONCZONY-Oficjalny-KONKURS-Zarabiam-com-Jest-nas-juz-100-000-130170)

Strony: 1 2 3 4 5


[ZAKOŃCZONY]Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Majka - 07-03-2016 20:39

KONKURS ZAKOŃCZONY.
Lista zwycięzców:
http://zarabiam.com/Temat-WYNIKI-konkursu-Jest-nas-juz-100-000-131524

-----------------------------

[Obrazek: zarabiam-600x300.png]


Witajcie. Z okazji przekroczenia progu 100000 zarejestrowanych osób na forum w imieniu administracji pragnę ogłosić kolejny KONKURS! Tym razem nagrodzimy połączenie Waszej kreatywności, gdyż konkurs jest w formie graficznej.



UWAGA: 15 osób WYGRYWA nagrody!!!


TEMAT KONKURSU:

Dzięki naszemu forum zarobiłem/zarobiłam na ... (przedstaw graficznie).

Jak wiadomo Nasze forum pośredniczy i pomaga w zarobkowaniu przez internet, przedstaw siebie lub też pochwal się swoimi sukcesami które udało Ci się z Naszą pomocą osiągnąć Smile



NAGRODY:

1. Miejsce: 1 kubek + Pendrive 8gb + 14wlepek + 2x dlugopis
2. Miejsce: 1 kubek + 10 wlepek + 2x dlugopis
3. Miejsce: 1 kubek + 2x dlugopis

4. 21 wlepek + dlugopis
5. 21 wlepek + dlugopis
6. 14 wlepek + dlugopis
7. 14 wlepek + dlugopis
8. 14 wlepek + dlugopis
9. 7 wlepek + dlugopis
10. 7 wlepek + dlugopis
11. 200 fg
12. 150 fg
13. 50 fg
14. 30 fg
15. 10 fg


Nagrody pocieszenia: Minimum 3 punkty reputacji dla każdego!



Zasady konkursu:


* Pracę składamy tylko w tym temacie w formie graficznej tj. zdjęcia.
* Na każdej pracy MUSI być umieszczona co najmniej jedna rzecz z wymienionych poniżej:

- napis na kartce (adres forum lub nazwa użytkownika)
- w tle laptop/komputer z włączonym forum,
- telefon z uwidocznionym adresem forum
- wlepka, gadżet zdobyty na forum z logo ZC.
Nie będą zaliczane prace z nałożonym znakiem wodnym.
* Każdy forumowicz może wystawić maksymalnie 3 prace.
* Praca musi być własna - prace kopiowane z internetu bądź innych źródeł będą zdyskwalifikowane.
* Zgłoszenia zawierające agitujące/niestosowne treści polityczne, wulgaryzmy będą zdyskwalifikowane.



Konkurs trwa od 07.03.2016 do 31.03.2016 r.

Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do 7 kwietnia 2016 r.

O kolejności zajmowanych miejsc zdecyduje administracja forum.
Bierzemy pod uwagę m.in kreatywność, pracochłonność, dobry humor.

Liczymy na 100000 zgłoszeń konkursowych!

Niech wygra najlepszy - ZACZYNAMY!!!



PROSZĘ W TYM TEMACIE UMIESZCZAĆ WYŁĄCZNIE PRACE KONKURSOWE - DODATKOWE PYTANIA PROSZĘ KIEROWAĆ POPRZEZ PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ. Spam będzie karany lub kasowany.


[Obrazek: 28thlhs.png]


PS: Wstawiamy zdjęcia, rysunki, bannery, wyklejanki itp. związane tylko z w/w tematem. Może to być harley, laptop, maskotka, 100zł, 2 żubry....
LICZYMY NA WASZĄ KREATYWNOŚĆ!


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - konrad123456789 - 08-03-2016 12:34

To może zacznę. Jest sporo rzeczy, które mógłbym wrzucić, ale wybrałem dzisiejszy zakup Tongue
Kobietki Wasze zdrowie impreza
[Obrazek: vl7bTzP.jpg]

Paint lvl 10 Jerk


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - MaLiN - 08-03-2016 13:48

Dzięki naszemu forum ZARABIAM.COM zarobiłem na ...


[Obrazek: ONBYI8Z.jpg]

Jest mnóstwo rzeczy, które mógłbym wymienić Idea

Głównie to udało mi się zrobić kapitalny remont Simsona oraz zakupić Cinquecento i zrobić Swapa z 700 na 1.2 Lol Może się niektórym wydawać, że to grosze, a poszło to w tysiącach Sad

Kupiłem sobie laptopa oraz telefon. Również moje podróże były za hajs z forum, jest jeszcze parę innych drobnych rzeczy, zakupionych za hajs z neta ale cieszę się z tego co mam, nawet z tych najdrobniejszych rzeczy (chociażby papier toaletowy), bo jak to się mówi - pieniądze nie śmierdzą Jerk

Pewnie bogacze wstawią tu zaraz swoje lexusy i inne padła, ale tak naprawdę najważniejsze w zarabianiu jest to, jaki trud pracy się włożyło samemu i co można dzięki temu osiągnąć, niż czekać na gotowe.

To wszystko, dzięki tak wspaniałej społeczności forum Zarabiam.com Heart


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - mamrocik - 08-03-2016 13:59

Kolejne 2 Kazimierze ! Dzięki pewnemu projektowi na forum Smile

[Obrazek: Obrazek_1457441357.jpg]


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - ivandzms - 08-03-2016 22:31

[Obrazek: oRZmAXA.jpg]
Na forum od 2014. Tutaj właśnie poznałem te pierwsze metody zarabiania. Najważniejsza rzecz na jaką zarobiłem to zdecydowanie miejsce pracy, w którym ciągle coś zmieniam... no i może jeszcze Martini Big Grin


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - JaTuDensze - 08-03-2016 23:47

Hejka Smile
Dzięki forum dowiedziałem się sporo i też udało mi się kupić właśnie tą oto kobyłke co niżej na zdj oczywiscie nie tylko za kase z forum no ale, (bylo jeszcze sporo rzeczy ale gdzies screeny mi się zapodziały), jestem tutaj od września 2013 Smile


[Obrazek: 06993661808649074557.jpg]
@EDIT: Nic lepszego przy tej pogodzie nie da sie wymyślić Big Grin

Edit: rano zrobię zdj z logiem Smile

Pozdro dla forumowiczów !!!

@Robaczek12 Lekko ponad 20 tys w grudniu 2014 Smile Na jesień będzie na sprzedażSmile Będzie po profesjonalnej polerce i coś ciekawego jeszcze wymyślę Smile


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Max998 - 09-03-2016 14:18

[Obrazek: 3e1e48ac9702.png]

Wydaje się, że to niewiele ale cholernie cieszy, chociaż mogłem coś pominąć a sobie nie przypomniałem.
Bez pomocy ludzi z forum, zaczerpniętych tutaj pomysłów i stron do zarabiania nigdy bym tego nie osiągnął sam z tak niewielkim nakładem pracy. Mówiąc nigdy bym tego nie osiągnął mam na myśli siedzenie w domu i zbieranie kasy, jest to lepsze znacznie niż chodzenie codzienne do roboty.. DZIĘKI! Oby więcej takich chwil. Big Grin


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - GaCeL - 10-03-2016 23:15

Dzięki naszemu forum zarobiłem na ...

http://i.imgur.com/fSyUZ6P.jpg

Dzięki forum zacząłem zarabiać pieniądze nie wychodząc z domu w tak młodym wieku Smile Początki były trudne zaczynając, zarabiałem dziennie 10zł a skończyłem na 21tys w weekend a dokładnie niedziele Huh Teraz biznes się kręci, oczywiście z dużo mniejszymi pensjami Smile
A wszystko to dzięki wam, naszej społeczności forum, dziękuje!!! Heart


RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - jarunioo7 - 11-03-2016 00:24

Na taką okazję wziąć udział muszę - szczególnie, że zarabiam.com zmieniło moje życie Wink

[Obrazek: NjM57CT.jpg]

Zacznę może od tego, że na forum od dwóch lat w jakiś sposób działam. Wcześniej konto było praktycznie nieużywane. Pierwszy rok - zarabianie na jakimś shorte, drobniaki teraz praktycznie. Ale dla mnie 300 zł / miesiąc to i tak fajny zarobek był (wtedy).

Rok 2015 był odkryciem. Średnia zarobków na miesiąc wyszła jakoś 4 tyś Cool Więcej niż moja mama z bratem razem.. W dodatku oni muszą sie troche narobić, a ja po prostu musiałem myśleć, inwestować i działać.

Forum zmieniło moje życie. Swoją przyszłość wyobrażałem sobie raczej jako ekstra elektryk awansujący z roku na rok / ewentualnie własna firma z instalacjami elektrycznymi. Teraz? Nie wyobrażam sobie tego. Otworzyłem firmę zajmującą się zarabianiem w internecie Lol

Miałem do niedawna dziennik zatytułowany "jarunioo7 - regularne zarobki, przyszłość w zarabianiu w internecie" - udało się w rok osiągnąć regularne zarobkiSmile Kończe szkołę za 2 miesiące, mam nadzieje, że zarobki będą na wysokim poziomie ze względu chociażby na większą ilość czasu Wink

[Obrazek: 21lfbHF.png]

[Obrazek: RFCIQLn.png]

+ około 10 tyś z innych stron i usług, które oferuje / oferowałem przez internet.

Całe wakacje 2015 przebalowałem za zarobione hajsy, niczego sobie nie żałowałem tak jak do tej pory (oczywiście w granicach rozsądku), tydzień temu kupiłem Audi A4, do której chce włożyć kilka tyś. zł żeby prezentowała się jak bestia Wink

Wysokich zarobków Earnerzy,
Love Heart Zarabiam.Com
jarunioo7 Wink



RE: Oficjalny KONKURS Zarabiam.com. Jest nas już 100.000!!! - Admin - 11-03-2016 15:22

Nie wiem czy to przypadek czy troll ale tylko praca mamrocika i ewentualnie ivandzms kwalifikuje się w regulaminie konkursu Lol wolę przypomnieć aby nie było zaskoczenia impreza