Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy w bitcoinach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nowy w bitcoinach (/Temat-Nowy-w-bitcoinach-130104)



Nowy w bitcoinach - xPiwkoPL - 06-03-2016 16:06

Mam 16 tys satoshi w co najlepiej zainwestowac? (wiem kurewsko malo ale od czego chce zaczac)


RE: Nowy w bitcoinach - surfbar - 06-03-2016 16:18

ale to jest naprawde malo i to jest bezsensu
Zebys chociaz mial 100 tysiecy satoshi a tak to jest bez sensu
Nie ma programu z takim niskim minimum depozytu
Niestety :'(


RE: Nowy w bitcoinach - mati2004 - 06-03-2016 16:19

Kolego, 16tys. satoshi uzbierasz na 8 dobrych kranikach w 5 minut. Postaraj się coś uzbierać i wróć z pytaniem facepalm


RE: Nowy w bitcoinach - xPiwkoPL - 06-03-2016 16:21

ciekawe na jakich kranikach... na faucetboxie po kolei pojechalem z 30 kraników i ledwo 8k

mam jeszcze drugie pytanie czy jak mam bitcoin core to musi sie zrobic ta synchronizacja w lewym dolnym rogu zeby otrzymywac platnosci?


RE: Nowy w bitcoinach - mikuss - 06-03-2016 16:24

(06-03-2016 16:21)xPiwkoPL napisał(a):  ciekawe na jakich kranikach... na faucetboxie po kolei pojechalem z 30 kraników i ledwo 8k

Jak bierzesz pierwszy lepszy chłam zwany faucetbox to co się dziwisz ...
Poszło pw z kranikami które polecam Smile


RE: Nowy w bitcoinach - surfbar - 06-03-2016 16:26

Ja swego czasu na kranikach w kilka godzin zarabialem 2-3zl Wink
Najlepiej na poczaatek jakbys cos zainwestowal ze swoich pieniedzy to jest najszybszy sposob.
Mozesz u melomana z innych procesorow platniczych wymieniac na btc jak i rowniez z banku.Wszystko szybko i przyjemnie Smile


RE: Nowy w bitcoinach - AleksandraN - 06-03-2016 19:22

Początek bitcoinów wspominam jak koszmar klikaniaWink
Dzisiaj na szczęście jest już trochę poleconych, więc idzie lżej - jak będziesz miał btc pow. 200 000 satoshi to można kupić parę kg śmieci w recylixie (revshare).
Fajnie się mielą.