Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bot shorte.st + instrukcja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: bot shorte.st + instrukcja (/Temat-bot-shorte-st-instrukcja-130060)

Strony: 1 2


RE: bot shorte.st + instrukcja - Taamy - 28-03-2016 14:30

tez mnie to ciekawi Big Grin


RE: bot shorte.st + instrukcja - TheMe - 28-03-2016 15:23

Miał ktoś wstawic i nic. Ale nadal myślę że bany lecą, o ile shorte weryfikuje jakoś wejścia.


RE: bot shorte.st + instrukcja - aero2 - 28-03-2016 15:33

Oczywiście że wypłacą, ale jak chociaż 1 wypłatę uzbieracie uczciwie i wypłacą, a następne będą w granicach 5$ nie więcej.


RE: bot shorte.st + instrukcja - Taamy - 28-03-2016 15:34

czyli powyżej 5$ już nie wypłacą? :<
jak teraz minimum do wypłaty to 20$


RE: bot shorte.st + instrukcja - aero2 - 28-03-2016 15:39

Można tak powiedzieć, bo wypłaciłem raz bez problemu, ale radzę mieszać ruch czyli 50% fake i 50% real, taka moja prywatna metoda działająca w 99%.
Jakbym miał taki serwis jak shorte, to sprawdzanie jakości ruchu minimalnej wypłaty 5$ nie byłoby dla mnie opłacalne ze względu na dużą stratę czasu, jedynie większe wypłaty bym sprawdzał, czy ktoś czasem nie nabija sobie sztucznie ruchu. Minimum do wypłaty to 5$ z tego co widzę u siebie na koncie.


RE: bot shorte.st + instrukcja - ZajeNickol - 30-03-2016 12:02

Używałem tego kiedy to przy wypłacie dostałem bana wiec nie polecam Wink


RE: bot shorte.st + instrukcja - dazy19 - 03-04-2016 20:40

Sorry ale każdy bot jest wykrywalny przy takich serwisach Tongue jedynie wynajęcie chińczyka za miskę ryżu by wam coś dało Tongue niestety trzeba tylko ruch realny by coś wyskrobać Sad