Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie strony (/Temat-Pozycjonowanie-strony-130039)



Pozycjonowanie strony - slazzy98 - 04-03-2016 18:45

Witam, mam pytanie, jak wyglada pozycjonowanie strony z koncowka .pl
Nie tylko na polskim google? Powiedzmy ze mam domene .pl, gdyz .com byla zajeta, ale celuje w miedzynarodowa " publicznosc"czy koncowka ma znaczenie ?


RE: Pozycjonowanie strony - AleksandraN - 06-03-2016 19:40

Jeśli pozycjonujesz w obcym języku i na serwisach zagranicznych, to nie powinna mieć znaczenia,
tak przynajmniej wyszło nam z rozmów ze znajomymi, którzy mają domeny pl na sklepy prowadzone w UK
i w co.uk google wyskakują. Aczkolwiek działania seo prowadzą stamtąd.
Chociaż wg mnie jednak wzięłabym inna nazwę, byle com.
Jeśli to możliwe.


RE: Pozycjonowanie strony - Pan Inwestor - 06-03-2016 22:47

Pozycjonowanie to nie problem ale pytanie czy oferujesz produkt, który będzie rozpoznawalny z czasem i czy osoby z innych krajów faktycznie będą zainteresowani wklepywaniem końcówki .pl Jednak na międzynarodowy rynek to zdecydowanie .com lub co najmniej .eu jeśli produkt z Polski.


RE: Pozycjonowanie strony - malena - 24-05-2016 20:14

Linki do Twojej strony mogą, a nawet powinny pochodzić z różnych źródeł, nie tylko PL. Nie chodzi tylko o pozostawieniu linku, opis strony, jeśli jest to forum, to kilka postów.