Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak trafić w target? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak trafić w target? (/Temat-Jak-trafic-w-target-130009)



Jak trafić w target? - hipciolot - 03-03-2016 21:42

Hej, mam do Was pytanie. Jak trafiacie w konkretną grupę odbiorców? Macie jakieś sprawdzone porady które działają? Z racji tego, że zaczynam przygodę z subami stąd moje pytanie. Potrzebuję dotrzeć do nastolatków (12-18), ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Chcę póki co działać bez facebooka i bez zbędnego spamu, ale nie wiem jak Undecided


RE: Jak trafić w target? - qwertybsk - 03-03-2016 21:46

do kasacji post


RE: Jak trafić w target? - mysc - 05-03-2016 21:18

Podchodzisz do tego od złej strony. Przewaga internetowego zarobku nad stacjonarnym to m.in. brak konieczności szukania odpowiedniej grupy docelowej.
Zacznij od końca. Ustal do jakiej grupy docelowej masz dostęp, zastanów się czego ta grupa potrzebuje - a następnie przygotuj i przedstaw im odpowiednią ofertę. Nie dysponujesz przecież tylko jednym programem partnerskim - a dziesiątkami, jesli nie setkami (zależy w ilu serwisach masz konta :>).

Dostosowywanie się do grupy docelowej jest dużo łatwiejsze, niż szukanie odpowiedniej grupy pod dany program Smile


RE: Jak trafić w target? - edikiu - 05-03-2016 23:01

odrzucając facebooka odrzucasz najłatwiejszy sposób kontrolowania odbiorców. Zastanów się jeszcze na tym, na fanpage masz szczegółowe dane dotyczące swoich fanów od płci, przedziału wiekowego, miejsca zamieszkania do nawet godzin w których są najaktywniejsi! Przemyśl to jeszcze.


RE: Jak trafić w target? - Dzipsiok87 - 12-03-2016 10:34

Na fb możesz wyszukać nawet kto jakie majtki wczoraj miał na sobieSmile a tak poważnie to social media są chyba najlepsze do segregacji odbiorców i ich wyłapywania.