Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinbase - $10 w BTC za rejestrację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Portfele Kryptowalut (/Forum-Portfele-Kryptowalut-459)
+--- Wątek: Coinbase - $10 w BTC za rejestrację (/Temat-Coinbase-10-w-BTC-za-rejestracje-129991)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Coinbase - $10 w BTC za rejestrację - staleczka134 - 07-03-2016 20:30

wielu pisało tak jak TY współpracują z tymi i z tymi maja certyfikaty oraz kase a pózniej płacz bo strony nie ma.
nie pisze głupot tylko trzeba spojrzeć na "trzeżwo"
ale tak jak pisałem to chce i tak wejdzie w tą czy inną stronę.


RE: Coinbase - $10 w BTC za rejestrację - ChoGath - 07-03-2016 20:35

Staleczka WYJDŹ
Prosze cie , to co gadasz jest kompletnie bezsensowne , realne firmy zazwyczaj muszą weryfikować dane zgodnie z ustawą przeciw praniu brudnych pieniędzy , reguluje ich zazwyczaj lokalne ministerstwo finansów
Chcesz rzucać łajnem ?? Rób to z sensem
A nie z kompletnym brakiem wiedzy próbujesz stać się bohaterem ludzkości chroniącym przed wszelki złem


RE: Coinbase - $10 w BTC za rejestrację - staleczka134 - 07-03-2016 20:47

odpuść sobie obrażanie mnie dyskusja z tobą nie ma sensu.
chcesz być naiwniakiem to sobie bądż.
nauczono mnie jednej zasady odpuść "mądrzejszym"

p.s poczytaj sobie co mówi Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych link poniżej

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/913978,banki-skanuja-dowody-osobiste-dlaczego.html
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/913963,giodo-chce-zakazac-kserowania-dowodow.html

co ma piernik do wiatraka jak ktoś będzie chciał wyprać " brudne" pieniądze to i tak wypierze
to tyle w temacie

chyba nabijasz sobie posty?


RE: Coinbase - $10 w BTC za rejestrację - kotwica666 - 07-03-2016 22:29

To może trochę inaczej: żeby nikogo nie obrażać, ani nie ośmieszać.

Panowie, otwórzcie jakieś ciekawe wątki dyskusyjne i wtedy na ten temat porozmawiamy.

W tym momencie nie pozostaje mi nic innego jak podziękować za podbijanie tematu.

Pozdrawiam.


Szybki sposób na łatwe $10 - Matthew98 - 22-08-2016 23:47

Witam,
chciałbym podzielić się z Wami łatwym, szybkim i przyjemnym sposobem na zarobienie $10 Smile

Może wiecie, może nie, ale Coinbase - jeden z najpopularniejszych portfeli bitcoin - ma program partnerski.

Działa to na zasadzie takiej, że jeśli zarejestrujesz się z mojego linku polecającego na Coinbase to obaj dostajemy (taki sam) bonus na konto.

Wystarczy zarejestrować się z polecenia, przelać środki na portfel i kupić BTC o wartości min. $100, a osoba polecająca oraz polecony dostaną jednorazowo po $10 bonusu każdy Huh

Potem kupiony BTC możemy sprzedać i wypłacić całość Huh

Czyli easy $10 gratis Cool

Od razu dodam, że rejestrując się bez polecającego nie dostaniemy bonusu!

>>Rejestracja<<


czysty link (nie dostajemy bonusu)


To tyle!



RE: Szybki sposób na łatwe $10 - FB_apps - 14-09-2016 11:32

Mam problem z rejestracją z mojego IP, nie wiem dlaczego ;/


RE: Szybki sposób na łatwe $10 - Matthew98 - 17-09-2016 11:25

Bonus otrzymany, polecony również dostał Smile
[Obrazek: btc.png]


RE: Szybki sposób na łatwe $10 - Fortis - 18-09-2016 00:10

Działa jeszcze?


RE: Szybki sposób na łatwe $10 - Matthew98 - 18-09-2016 10:35

(18-09-2016 00:10)Fortis napisał(a):  Działa jeszcze?

A czemu miałoby nie działać? Lol


RE: Szybki sposób na łatwe $10 - asiorek - 18-09-2016 14:23

czyli zeby zgarnac te 10$ musze dać od siebie na "chwilę" 100$? dobrze rozumiem?