Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanko - podlinkowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pytanko - podlinkowanie (/Temat-Pytanko-podlinkowanie-129934)



Pytanko - podlinkowanie - Brzeziu - 02-03-2016 11:30

Mam pytanie dotyczące tej usługi: http://seosklep24.pl/327-blast-scrapebox-10-000.html

Czy jeżeli wykorzystam ją bezpośrednio na moim blogu, mogę dostać filtr od google? Chciałbym tam wykorzystać wszystkie moje podstrony z postami(ok. 50), plus wszystkie kombinacje słów kluczowych. Jeżeli jest spore ryzyko filtru, co innego polecacie? Z góry dzięki za poświęcony czas na udzielenie odpowiedzi i pozdrawiam!


RE: Pytanko - podlinkowanie - radek0389 - 02-03-2016 18:34

Z tego co się orientuję, to jest to ryzykowny zabieg. Lepiej taki blast puścić na adresy, które linkują na naszą stronę.


RE: Pytanko - podlinkowanie - rachman - 02-03-2016 19:34

Blasty i inne tego typu to bym puszczał na strony które linkują dopiero do Twojej głównej. Główną to staraj się domenkę normalnie pozycjonować jeśli stawiasz ją na dłuższy czas - nigdy nie wiesz co gogiel wymyśli "jutro" i czego zabroni. Chyba że nie zależy Ci na ryzyku. Niektórzy powiedzą że im się udaje a robią to czy tamto mimo że to zakazane itd. ale gwarancji Ci nikt nie da że za miesiąc takie czy inne praktyki nie zostaną łatwiej wykrywane/zakazane.


RE: Pytanko - podlinkowanie - Brzeziu - 02-03-2016 20:17

Jasne, już się przekonałem jak kilka tygodni temu google update zrobiło, odwiedziny nagle spadły, trzeba było się dostosować. Zależy mi na trwałości witryny i jej stabilności. Na pozycjonowaniu się za bardzo nie znam i nie za bardzo wiem od czego zacząć, inwestując w to pieniądze. Trochę sam pozycjonowałem stronę, ale jak człowiek się na tym nie zna, to lepiej tam nie wciskać palców, bo jeszcze coś namiesza. Może masz ofertę godną polecenia na start? Byłbym bardzo wdzięczny Smile


RE: Pytanko - podlinkowanie - rachman - 02-03-2016 21:27

Najlepiej samemu się edukować i jak się nie znasz to kierować się ... rozsądkiem Smile Pomyśl - to ludzie wymyślają kryteria więc i ty lajtowo zdecydujesz co może być odebrane jako szwindelek. Masz wątpliwości co do metody to szukaj info. Jest dużo stron o pozycjonowaniu.
Co do ofert nie korzystałem. Ma chyba coś w ofercie programów partnerskich ale nie wciskam bo nie sprawdzałem ich Wink
Uważaj w każdym razie bo wiele firm różne myki stosuje a potem... Najlepiej inwestuj w... edukację Smile Chyba ze nie masz czasu to poszukaj jakiegoś wykonawcy ale też się podszkol by wyczaić czy ci kitu nie cisną. Niestety często tak bywa.


RE: Pytanko - podlinkowanie - Brzeziu - 02-03-2016 21:36

Okej! Dzięki za informację, na pewno się doszkolę! Pozdrawiam!