Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 22-03-2016 10:46

Tak jestem zadowolony Big Grin

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 22-03-2016 11:14

(22-03-2016 07:42)kostek880 napisał(a):  
(21-03-2016 19:14)rafi213 napisał(a):  
(21-03-2016 18:42)kolorpurpury napisał(a):  Rozumiem, że każdy polecony, który wykupi matrycę za 10$ później kupując matryce za 25 i 50$ automatycznie znajduje się w mojej strukturze? I oczywiście automatycznie również jest moim poleconym w FutureAdPro?
Tak, kazdy twoj bezposredni polecony w Futurenet jest twoim bezpośrednim poleconym w FutureAdPro :-) razem z całą twoją bezpośrednią linią. Tylko spadochroniarze w matrycach nie dadzą wam rzecz jasna zarobic w FutureAdPro bo to juz nie bezposrednia linia rekomendacji

Ale bezposrednia linia rekomendacji nie jest potrzebna chodz bardzo ulatwia zapelnienie sie matrycy? Wiec dlaczego spadochroniarze nie dadzą nam zarobic? Futureadpro i futurenet są ze sobą powiazane wiec spadochroniarze gdzies muszą spadac

A czy ja gdzies napisałem ze spadochroniarze nie dadzą nam zarobić. Czytac ze zrozumieniem, mialem na myśli to iz ze spadochroniarzy nie dostaniemy prowizji w FutureAdPro czyli za ich kupione ad packi :-)


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 22-03-2016 11:56

Ok teraz zrozumialem. Myslalem ze miales na mysli same matryce


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - borowiecki - 22-03-2016 12:34

Widziałem już że ludzie się chwalą zarobionymi pieniędzmi. Jak rozumie program jeszcze nie ruszył , i to co oni pokazuje to jest kasa za refy ? Ale widziałęm też na scrinie i takie pozycje jak leader_bonus , friends bonus i matching. Jak widać jestem Świeżak, ale niech mi ktoś pomoże co znaczą te pozycje i jak zacząć zarabiać ?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 22-03-2016 13:03

borowiecki

Zapisz się najpierw od kogoś z linku do Firmy FutureNet

Niech ta osoba ci wytłumaczy, co to FutureNet, a później, co to FutureNet Ad Pro .

Wszystko zrozumiesz.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 22-03-2016 15:16

(22-03-2016 12:34)borowiecki napisał(a):  Widziałem już że ludzie się chwalą zarobionymi pieniędzmi. Jak rozumie program jeszcze nie ruszył , i to co oni pokazuje to jest kasa za refy ? Ale widziałęm też na scrinie i takie pozycje jak leader_bonus , friends bonus i matching. Jak widać jestem Świeżak, ale niech mi ktoś pomoże co znaczą te pozycje i jak zacząć zarabiać ?

FutureAdPro jeszcze nie ruszył, tzn back office już jest, ale nie można kupowac paczek i abonamentów, to co widzisz to zarobek z matryc w FutureNet, oba programy będą ze sobą powiązane ale matryce zostaną w Futurenet.
Pozycje leader bonus - to % dochód od całej twojej struktury bez ograniczeń w głąb, od poziomu 1 w nieskończoność. Wysokość % dochodu jest zależna od posiadanej kwalifikacji. ( bonus dla bardzo aktywnych)
friends bonus - to prowizja za spadochroniarza lub bezpośredniego poleconego lub polecony poleconego
matching bonus - to prowizja za każdą osobę która wpadnie pod twojego bezpośredniego poleconego (jeśli masz już matryce za 100$ wykupiona) zarabiasz w tym bonusie 50% zarobków poleconego - super sprawa wg mnie.

To moja matryca za 10$ na dzień dzisiejszy - 52 pozycje (spadów jest sporo - macie dowód że przynajmniej do tej najmniejszej matrycy opłaca się wchodzić przed startem FutureAdPro).
Dodatkowo dostaje się od firmy po przekroczeniu 50 osób w strukturze gratis swoją kolejną pozycję ( drugi zielony ludzik ) Big Grin
[Obrazek: 20fan38.jpg]

Ps. Ja widzicie zostały mi jeszcze 4 wolne miejsca w 3 linii , ktoś się pisze ?
Smile
Jeśli ktoś z moich bezpośrednich refów opłacił sobie chociaż jedną matryce i nie dostał swojej stronki Landing Page i dostępu do grupy na FB (jeśli oczywiście chce ) to proszę mi napisać na priv. Nikogo nie pominę, a z racji dużego zainteresowania FN i z racji tego że to nie jest mój jedyny biznes mimo że teraz będzie najważniejszy - nie jestem w stanie wszystkich spamiętać.Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 23-03-2016 12:17

Pierwsza wypłata z Futurenet w naszej strukturze ( nie moja bo ja zbieram na upgrade na wyższą pozycje póki co)
Czas oczekiwania kilkanaście godzin, wczoraj wieczorem zlecona dzisiaj już na blockchain :

[Obrazek: 1248wt3.jpg]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 23-03-2016 14:19

Level UP


[Obrazek: basic-na-_swawweq.jpg]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 23-03-2016 14:56

gratulacje, ale trzeba było od razu upgrade -tować na 100$ Tongue


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - skorzany85 - 23-03-2016 22:10

Kupiłem matryce za 10 i 25 , może ktoś wpadnie pode mnie interesujący Big Grin


Swoją drogą zapraszam do mojego tematu wszystkich co chcą sobie zarobić: http://zarabiam.com/Temat-Jak-zarabiac-na-HYIP-ach-20-50-dziennie-i-wiecej-130869