Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - GreenVolume - 01-05-2017 21:45

(01-05-2017 18:45)adik7276 napisał(a):  O proszę nawet Mikuss się pojawił - największy bełkot tego forum.

santaclous - Wątpię żeby ktokolwiek chciał odpowiadać na Twoje głupie pytania bo i tak każdy na to leje co tam próbujesz udowadniać.
I skończ tego off topa bo mimo że w FAP nie jestem to wchodzę poczytać co ciekawego się dzieje, a nie co tam masz do powiedzenia o piramidach i Amwayach.

Ciekawa retoryka. Życiowy nieudacznik, każdy na ciebie leje. Zdecydowanie niepodejrzana agresja słowna. Tongue


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - santaclous - 02-05-2017 09:03

Głupie pytania? Człowieku czy ty w ogóle wiesz co piszesz? Ja rozumiem, że najlepiej żeby ludzie wpłacali pieniądze w oszustwa i o nic nie pytali. Wtedy było by najlepiej.
A to są podstawowe pytania żeby zweryfikować legalność firmy.

Mam dla ciebie propozycję. Mam super dochodowy biznes. Wystarczy, że umówimy się gdzieś pod mostem nad rzeką o 24 w nocy, przekażesz mi 10000zł w gotówce. O nic nie pytaj. Gwarantuję ci, że za 6 miesięcy zarobisz 15000zł.

Tylko szybko bo czas jest ograniczony Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mikuss - 02-05-2017 11:08

(01-05-2017 21:45)GreenVolume napisał(a):  
(01-05-2017 18:45)adik7276 napisał(a):  O proszę nawet Mikuss się pojawił - największy bełkot tego forum.

santaclous - Wątpię żeby ktokolwiek chciał odpowiadać na Twoje głupie pytania bo i tak każdy na to leje co tam próbujesz udowadniać.
I skończ tego off topa bo mimo że w FAP nie jestem to wchodzę poczytać co ciekawego się dzieje, a nie co tam masz do powiedzenia o piramidach i Amwayach.

Ciekawa retoryka. Życiowy nieudacznik, każdy na ciebie leje. Zdecydowanie niepodejrzana agresja słowna. Tongue

Tak go wytresowali inni naganiacze i tylko to umie powtarzać jak mantrę.
Adik jest rasowym naganiaczem dawców kasy w pewnebyznesybezryzyka revshare które są piramidą finansową ale dla każdego naganiacza ze względu na prowizję z jelenia nie są bo piramidy to są w egipcie beka i tak bełkocze swoje teksty bo innych nie zna, nie nauczyli więc nie ma co wymagać zmiany polemiki u .........
Trzeba poczekać aż padną jego pewnebyznesy revshare zniknie w otchłani internetu jak większość naganiaczy tylko niestety jego miejsce zajmą nowi i tak w koło macieju


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - santaclous - 02-05-2017 12:19

Jak ktoś nie potrafi odróżnić piramidy w egipcie od piramidy finansowej to jak on chce robić biznes?


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - adik7276 - 02-05-2017 18:35

(02-05-2017 11:08)mikuss napisał(a):  
(01-05-2017 21:45)GreenVolume napisał(a):  
(01-05-2017 18:45)adik7276 napisał(a):  O proszę nawet Mikuss się pojawił - największy bełkot tego forum.

santaclous - Wątpię żeby ktokolwiek chciał odpowiadać na Twoje głupie pytania bo i tak każdy na to leje co tam próbujesz udowadniać.
I skończ tego off topa bo mimo że w FAP nie jestem to wchodzę poczytać co ciekawego się dzieje, a nie co tam masz do powiedzenia o piramidach i Amwayach.

Ciekawa retoryka. Życiowy nieudacznik, każdy na ciebie leje. Zdecydowanie niepodejrzana agresja słowna. Tongue

Tak go wytresowali inni naganiacze i tylko to umie powtarzać jak mantrę.
Adik jest rasowym naganiaczem dawców kasy w pewnebyznesybezryzyka revshare które są piramidą finansową ale dla każdego naganiacza ze względu na prowizję z jelenia nie są bo piramidy to są w egipcie beka i tak bełkocze swoje teksty bo innych nie zna, nie nauczyli więc nie ma co wymagać zmiany polemiki u .........
Trzeba poczekać aż padną jego pewnebyznesy revshare zniknie w otchłani internetu jak większość naganiaczy tylko niestety jego miejsce zajmą nowi i tak w koło macieju


I ty to mówisz Big Grin Wystarczy zerknąć na Twoje żałosne posty na forum i w każdym powtarzasz to samo. Ani to śmieszne, ani mądre. Dziwie się że jeszcze Cię nie zbanowali za te off topy pod każdym tematem. Są tematy ogólne do dyskusji, a Ty pod konkretnymi tematami o programach robisz sobie off topa i piszesz o piramidach. Widzę że masz nowe hobby. Na tym zakończymy dyskusję. I muszę Cię rozczarować - nie jestem naganiaczem, ale nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać. I tak się składa że na programach partnerskich zarabiam, a nie na piramidach. Przykro mi wróżbito Macieju. Sex


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mikuss - 02-05-2017 18:43

(02-05-2017 18:35)adik7276 napisał(a):  
(02-05-2017 11:08)mikuss napisał(a):  
(01-05-2017 21:45)GreenVolume napisał(a):  
(01-05-2017 18:45)adik7276 napisał(a):  O proszę nawet Mikuss się pojawił - największy bełkot tego forum.

santaclous - Wątpię żeby ktokolwiek chciał odpowiadać na Twoje głupie pytania bo i tak każdy na to leje co tam próbujesz udowadniać.
I skończ tego off topa bo mimo że w FAP nie jestem to wchodzę poczytać co ciekawego się dzieje, a nie co tam masz do powiedzenia o piramidach i Amwayach.

Ciekawa retoryka. Życiowy nieudacznik, każdy na ciebie leje. Zdecydowanie niepodejrzana agresja słowna. Tongue

Tak go wytresowali inni naganiacze i tylko to umie powtarzać jak mantrę.
Adik jest rasowym naganiaczem dawców kasy w pewnebyznesybezryzyka revshare które są piramidą finansową ale dla każdego naganiacza ze względu na prowizję z jelenia nie są bo piramidy to są w egipcie beka i tak bełkocze swoje teksty bo innych nie zna, nie nauczyli więc nie ma co wymagać zmiany polemiki u .........
Trzeba poczekać aż padną jego pewnebyznesy revshare zniknie w otchłani internetu jak większość naganiaczy tylko niestety jego miejsce zajmą nowi i tak w koło macieju


nie jestem naganiaczem, ale nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać. I tak się składa że na programach partnerskich zarabiam, a nie na piramidach. Przykro mi wróżbito Macieju. Sex

Tak tak naganiaczu który nie jest naganiaczem ( koń by się uśmiał swoją drogą)
Taki cytat z perełki tm która przecież scamer scovile nie była piramidą beka

"Aby rozwiać wątpliwości od razu co do piramidy finansowej... Produktem w firmie są różnego rodzaju paczki reklamowe, płacisz za paczki ale w zamian możesz reklamować swój biznes. Poza tym firma zarejestrowana jest w stanach zjednoczonych, legalnie. Pod Traffic Monsoon podpięty jest Paypal co jeszcze bardziej potwierdza fakt iż jest to uczciwa firma (PayPal nie wchodzi we współprace z oszustami czy nielegalnymi biznesami)"

Jak by ktoś chciał poczytać to tutaj ta perełka się mieści :

http://zarabiam.com/Temat-Traffic-Monsoon-125683

Szkoda tylko, że z tobą po upadku tm nie stało się to co z resztą naganiaczy dawców kasy do tm todkami i spółkami, że zniknęli w otchłani internetu niestety ty nas jeszcze tutaj "męczysz" ale pozostaje nadzieja, że jak zniknie kolejna piramidka finansowa ładnie okryta słówkiem revshare to pójdziesz w końcu w pi.du bez żalu jak każdy naganiacz


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - adik7276 - 02-05-2017 18:48

(02-05-2017 18:43)mikuss napisał(a):  
(02-05-2017 18:35)adik7276 napisał(a):  
(02-05-2017 11:08)mikuss napisał(a):  
(01-05-2017 21:45)GreenVolume napisał(a):  
(01-05-2017 18:45)adik7276 napisał(a):  O proszę nawet Mikuss się pojawił - największy bełkot tego forum.

santaclous - Wątpię żeby ktokolwiek chciał odpowiadać na Twoje głupie pytania bo i tak każdy na to leje co tam próbujesz udowadniać.
I skończ tego off topa bo mimo że w FAP nie jestem to wchodzę poczytać co ciekawego się dzieje, a nie co tam masz do powiedzenia o piramidach i Amwayach.

Ciekawa retoryka. Życiowy nieudacznik, każdy na ciebie leje. Zdecydowanie niepodejrzana agresja słowna. Tongue

Tak go wytresowali inni naganiacze i tylko to umie powtarzać jak mantrę.
Adik jest rasowym naganiaczem dawców kasy w pewnebyznesybezryzyka revshare które są piramidą finansową ale dla każdego naganiacza ze względu na prowizję z jelenia nie są bo piramidy to są w egipcie beka i tak bełkocze swoje teksty bo innych nie zna, nie nauczyli więc nie ma co wymagać zmiany polemiki u .........
Trzeba poczekać aż padną jego pewnebyznesy revshare zniknie w otchłani internetu jak większość naganiaczy tylko niestety jego miejsce zajmą nowi i tak w koło macieju


nie jestem naganiaczem, ale nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać. I tak się składa że na programach partnerskich zarabiam, a nie na piramidach. Przykro mi wróżbito Macieju. Sex

Tak tak naganiaczu który nie jest naganiaczem ( koń by się uśmiał swoją drogą)
Taki cytat z perełki tm która przecież scamer scovile nie była piramidą beka

"Aby rozwiać wątpliwości od razu co do piramidy finansowej... Produktem w firmie są różnego rodzaju paczki reklamowe, płacisz za paczki ale w zamian możesz reklamować swój biznes. Poza tym firma zarejestrowana jest w stanach zjednoczonych, legalnie. Pod Traffic Monsoon podpięty jest Paypal co jeszcze bardziej potwierdza fakt iż jest to uczciwa firma (PayPal nie wchodzi we współprace z oszustami czy nielegalnymi biznesami)"

Jak by ktoś chciał poczytać to tutaj ta perełka się mieści :

http://zarabiam.com/Temat-Traffic-Monsoon-125683

Brawo Smile Poszukaj to może jeszcze znajdziesz ten tekst nawet na czyimś blogu/stronie (nie pamiętam skąd to kopiowałem) Lol
Ten wątek omawiałem już wiele razy więc nie mam zamiaru się powtarzać.

To już znak że brak argumentów u bełkota forumowego więc wyciąga jakieś brudy. To tyle ode mnie. Pa Pa Heart


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - santaclous - 02-05-2017 21:02

Najbardziej mnie śmieszy to jak naganiacze do piramid finansowych Porównują FutureNET do TrafficMoonson, że nie upadnie bo ma kilka form płatności a TrafficMoonson miał PayPala.

facepalm


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - lazapklb - 02-05-2017 21:31

Hmm, i co Ci w tym porównaniach nie pasuje?
Aaa.. i kto mówił ze nie upadnie?


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Haalos - 02-05-2017 23:50

Witam wszystkich jak się fap trzyma na daną chwilę?