Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mysc - 01-02-2017 22:38

Nic nie udowadniam, po prostu się martwiłem, że Pan Roman chce się organizować na dachu - a to by było niebezpieczne Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - adik7276 - 03-02-2017 14:31

Jak myślicie wchodzenie na tym etapie jest jeszcze sensowne? Naliczenia są niewielkie w FAP. Jaką obstawiacie minimalną kwotę na start ?


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 03-02-2017 14:48

Uważam że jest sensowne ponieważ jak zaczynali większość kasy była trzymana w bitcoinach a przez ten czas kurs wzrósł juz 300% więc wydają mniej btc obecnie, po drugie dodatkowe źródła dochodów ciagle coś dochodzi: obecnie leasing niedługo platforma na wzór allegro ( osobiscie nie mogę sie doczekać jak to będzie wyglądało ) na jesieni własna kryptowaluta. Po trzecie mocna promocja biznesu w Azji w tej chwili i sprzedaż tam osiągana głównie z matryc w jeden dzień osiąga wartość porównywalną ze sprzedażą w europie przez 2 tygodnie a nie zapominajmy że chyba 20% wpływów z kupna matryc to zysk firmy i to idzie też na finansowanie FutureAdPro.
Co do kwoty na start to jesli ktos nie nastawia się na rekomendacje to chociaz te 1000$ chociaż znam osoby co zaczynały z 500$ i sobie póki co chwalą.

Jak dla mnie firma numer 1 cały czas na rynku tego typu, no ale każdy ma prawo do swojego zdania Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - adik7276 - 03-02-2017 16:16

(03-02-2017 14:48)rafi213 napisał(a):  Uważam że jest sensowne ponieważ jak zaczynali większość kasy była trzymana w bitcoinach a przez ten czas kurs wzrósł juz 300% więc wydają mniej btc obecnie, po drugie dodatkowe źródła dochodów ciagle coś dochodzi: obecnie leasing niedługo platforma na wzór allegro ( osobiscie nie mogę sie doczekać jak to będzie wyglądało ) na jesieni własna kryptowaluta. Po trzecie mocna promocja biznesu w Azji w tej chwili i sprzedaż tam osiągana głównie z matryc w jeden dzień osiąga wartość porównywalną ze sprzedażą w europie przez 2 tygodnie a nie zapominajmy że chyba 20% wpływów z kupna matryc to zysk firmy i to idzie też na finansowanie FutureAdPro.
Co do kwoty na start to jesli ktos nie nastawia się na rekomendacje to chociaz te 1000$ chociaż znam osoby co zaczynały z 500$ i sobie póki co chwalą.

Jak dla mnie firma numer 1 cały czas na rynku tego typu, no ale każdy ma prawo do swojego zdania Smile

Myślę nad wejściem od jakiegoś czasu i tak się przeciąga. Ciężka sprawa bo żeby coś sensownego tu wyciągnąć to trzeba sporo czasu reinwestować. Jaki obstawiasz czas działania i przede wszystkim wypłacalności FAP?


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 03-02-2017 17:22

adik7276 musisz sam zdecydować, ja napisałem jak to widzę jestem w FAP od początku, obserwuje poczynania firmy, jestem na eventach itd. Roman w nagranym wywiadzie jasno powiedział że jeśli rev share stanie się zbyt dużym obciążeniem to pierwszą rzeczą jaką zrobi to zmniejszy naliczenia ale będziemy nadal zarabiać.
W marcu kolejny event i myślę że zacznie się znowu boom na Futurenet, biorąc pod uwagę jeszcze plany wprowadzenia kryptowaluty i jeszcze jedno ciekawe źródło dochodów które zostanie właśnie ogłoszone na tym evencie ja cały 2017 rok śpię spokojnie nie martwiąc się o kondycję firmy Smile
A co do strategii to powinieneś ją omówić z osobą wprowadzającą, mój jeden z poleconych po webinarze gdzie właśnie ogłoszono wprowadzenie kryptowaluty 2 tygodnie temu dopłacił do FAP 15 tysięcy zł jeszcze.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - pies333 - 08-02-2017 12:58

jak to jest w tym programie ? jak zainwestuje 500 dolarów i bede chcial odejsc z inwestycji za 2 miesiące, to mi sie opłaca w ogole wchodzic? bo cos slyszalem ze trzeba reinwestować część...


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - adik7276 - 08-02-2017 13:28

Nie wyjdziesz po dwóch miesiącach bo paczka pracuje 120 dni. Poza tym kwota jest zbyt mała na ten program tym bardziej jeżeli planujesz szybko wychodzić. Żeby z takiej kwoty zrobić jakieś pieniądze to jest dłuuuuuuuga droga w tym programie.
Lepiej wrzuć to w hyip i w te 2 miesiące podwoisz te pieniądze skoro tak szybko chcesz wypłacać, ale to też większe ryzyko. Coś za coś, tak czy inaczej kwota niewielka jak na FAP. Sam ostatnio o tym myślałem żeby wejść do FAP, ale nie lubie drobnych i chcąc wsadzić 4 razy więcej od Ciebie to i tak czułem niedosyt. W takich programach trzeba polecać albo wsadzić na prawdę ładną kwotę.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - pies333 - 08-02-2017 14:18

aha dzieki adik za odp.

jestem w skyllex narazie. ale za drobne bo 55$. takze zarobek bedzie na tyle zeby isc na jedna dobra impreze w miesiacu. A z hyipem to jest jak z hazardem.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - adik7276 - 08-02-2017 15:32

(08-02-2017 14:18)pies333 napisał(a):  aha dzieki adik za odp.

jestem w skyllex narazie. ale za drobne bo 55$. takze zarobek bedzie na tyle zeby isc na jedna dobra impreze w miesiacu. A z hyipem to jest jak z hazardem.

Z hyipów warto wziąć pod uwagę jeszcze palmills. 210% ROI, sam wrzuciłem pare dni temu 300$.

Ale nie ma co zaśmiecać tutaj i robić off topa.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mateusz68 - 10-02-2017 16:01

Rafi, a jakbyś skomentował green line i ich spoty z tego tekstu : http://getpaid20.pl/piramidy-finansowe/futurenet-futureadpro-jako-przyklad-piramidy-finansowej/ ? Skąd wiadomo, że Futurenet nie zniknie tak samo?;/