Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - AleksandraN - 10-11-2016 10:36

To ja tylko dodam, że:

1.To, jakie kto ma własne POBUDKI co do wchodzenia w te programy, to jest jedno.
2.A to czym te programy są i co czytamy w ich regulaminach to drugie.


Skrótem: dziwne żeby firma (jakakolwiek) odpowiadała za czyjekolwiek pobudki co do działania w niej.

To: "Od kiedy są kupowane w celu otrzymania swojej części "podziału zysków"
jest czyjąś indywidualną pobudką do wejścia do programu.
A nie tym, co oferuje firma, o czym pisze w regulaminie i po co działa.

Jeśli pracuję w korporacji i moją pobudką do pracy tam jest wyłącznie otrzymanie 5000 zł pensji, bo 4 koła wydam na życie a za tysiąc chcę szaleć w kasynie, to co to obchodzi zarząd tej korporacji? Nic. Oni płacą mi za efektywność działań, projekty, konkretne zadania. I jak ich nie wykonam to wylecę i figę dostanę.
I na pewno nie będą odpowiedzialni za moje własne pobudki, które sobie wbiłam w głowę, chcąc u nich pracować. To żadnej firmy nie obchodzi Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 11-11-2016 01:31

Zapraszam do pobrania pierwszego numeru czasopisma "FutureNet"! Smile

http://futurenet.club/magazine/PL.pdf

oraz w wielkim skrócie najważniejsze zmiany i nowości: część już możemy obserwować, część jest w trakcie wprowadzania:

Sklep Online FutureNet
Wprowadzenie do sprzedaży wyjątkowych perfum FutureNet
Platforma FutureNet Shopping z ponad 300 MILIONAMI produktów
Nowa prezentacja biznesowa
Magazyn FutureNet BusinessBuilder
Kontynuacja ekspansji międzynarodowej
Dostępne paczki AdPacks $10
Wypłata prowizji FutureAdPro jako PAYCODES
Wypłata prowizji w złocie
Nowa strona internetowa FutureNet
Aplikacja mobilna FutureNet
Ogłoszenie nowych funkcjonalności
Odświeżenie czatu
FutureNet sponsorem klubu piłki ręcznej
eWallet
Nowa sieć kawiarni FutureNet CAFE


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 18-11-2016 15:10

A tymczasem w FutureNET Smile

Ekskluzywna przedsprzedaż TYLKO dla FutureNet:
Widać że Roman umie nawiązywać kontakty, jeszcze bardziej mnie zaskakuje ta firmaSmile






RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Pakula - 30-11-2016 11:40

Koleś dobrze motywuje oglądałem go na YT Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - lazapklb - 03-12-2016 11:07

Co prawda to prawda, mimo hejtu który się na niego ostatnio wylewa to jego filmiki potrafią dać mocnego kopa zwłaszcza jak ktoś tego akurat potrzebuje


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 03-12-2016 22:28

Jakoś mało informacji ostatnio o Futurenet i FutureAdPro a firma rozwija się znakomicie.

Nagrany ostatni webinar prowadzony przez Romana - Mega Nowości m.in jest już informacja o kolejnym evencie: odbędzie się on 8 lub 22 kwietnia 2017 roku w Warszawie w hotelu Hilton, sala na około 1500 miejsc, ale co najlepsze każdy kto pojawi się na tym evencie weźmie udział w losowaniu nagrody specjalnej. Nagroda będzie tylko jedna ale za to jaka: nowe BMW serii 1 Smile oraz już za kilka dni tak długo oczekiwana apka na androida której to trwają dosłownie ostatnie testy.
Była też mowa o planach na rok 2017 czyli nowe biura oraz przygotowanie do leasingu BMW który będzie możliwy dla partnerów Futurenet.



Kto jeszcze nie dołączył a się wciąż zastanawia to myślę że taki webinar utwerdzi go w przekonaniu że warto z nami zarabiać Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 12-12-2016 15:29

Aktualne webinary:

Data: 14.12.2016
Godzina:
Angielski o 5:30pm czasu UK
Niemiecki o 6pm czasu Niemieckiego
Polski o 7pm (19:00) czasu Polskiego

Wszystkie webinary znajdziesz tutaj: http://www.futurenet.club/webinars


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 15-12-2016 00:18

Możliwe, że będzie 2 samochody coś Roman mówiłSmile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 16-12-2016 17:23

Jest już nagranie tego webinaru, zapraszam do obejrzenia bo jest wiele ciekawych informacji, polecam szczególnie osobom które próbowały mi wmówić że firma tylko ogłasza plany a ich nie realizuje Smile





A tak wygląda m.in nowa aplikacja na androida Futurenet i jej mesendzer w wersji mobilnej i jest już oczywiście do ściągniecia z marketu Smile

[Obrazek: 2zokwaw.jpg]
[Obrazek: 28wp79x.jpg]
[Obrazek: e6efxw.jpg]


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mattxx - 16-12-2016 18:31

FAP zdecydowanie idzie w dobrym kierunku, cały czas się rozwija i ma mocne podstawy do tego aby revshare działał bardzo długo.