Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 05-10-2016 17:48

Olu jest np. na stronie gdzie zamawia się bilety na event Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - AleksandraN - 05-10-2016 17:50

dzięki, tam nie zajrzałamSmile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 10-10-2016 16:53

FutureNet Summit 2016

GOŚĆ SPECJALNY

Na zbliżającej się konferencji FutureNet Summit 2016 w roli mówcy pojawi się...

❗️ MICHAŁ WAWRZYNIAK ❗️

Jest to założyciel MentalWay, biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytatywność i rozwój.

Od blisko 10 lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Podczas wystąpienia dowiesz się m.in. w jaki sposób skutecznie budować markę wokół własnej osoby oraz dostaniesz ogromną dawkę motywacji i inspiracji do osiągania rewelacyjnych wyników w swoim życiu!


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 19-10-2016 11:12

Ukazał się kolejny ciekawy wywiad ze współwłaścicielem Futurenet Roman Ziemian, a w nim m.in o bieżącej kondycji biznesu, pracy agencji reklamowej której efekty już można zobaczyć w naszych back office lub na portalu a także o najbliższej przyszłości której perspektywy są bardzo obiecujące Smile

http://gazetarevshare.pl/firmy-revshare/potezny-futurenet-wywiad-wlascicielem-wspoltworca/


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kanibal54d - 19-10-2016 11:59

Mi FutureNet zawinął 100$ z konta i do dzisiaj ani widu ani słychu wykupionej reklamy Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 19-10-2016 12:32

może napiszesz szczegóły, kontaktowałeś się z supportem? pierwsze słyszę o takim przypadku, niektóre osoby miały zminusowane konta to fakt ale wcześniej był błąd i dostały podwójne wypłaty.
Wykupiłes reklamę za 100$ i twierdzisz że jej nie masz ? a może nie potrafisz ustawić albo ci już zeszły wyświetlenia które to tak na marginesie w Futureadpro schodzą bardzo szybko.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kanibal54d - 20-10-2016 09:48

Mam całą korespondencję z gamoniami z supportu. Zanim zasugerujesz, że czegoś nie potrafię to przeczytaj, że napisałem o platformie FutureNet a nie o FutureAdPro.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 20-10-2016 13:27

Ok, rzeczywiście napisałeś o Futurenet ale przecież to praktycznie to samo jeden właściciel , jeden support i nie sugeruje że czegoś akurat ty nie potrafisz, ale wiem z doświadczenia że wiele blędów popełniają także użytkownicy, więc jeśli w twoim przypadku uważasz że masz 100% racji i FN zabrał ci 100$ i nic nie dał w zamian napisz dokładnie jaką reklamę wykupiłeś lub więcej szczegółów może uda mi się pomóc. Jeśli nie chcesz tutaj to napisz mi na priv.
Nie lubię jak ktoś ma jakieś pretensje a tylko rzuci ogólnikiem : "Mi FutureNet zawinął 100$ z konta " Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 29-10-2016 18:51

Nowinka w Futureadpro:

Można od teraz kupować również adpacki za 10$ takze ROI 120%
Pracują wolniej niż "duże" (80% prędkości dużego)
I kupując nową paczkę wybieramy czy tą za 10, czy za 50.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - NEXT86x - 29-10-2016 21:15

naliczenia są tutaj stałem i jakie dziennie w poszczególnych planach?