Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 03-10-2016 05:50

Można tez wygodnie wypłacać na payza i zamówić sobie kartę payzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 03-10-2016 15:56

Najnowszy update z firmy:

Jest już możliwość rezerwacji biletów bezimiennych na zbliżające się wydarzenie FutureNet Summit dnia 29.10.2016.
Więcej informacji na stronie wydarzenia http://www.futurenetsummit.com

Udostępniono możliwość dokonywania wpłat i wypłat w funtach brytyjskich na FutureNet.Club oraz FutureAdPro! Teraz możesz wykonywać przelewy bankowe bez żadnych przewalutowań.

Znacznie poprawino stabilność oraz wydajność działania strony FutureAdPro.

Zmieniono wyświetlanie reklam w FutureAdPro. Nie ma już możliwości oglądania wielu reklam jednocześnie.

Dodana została weryfikacja numerów BitCoin. Teraz natychmiastowo otrzymujesz informację czy podany został prawidłowy numer.

Naniesione zostały poprawki w produktach Cloud, Momentum oraz Landing Page.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - AleksandraN - 04-10-2016 15:58

(03-10-2016 15:56)rafi213 napisał(a):  Zmieniono wyświetlanie reklam w FutureAdPro. Nie ma już możliwości oglądania wielu reklam jednocześnie.

Teraz mnie zastrzeliłeś - nawet nie wiedziałam, że była taka możliwość,
bo z przyzwyczajenia zawsze grzecznie klikam każdą osobną.
Heheh. Smile


FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 04-10-2016 21:56

(04-10-2016 15:58)AleksandraN napisał(a):  
(03-10-2016 15:56)rafi213 napisał(a):  Zmieniono wyświetlanie reklam w FutureAdPro. Nie ma już możliwości oglądania wielu reklam jednocześnie.

Teraz mnie zastrzeliłeś - nawet nie wiedziałam, że była taka możliwość,
bo z przyzwyczajenia zawsze grzecznie klikam każdą osobną.
Heheh. Smile


Masakra tez nie wiedziałem o tym Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 04-10-2016 22:55

Mi to do głowy nie przyszło hehe myślałem, że to już standard klikanie w jednym oknie


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 04-10-2016 23:42

(04-10-2016 22:55)Dzipsiok87 napisał(a):  Mi to do głowy nie przyszło hehe myślałem, że to już standard klikanie w jednym oknie

Bo my jesteśmy ci uczciwi użytkownicy portalu Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Finger - 05-10-2016 14:15

Są jakieś info. o aktualnym stanie programu ile aktualnie jest użytkowników samego adpro i ile aktualnie jeszcze dochodzi. Ogólnie jakieś statystyki ?


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 05-10-2016 14:26

@Finger mam informacje że w ciągu tygodnia dużo się pozmienia w samym portalu Futurenet, a do eventu będzie jeszcze parę nowości, już dziś widać że zmianie uległa strona główna.
Jest też informacja na stronie że obecnie aktywnych użytkowników Futurenet i FutureAdPro jest 610 tys ze 189 krajów Smile Samego FutureAdPro aktywnych osób nie wiem ile jest, ale kto jest przecież zapisany w Futurenet automatycznie jest też w AdPro i odwrotnie.
Wg mnie liczba użytkowników jeszcze znacząco przybędzie po evencie najbliższym.
Jeszcze słowo co do wypłat - dzisiaj zleciłem koło południa i już po paru minutach była na blockchain, więc praktycznie instant.Big Grin
No i co, zapraszam w dalszym ciągu nie zdecydowanych bo jestem pewien że jeszcze wiele pozytywnych rzeczy usłyszycie o tej firmie.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Finger - 05-10-2016 14:52

oki dzięki Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - AleksandraN - 05-10-2016 16:29

(05-10-2016 14:26)rafi213 napisał(a):  Jest też informacja na stronie że obecnie aktywnych użytkowników Futurenet i FutureAdPro jest 610 tys ze 189 krajów Smile

@rafi213 gdzie widzisz tą informację? Chciałam zrobić screen ale ani na stronie fap a ni fn nie widzę. Bądź tak miły i mnie pokieruj Wink