Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Zugi - 26-08-2016 08:10

Faktycznie, rozwój i tempo wdrazania nowych rozwiazan jest tutaj bardzo duże. Transparentność firmy, jeśli chcesz możesz pojechać, zobaczyć siedzibe we Wrocławiu i porozmnawiać z właścicielami. Dodatkowo nowe rynki, Azja, Ameryka Płd, poprostu warto Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Finger - 26-08-2016 08:35

Ja jestem w kilku programach i ten jest dla mnie numer 1Cool


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 26-08-2016 17:27

Rozwija się super i warto zainwestować ale na razie proszę bez tak wspaniałych reakcji.
Każdy nowy inwestor, każda wpłata do programu to zwiększające się zobowiązania firmy.
Dlatego dla mnie sukcesem jest każdy kolejny PRODUKT, zewnętrzny zysk, który się pojawi. Nie ekspansja w poszukiwaniu jak największej liczby inwestorów bo bez OGROMNEJ! ilości produktów zarabiających program nie będzie miał szans na spłatę zobowiązania.
Niska stopa zwrotu i dość długi czas oczekiwania na pewno dadzą im sporo czasu na rozwinięcie OFERTY ale muszą ten czas dobrze wykorzystać. Te zapowiedzi, nowy design, nowe gry, kolejne produkty za Media Points, sklep itd. powinny być wdrażane w pierwszej kolejności!
Jeszcze zanim pozyskają kolejnych inwestorów na kolejnych rynkach.
Jeśli skupią się tylko na zbieraniu wpłat mogą sobie strzelić w kolano bo przyjdzie moment, że do spłaty będzie 20000000$ a na kontach będą mieli niespełna 10 mln, bo część kasy musi iść na opłaty dla programistów, na utrzymanie serwerów na rozwój nowych produktów.

Jest to obiecujący biznes ale ja, niestety też pod przymusem na razie bardziej skupiam się na obserwowaniu ich ruchów i na co są nastawieni.

Zarobek z portalu społecznościowego, niestety jeszcze marniutkich gier itp. wydaje mi się, że wystarczyć może jedynie na powyższe koszty utrzymania. A jakby nie patrzeć naliczenia idą, prowizje za polecanie też idą i jak gotówki dostali np. 10 milionów to do zobowiązań mają już na jakieś 14 milionów + koszty utrzymania. Zatem w tym czasie produkty powinny zarobić z 5 milionów.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 26-08-2016 17:48

Ja jestem póki co spokojny, im więcej pozyskają inwestorów tym więcej i szybciej mogą wprowadzić nowe produkty a także przyciągnąc potencjalnych reklamodawców, jeśli do końca roku uda sie osiągnąć poziom ponad 1 mln aktywnych użytkowników portalu, stanie się tym samym ten portal atrakcyjny dla firm zewnetrznych.
Odrębna agencja reklamowa już pracuje od miesiąca, tak więc dajmy im trochę czasu. poza tym to wszystko o czym była mowa na majowym evencie wprowadzają, większość rzeczy będzie do końca roku zrobiona plus jako prezent gwiazdkowy ta rozbudowana gra.
Jednym słowem ; jest dobrze a jak będzie np. za pól roku, rok to czas oczywiście wszystko zweryfikuje, ale na tą chwile nie ma absolutnie podstaw do jakiś obaw o rozwój firmy czy jej wypłacalność. Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 26-08-2016 21:37

Dzisiaj widziałem na facebooku wpis z 3 nowymi grami na FutureNet Smile Potem to sprawdzę


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 26-08-2016 22:01

(26-08-2016 21:37)Dzipsiok87 napisał(a):  Dzisiaj widziałem na facebooku wpis z 3 nowymi grami na FutureNet Smile Potem to sprawdzę


Heh, dokładnie, dzisiaj wchodzę na profil Romana a tutaj taki news, jakby na potwierdzenie mojego poprzedniego postu Big Grin

"3 New games are already on! Smile

https://futurenet.club/games-online "

Zapraszam do testowania.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 27-08-2016 12:34

Co do przyszłości i zapowiedzi - zapowiedzi ciekawe mam nadzieję, że nie będzie żadnych opóźnień i tak jak mówisz wszystko pięknie w terminie zrealizują Smile Nowy design to wręcz podstawa, żeby ktoś się tym zainteresował na poważnie. Nie oszukujmy się obecny jak na te czasy i w porównaniu z innymi serwisami społecznościowymi jest ekhm.. tragiczny. Nowy widziałem zdjęcia, na wzór facebooka co prawda ale każdy wie jakim fenomenem jest facebook. Nie ma co kombinować nad czymś oryginalnym i szukać czegoś lepszego bo to mało realne. Najlepsze rozwiązania trzeba powielać i za to duży plus. Poza tym użytkownicy będą czuli się niemal jak na facebooku, który jest już tak przesiąknięty reklamami, że przestają być one skuteczne. Czas na futurenet Smile

Nie jestem źle nastawiony do serwisu. Mam po prostu swoje wyrobione normy i zdanie na temat revenue share i obserwuję każdy ruch. Niestety obecnie nawet nie mogę zainwestować, więc tak czy tak obserwacja tylko mi pozostała i strata prowizji za poleconego, który już działa od jakiegoś czasu bardzo ładnie Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Pancho - 28-08-2016 03:53

Cześć,
właśnie jestem w trakcie inwestycji w FutureAdPro, jednak im głębiej wchodzę w temat i sprawdzam dokładniej przeszłość założycieli nabieram trochę wątpliwości. Pan Roman miał na swoim koncie już podobne projekty w latach 2013, które zakończyły się niepowodzeniem np. one-line-online.com. Dodatkowo trochę niepokojące są informacje, że jego firma upadła. Na stronie FutureNet, jest trochę nieścisłości. Sporo podanych faktów wyklucza się nawzajem. Stephan Morgenstern, drugi założyciel również miał ciekawe przeżycia np. Somnium Network. Większość ich dotychczasowych projektów wyglądało tak, aby nabrać ludzi, ściągnąć tyle kasy ile będzie możliwe i ulotnić się.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 28-08-2016 07:19

Pancho ten watek byl juz tutaj poruszany i wyjasniany. W poprzednich projektach nie wszystko zalezalo od Romana i Stephana, nie byly to ich autorskie projekty, poza tym kazdy uczy sie na błędach i nabiera doświadczenia. FUTURENET istnieje juz od 2 lat, ciągle sie rozwija, jest w pełni wyplacalny przez caly ten czas i nikt nie zamierza uciekać. Poza tym w internecie jest pełno wpisow zazdrosnych osob i konkurencji, chcialbym zebys mial to na uwadze. Ich obecny autorski projekt juz obronil sie praktycznie sam a jesli masz jeszcze jakies wątpliwości to polecam odwiedziny biura firmy we Wrocławiu i rozmowe w cztery oczy z wlascicielami, nie ma z tym najmniejszego problemu Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 28-08-2016 08:31

Nikt nikomu nie narzuca deponowania pieniędzy. Porażki to normalna rzecz gorzej by było jakby ich nie było. Temat Romana był już przerabiany wielokrotnie i nawet w wywiadzie opowiadał całą historię.