Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 18-03-2016 12:45

Dziękuje za obszerne wytłumaczenie. Mozliwe, ze wejde z 200$ lacznie na wykupienie matrycy oraz paczek. W przypadku watpliwosci bede zadawal pytania.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 19-03-2016 12:08

No nic na razie pozycja za 10$ w matrycy wykupiona Smile W najbliższym czasie oczywiście wejdą kolejne Smile

@rafi213 oczywiście z Twojego refa ale pod nickiem "themobile" Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Pirat - 19-03-2016 12:23

ja działam w tym revshare Wink Jak na razie są to początki trzy osoby polecone które wykupiły matryce.
za 200dolców troche sie boje kupic


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 19-03-2016 12:26

Twoja decyzja ale jak ruszy RevShare na dobre i ruszą wypłaty to sporo osób chcąc nie chcąc pokupuje te matryce Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 19-03-2016 12:38

(19-03-2016 12:23)Pirat napisał(a):  ja działam w tym revshare Wink Jak na razie są to początki trzy osoby polecone które wykupiły matryce.
za 200dolców troche sie boje kupic

Póki co na spokojnie, ale bać się nie ma co obejrzyj sobie ostatni wywiad z właścicielem Smile
Ja wykupiłem pierwsze trzy czyli razem za 85$ i tak polecam innym. Oczywiście każdy zrobi jak uważa, ja jeszcze wykupie pewnie za 100$ a na resztę już będzie mi się odkładać z ad packów.

Jeśli twoje osoby polecone kupią wyższą matryce , masz 7 dni na upgrade także do tej pozycji jeśli tego nie zrobisz tracisz z nich prowizje z tej matrycy bezpowrotnie.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Pirat - 19-03-2016 12:40

gdzie masz ten wywiad z właścicielem chetnie go zobacze?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 19-03-2016 12:45






RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 19-03-2016 17:47

Jak oceniacie tą wypowiedź i sam program? Będzie można coś na nim zarobić? Oczywiście jak wiadomo w tych programach nic nie ma pewnego. Roman Ziemian chyba nie ma dobrych opinii. Jego projekt green line okazał sie scamem.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 19-03-2016 18:08

Wiesz ja to oceniam tak: zdobył facet doświadczenie, żaden rev share nie miał takiego zaplecza na starcie jak będzie miał FutureAdPro - czyli platformę płacącą już 1,5 roku więc nie widzę sensu aby miał zescamić kolejny projekt tym bardziej że jego plan marketingowy będzie stabilniejszy od samego TM, nawet mocni marketerzy z USA biorą się za promocję Futrure, wg mnie to będzie petarda Smile
A co do wcześniejszych biznesów Ziemiana - ludzie szukają zawsze jakiegoś ale , szczególnie jeśli to jest Polak, jakoś w zagraniczne projekty do typowych scamerów adminów nikt nie ma obaw wchodzić. Napiszę tak - ten kto nic nie robi - nie ma porażek, ale nie ma też sukcesów. Każdy większy promotor czy admin hyipa który wcześniej już działał ma oprócz sukcesów też jakąś porażkę. Oczywiście gwarancji za tego Pana nie dam żadnej bo to oczywiście tylko człowiek Smile
Obawiasz się zainwestować większą kwotę do Future jedź do Wrocławia umów się na spotkanie z Panem Ziemianem i osobiście rozwieje twoje wątpliwości mam nadzieje. Tak jak pisałem wcześniej firma jest otwarta dla każdego, w firmie pracuje już w tej chwili 30 osób, z niczym się nie ukrywają.
A co do biznesu green line to nie by to jego projekt z tego co mi wiadomo tylko on go wprowadzał na polski rynek jako pierwszy czyli był promotorem,więc nie od niego zależało jego powodzenie, a np. firma Leo którą też wprowadzał działa do dzisiaj , wystarczy wejść na stronę lub na FB.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 20-03-2016 22:09

Ponieważ dużo osób mnie pyta o szczegóły planu marketingowego itd. a temat dotyczy głównie samego FutureAdPro przecież - Zamieszczam tutaj dwie najważniejsze części, otrzymałem właśnie informacje że na 99% już się nic nie zmieni:

[Obrazek: 14mzwgk.jpg]

[Obrazek: 16ghchk.jpg]

Teraz trochę statystyk od samego admina:

Po ogłoszeniu, że powstanie Rev Share jest dziennie ponad 7000 rejestracji z całego świata !!!
100 tys przybyło osób do samego portalu w 2 tygodnie, mamy już łącznie 300 000 osób w FutureNet tym samym Big Grin


Oznacza to też jeszcze jedno że pozycje wykupywane w Matrycach tym samym przyspieszą bardzo mocno, kto się zdecydował opłacić przed startem samego FutureAdPro niech zaciera ręce. Big Grin
Jestem już praktycznie pewny na 100% że TrafficMonsoon odejdzie w cień.