Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Jakub1994PL - 05-08-2016 19:32

(04-08-2016 06:44)tomek019 napisał(a):  Generalnie mnie taki dochód zewnętrzny bardzo przekonuje Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W takim razie niech mi ktos wytlumaczy skoro maja dochod zewnetrzny to co z tego skoro to bedzie klasyczny revshare czyli ilosc $$ wyplat przekroczy ilosc $$ wplat robią zawijke to co daje ten dochod zewnetrzny ? zrobili revshare zeby pozniej do niego i tak dokladac z innych dochodow ? bez sensu ,moze cos zle rozumiem niech ktos mi wytlumaczy Huh


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 05-08-2016 19:44

(05-08-2016 19:16)Zugi napisał(a):  Świetny news, wychodzą na świat Smile Czy ktoś ma jakieś oficjalne info odnośnie powstania agencji FN ? (jakiś cytat czy coś Smile)

Posłuchaj wywiadu z właścicielem który umieściłem w moim poście nr 615 Smile

@Jakub1994PL a ty zapoznaj się z postem nr 1 w tym temacie, sens jest taki żę rev share pozwoli bardzo mocno zwiększyć popularność portalu społecznościowego, zapewni reklamę firmie, da też początkowo dodatkowy zastrzyk gotówki na rozwój firmy co możemy zresztą być już sami świadkami w tej chwili.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Zugi - 05-08-2016 19:51

(05-08-2016 19:44)rafi213 napisał(a):  
(05-08-2016 19:16)Zugi napisał(a):  Świetny news, wychodzą na świat Smile Czy ktoś ma jakieś oficjalne info odnośnie powstania agencji FN ? (jakiś cytat czy coś Smile)

Posłuchaj wywiadu z właścicielem który umieściłem w moim poście nr 615 Smile

Wielkie dzięki za nakierowanie, zaczynam oglądac Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - hypocrisy - 05-08-2016 20:05

(05-08-2016 19:44)rafi213 napisał(a):  da też początkowo dodatkowy zastrzyk gotówki na rozwój firmy co możemy zresztą być już sami świadkami w tej chwili.
Aż mi się łezka w oku zakręciła na wspomnienie, że w identyczny sposób promowany był LucreLab, na którym de facto nawet admin nie zarobił Smile

Wraz z każdym zakupionym adpackiem wzrastają zobowiązania wobec "inwestorów", o reinwestowanych wirtualnych "zarobkach" nie wspominając. Nie wiem i nie chcę gdybać jak FutureNet z tego wybrnie (ale swap jest raczej nieunikniony), ale wszyscy wiemy, że ponziak i realny biznes nie idą ze sobą w parze Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - ProjectWallSt - 05-08-2016 23:18

Jestem nowy w tego typu sprawach dlatego zadam pytanie Smile
Jak założę konto i kupie ta paczkę za 50$ to po jakim czasie mam z niej te 60$?


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 05-08-2016 23:52

120 dni. Na blogu u mnie poczytaj jak chcesz wiedzieć więcej to Ci rozjaśni temat.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 06-08-2016 12:05

(05-08-2016 20:05)hypocrisy napisał(a):  
(05-08-2016 19:44)rafi213 napisał(a):  da też początkowo dodatkowy zastrzyk gotówki na rozwój firmy co możemy zresztą być już sami świadkami w tej chwili.
Aż mi się łezka w oku zakręciła na wspomnienie, że w identyczny sposób promowany był LucreLab, na którym de facto nawet admin nie zarobił Smile

Wraz z każdym zakupionym adpackiem wzrastają zobowiązania wobec "inwestorów", o reinwestowanych wirtualnych "zarobkach" nie wspominając. Nie wiem i nie chcę gdybać jak FutureNet z tego wybrnie (ale swap jest raczej nieunikniony), ale wszyscy wiemy, że ponziak i realny biznes nie idą ze sobą w parze Smile

Akurat to bardzo złe porównanie bo z tego co mi wiadomo LucreLab byl prowadzony przez jedną bardzo młodą osobę bez żadnego biura i zaplecza finansowego, bez produktów. Mało tego admin okazał się zwykłym oszustem - z dnia na dzień zamknął LucreLab, a zebraną kasę włożył w swoje interesy z których do dnia dzisiejszego nie przedstawił żadnego sprawozdania. Jego biznesy były prowadzone bardzo nie udolnie, wydaje mi się że stanowiły tylko przykrywkę do wyprowadzenia dla siebie całej kasy Na koniec sam stwierdził że został okradziony i nie odzyskał vatu ze swoich pseudo biznesików na co oczywiście żadnych dowodów nie przedstawił i ślad po nim zaginął.
Futurenet natomiast jak wielokrotnie pisałem posiadał już wcześniej zaplecze finansowe, reklamodawców, ich portal społecznościowy cały czas się rozwija i jest już prawie 2 lata. Poza tym właściciele są transparentni - każdy może pojechać do biura i przeprowadzić z nimi rozmowę jak również z pracownikami i przekonać się na własne oczy co reprezentuje sobą firma.
Także nie zakładajmy z góry przegranej - Futurnet bardzo dobrze się rozwija póki co a jest jeszcze praktycznie na samym początku drogi. Jeśli do końca roku będzie 1 mln aktywnych użytkowników portalu a takie są plany staną się już bardzo zauważalni na rynku reklamowym i firmą godną zaufania dla zewnętrznych reklamodawców Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - ProjectWallSt - 06-08-2016 13:18

To jak dla mnie jest to jednak dość duże ryzyko jak ten pełny zysk trzeba czekać 4 miesiące w tym czasie z tego co czytałem to ten serwis może paść.

Ogólnie nie wiem czym się tu zachwycacie chyba jednak tego nie łapie przykładowo kupuję 10 paczek czyli obecnie płacę za to ~2tyś złotych i po 4 miesiącach zarobię z tego niecałe 400zł jakie to sens, jak dla mnie to mało opłacalne są te serwisy.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - sheko12 - 06-08-2016 13:28

Sporo czasu jak na stope zwrotu, 120 dni to konkretna opcja.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Zugi - 06-08-2016 13:44

Przy naliczeniach konsultacje były z użytkownikami i promotorami tego biznesu. Dla mnie opcja jest jak najbardziej na plus bo te naliczenia nie sa z kosmosu. Stabilnosc, transparentnosc - FAP nie spi tylko sie rozwija i to pozwala wierzyc ze pozyje kilka lat. Wiadomo, sa zdarzenia losowe na ktore nie mamy wplywu.

(06-08-2016 13:18)ProjectWallSt napisał(a):  To jak dla mnie jest to jednak dość duże ryzyko jak ten pełny zysk trzeba czekać 4 miesiące w tym czasie z tego co czytałem to ten serwis może paść.

Ogólnie nie wiem czym się tu zachwycacie chyba jednak tego nie łapie przykładowo kupuję 10 paczek czyli obecnie płacę za to ~2tyś złotych i po 4 miesiącach zarobię z tego niecałe 400zł jakie to sens, jak dla mnie to mało opłacalne są te serwisy.

W banku masz lokaty, idz i tam wloz wolne pieniadze Smile