Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 03-08-2016 22:11

(03-08-2016 20:23)Dzipsiok87 napisał(a):  Już mają agencję? Miała być, ale kiedy powstała?


Z tego co zrozumiałem to TAK maja agencje i podpisane kontrakty Tongue chyba dobrze zrozumiałem jeden z wywiadów z Romanem Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 03-08-2016 23:29

Agencja działa od połowy lipca bodajże, znajduje się w osobnym budynku ale w bliskim sąsiedztwie obecnego biura na Ułańskiej tak mniej więcej mówił Roman Ziemian.


Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 04-08-2016 06:44

Generalnie mnie taki dochód zewnętrzny bardzo przekonuje Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 04-08-2016 10:29

Bez dwóch zdań. FAP ma bezkonkurencyjne zabezpieczenie finansowe...


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 04-08-2016 11:47

Widocznie coś źle zrozumiałem, że we wrześniu będzie. Pewnie pomyliłem z innym tematem, który ma być we wrześniu wprowadzany


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 04-08-2016 16:24

A w przyszłym tygodniu już oficjalny sklep rusza, 25% ceny będzie można płacić w media points Smile

[Obrazek: 2dpdi0.jpg]


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - ShuQi - 04-08-2016 21:40

I to jest interesujący news Wink Ciekawe jaka cena np takich długopisów Wink


FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 05-08-2016 09:19

FAP juz od jakiegoś czasu u mnie na 1 miejscu Smile ze względu na zabezpieczenia czyli dochody zewnętrzne i prężny rozwój firmy Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 05-08-2016 18:42

No to kolejne newsy Big Grin

FutureNet po raz kolejny wspiera sport i zostaje sponsorem strategicznym polskiej II ligi piłki ręcznej kobiet

[Obrazek: 33bg19c.jpg]


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Zugi - 05-08-2016 19:16

Świetny news, wychodzą na świat Smile Czy ktoś ma jakieś oficjalne info odnośnie powstania agencji FN ? (jakiś cytat czy coś Smile)