Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Qazqazxsw00 - 17-03-2016 17:57

(17-03-2016 17:50)kostek880 napisał(a):  Aby wejsc w program futureAdPro z paczkami nalezy najpierw zarejestrowac sie w futureNet?
Tez nie wiem zalozylem konto i w tym i w tym


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 17-03-2016 17:57

nie ma różnicy gdzie się zarejestrujesz : jeśli zarejestrujesz sie w futurenet to jestes jednocześnie już i w futureadpro i odwrotnie. Programy są w pewnym stopniu ze sobą powiązane bo portal do komunikacji i matryce kupuje się w futurenet


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Qazqazxsw00 - 17-03-2016 17:58

(17-03-2016 17:50)kostek880 napisał(a):  Aby wejsc w program futureAdPro z paczkami nalezy najpierw zarejestrowac sie w futureNet?



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 17-03-2016 18:04

(17-03-2016 17:57)Qazqazxsw00 napisał(a):  Tez nie wiem zalozylem konto i w tym i w tym

Nie mogłeś założyć konta w obu bo by wyskoczyło że email do rejestracji został już uzyty, a jeśli założyłeś na inny e-mail to radzę jedno konto usunąć bo w futurenet można mieć kilka kont ale już w samym futureadpro tylko jedno konto będzie dozwolone na osobę aby nie nabijać prowizji.
Identyfikacją będzie prawdopodobnie przesłanie zdjęcia na którym trzymamy w ręku dowód osobisty.

(17-03-2016 17:58)Qazqazxsw00 napisał(a):  
(17-03-2016 17:50)kostek880 napisał(a):  Aby wejsc w program futureAdPro z paczkami nalezy najpierw zarejestrowac sie w futureNet?

Tak i będziesz już jednocześnie w FutureAdPro


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Qazqazxsw00 - 17-03-2016 18:16

(17-03-2016 18:04)rafi213 napisał(a):  
(17-03-2016 17:57)Qazqazxsw00 napisał(a):  Tez nie wiem zalozylem konto i w tym i w tym

Nie mogłeś założyć konta w obu bo by wyskoczyło że email do rejestracji został już uzyty, a jeśli założyłeś na inny e-mail to radzę jedno konto usunąć bo w futurenet można mieć kilka kont ale już w samym futureadpro tylko jedno konto będzie dozwolone na osobę aby nie nabijać prowizji.
Identyfikacją będzie prawdopodobnie przesłanie zdjęcia na którym trzymamy w ręku dowód osobisty.

Dzieki za odpowiedz juz usuwam jedno konto. :)


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 17-03-2016 21:35

@znikad gratuluje podjęcia szybkiej decyzji to ty zająłeś ostatnią pozycję w drugiej linii 25$ Smile
Odezwę się później do ciebie w sprawie "narzędzi" do promocji tego biznesu.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 17-03-2016 23:08

w przypadku kiedy zarejestruje sie z reflinku futureNet to na futureAdPro również bede u tej osoby jako polecony?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 17-03-2016 23:18

Tak dokładnie


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 18-03-2016 08:00

W przypadku braku bezposrednich poleconych najlepiej będzie wybrać matryce za 10$ i nie kupować na starcie nastepnych liczac na szczescie i zapelnania sie matrycy ze spadochroniarzy? Czy wogole jest sens kupowania tych matryc? Moze mi ktoś wytlumaczyć jak to dokładnie działa?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 18-03-2016 12:24

@kostek880 było wyjaśniane już w tym temacie odnośnie matryc.
Matryca jest trójkowa, więc na 100% jeśli ktoś zaprosi bezpośrednio więcej niż 3 osoby to 4 osoba idzie w pierwsze wolne miejsce czyli zapełnia już drugą linię w tym przypadku pierwszą linie jednego z 3 pierwszych poleconych itd. To samo jest u naszego sponsora i nad sponsora - matryca wypełnia się szczelnie od lewej do prawej i im ktoś wyżej jest w matrycy tym większe szanse na spadochroniarzy, a tym samym im więcej spadochroniarzy tym większa szansa że przynajmniej jeden z nich będzie aktywny i pociągnie chociaż jedną odnogę matrycy w dół.
Każdy ma płacone w matrycy aż do 10 poziomu w głąb nie zależnie czy to jest nasz polecony, czy spadochroniarz czy polecony poleconego.
Czy jest sens wykupywać matryce na starcie? Myślę że tak i to nawet nie tylko tą za 10$ ale przynajmniej za 25$ i 50$, w ten sposób zapewniamy sobie wysokie miejsce w matrycach globalnych, a jak ruszy rev share to będzie nie jako przymus aby każdy kto inwestuje w ad packi był w matrycy bowiem 5% z wypłaty będzie się odkładało nam na pozycje w matrycy i każda ta pozycja będzie już niżej od pozycji osób które wykupiły matryce teraz przed startem.
Ja wykupiłem na starcie 3 matryce (10$, 25$ i 50$) i myślę że na tym nie stracę, a i jeszcze jedno jak w danej matrycy będziecie mieli już 50 osób pod sobą ( nie ważne czy to spady czy poleceni poleconych itd.) dostaje się kolejną pozycje w tej matrycy niejako gratis od firmy i można powiedzieć, że wtedy zarabiacie już nie 5% z danej matrycy tylko 10% . Smile