Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 09-07-2016 10:22

Dużo osób to wielcy milionerzy mający kilkaset osób w strukturze i żadnej nie pomagają Big Grin ale dość często jest tez tak ze polecony nie odpowiada gdy oferujesz mu pomoc a pózniej ma pretensje ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 09-07-2016 10:49

Dokładnie, mogę to potwierdzic, są osoby polecone które nie odpowiadają na żaden kontakt nie mówiąc już o tym że same się odezwą. A potem piszą do innych że nie mają pomocy a prawda jest taka że szukają nie wiadomo co albo myślą że sponsor da im multum poleconych. myślę że nie tedy droga.


Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 10-07-2016 11:54

(09-07-2016 10:49)rafi213 napisał(a):  Dokładnie, mogę to potwierdzic, są osoby polecone które nie odpowiadają na żaden kontakt nie mówiąc już o tym że same się odezwą. A potem piszą do innych że nie mają pomocy a prawda jest taka że szukają nie wiadomo co albo myślą że sponsor da im multum poleconych. myślę że nie tedy droga.


Albo pytają sie ile bedą mieć za 30dni jak włożą 5$ Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 10-07-2016 19:42

(09-07-2016 10:22)tomek019 napisał(a):  Dużo osób to wielcy milionerzy mający kilkaset osób w strukturze i żadnej nie pomagają Big Grin ale dość często jest tez tak ze polecony nie odpowiada gdy oferujesz mu pomoc a pózniej ma pretensje ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak jednak jakbyście dokładnie czytali ja napisałem o tych osobach co do mnie pisały. Nie podam tu nicków bo pewnie przygoda kilku "wyjadaczy" z tego forum mogła by się skończyć, ale myślałem, że jednak ludzie, którzy mają 100+ osób w strukturze chętnie pomagają innym. Mniejsza o to bo się offtop zrobił silny.


Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 10-07-2016 19:45

Ojj tam offtop Big Grin no pisałeś o nich ale ja napisałem osobno swoją myśl wiec o co chodzi Big Grin ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

$110 z Future Ad Pro cieszy oko Huh





RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Inwestor5 - 11-07-2016 15:37

Witam
Wypłaciłem z FAP 200 $ 10$ przeszło do FN Jak teraz mam kupic za to matryce?


Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 11-07-2016 15:47

(11-07-2016 15:37)Inwestor5 napisał(a):  Witam
Wypłaciłem z FAP 200 $ 10$ przeszło do FN Jak teraz mam kupic za to matryce?


U mnie np nie dali mi $5 do konta matryc... Będę musiał pisać do suporty.....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Inwestor5 - 11-07-2016 15:52

Ale fizycznie widze ze jest tam 10$ ale nie umie za to kupic matrycy....


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 11-07-2016 15:56

Logujesz się do Futurenet następnie zakładka: twój biznes - friends tree i wchodzisz do matrycy za 10$ i kupujesz, chociaż w przypadku wypłaty nie wiem czy ci nie powinno od razu samo kupić.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Inwestor5 - 11-07-2016 16:51

Właśnie ze tak nie wchodzi bo przy płatnościach są procesory płatnicze i wyskakuje 10$ do zapłaty.... a powinno byc na dole zapłac z konta FUTURE 10$ a tam jest stan 0$ może gdzieś te środki trzeba przenieść?