Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 03-07-2016 11:55

Super cieszy mnie rozwój firmySmile Jednak mało kto z tego forum daje wartość grupie, którą prowadzi. Szkolenia, prezentacje, możliwość spotkań w realu i masę innych rzeczy, które lider powinien robić.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 03-07-2016 12:02

Z początkiem lipca dużo zaczyna dziać się w firmie. Big Grin

Otwarcie nowego biura FutureNet w New Delhi w Indiach stało się faktem:

[Obrazek: 2ngrci9.jpg]

A jako ciekawostkę podam też fakt że wartość domeny FutureNet.club wzrosła ponad 10x w ciągu niecałych 3 miesięcy Huh

[Obrazek: 2iu9r9t.jpg]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 03-07-2016 18:04

(03-07-2016 11:55)Dzipsiok87 napisał(a):  Super cieszy mnie rozwój firmySmile Jednak mało kto z tego forum daje wartość grupie, którą prowadzi. Szkolenia, prezentacje, możliwość spotkań w realu i masę innych rzeczy, które lider powinien robić.

Pytanie, ile osob jest, byłoby chetnych na takie spotkania, bo np. mimo duzego rozglosu jaki mial event ktory odbył sie pod koniec maja, z tego forum moze ze 3 osoby były. Wiekszosc osob chciałaby zarabiac jak najszybciej, jak najmniejszym nakladem czasu i takie osoby tez sie niestety zniechecaja bardzo szybko.
Ja ze swojej strony mogę powiedzieć ze taki udział w evencie dał mi dużo motywacji aby ciągle się rozwijac w dziedzinie marketingu sieciowego i polepszac swoje rezultaty


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - JessePinkman - 04-07-2016 12:03

Rafi213 posiadasz może jakieś informacje dotyczące daty wprowadzenia aplikacji na iOS i Android?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 04-07-2016 13:14

(04-07-2016 12:03)JessePinkman napisał(a):  Rafi213 posiadasz może jakieś informacje dotyczące daty wprowadzenia aplikacji na iOS i Android?

Nie posiadam, jest obecnie aplikacja tylko dla Futurenet, ale do FutureAdPro ja np. loguje się w przeglądarce chrome na smartfonie z androidem i strona jest idealnie wręcz skalibrowana pod ten system i mi osobiście lepiej nawet klika się w reklamy niż na kompie Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 04-07-2016 15:22

Nie chodzi mi o Eventy firmowe. Chodzi mi o to co ktoś daje od siebie dla swojej grupy ... Bo tutaj z forum ludzie, którzy mają nawet 100-200 osób współpracujących nie robią nic żeby nauczyć grupę czegoś nowego. Eventy firmowe można sobie w dupe wsadzić tam Cię marketingu nie nauczą. Jedyne co w takich eventach jest dobre to poznanie nowych ludzi i jakieś nowości, które nie są wcześniej upubliczniane.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 04-07-2016 17:08

@Dzipsiok87 nie zgodzę się z tobą, na evencie są także zawsze wystąpienia liderów którzy z reguły opowiadają w jaki sposób doszli do dużych wyników, jak zaczynali itd.
A jeśli chodzi o nasze forum to są tutaj osoby które zawsze chętnie poświęcają czas i pomagają swojej ref grupie a nawet aktywnie udzielają się na FB i nietrudno takie osoby "wyłapać"
A jeśli chodzi o naukę, najpewniej o kwestię polecania to jest to temat rzeka, dużo osób pyta się mnie także jak to robić itd. Jest mnóstwo sposobów i to co działa i sprawdza się u jednej osoby nie będzie się sprawdzało u innej, jak już kiedyś pisałem dużo tutaj zależy od doświadczenia, kręgu osób w jakim dana osoba się obraca co jest związane niewątpliwie z wyrobieniem sobie własnej marki itd.
Ja zawsze staram się takie osoby naprowadzić na właściwe tory, pomóc i wyjaśnić wszelkie kwestie w miarę swoich możliwości chociaż sam zdaje sobie sprawę że jeszcze do "mistrzostwa" w tym względzie bardzo dużo mi brakuje i dużo nauki przede mną .
Na forach takich jak to, także nie spotkasz już wielkich liderów przynajmniej w hyipach, a dlaczego? chyba tego wyjaśniać nie muszę Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - clutchu - 09-07-2016 02:17

Trzeba spokojnie czekać...skoro nie śpieszą sie z dodatkowymi zrodlami dochodu tzn ze kasy im nie brakuje Tongue
Plany były i są dlugoterminowe wiec trzeba byc dobrej mysli Wink
Co nie zmienia faktu, że niektóre zalozenia odbiegaja od tego co bylo obiecywane...


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - devilne - 09-07-2016 05:44

Co masz na myśli?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 09-07-2016 08:14

(04-07-2016 17:08)rafi213 napisał(a):  @Dzipsiok87 nie zgodzę się z tobą, na evencie są także zawsze wystąpienia liderów którzy z reguły opowiadają w jaki sposób doszli do dużych wyników, jak zaczynali itd.
A jeśli chodzi o nasze forum to są tutaj osoby które zawsze chętnie poświęcają czas i pomagają swojej ref grupie a nawet aktywnie udzielają się na FB i nietrudno takie osoby "wyłapać"
A jeśli chodzi o naukę, najpewniej o kwestię polecania to jest to temat rzeka, dużo osób pyta się mnie także jak to robić itd. Jest mnóstwo sposobów i to co działa i sprawdza się u jednej osoby nie będzie się sprawdzało u innej, jak już kiedyś pisałem dużo tutaj zależy od doświadczenia, kręgu osób w jakim dana osoba się obraca co jest związane niewątpliwie z wyrobieniem sobie własnej marki itd.
Ja zawsze staram się takie osoby naprowadzić na właściwe tory, pomóc i wyjaśnić wszelkie kwestie w miarę swoich możliwości chociaż sam zdaje sobie sprawę że jeszcze do "mistrzostwa" w tym względzie bardzo dużo mi brakuje i dużo nauki przede mną .
Na forach takich jak to, także nie spotkasz już wielkich liderów przynajmniej w hyipach, a dlaczego? chyba tego wyjaśniać nie muszę Smile

Lepiej nie brnijmy w temat bo mogę paru osobom opinię tutaj popsuć na forum. Odezwało się do mnie z tego forum dużo ludzi, którzy żałują, że zarejestrowali się pod osobami z tego forum. Zero pomocy albo jak jest pomoc to tylko z grubsza - nie poświęcają czasu na swoją grupę nie dają im wartości. Więc dalej w to nie brnij Smile Owszem i co z tego, że na Evencie paru gości pokaże swoje wyniki ? To samo znajdziesz na Youtube. Jedynie to warto uczestniczyć w eventach żeby się pokazać i poznać ludzi bo wszystkie nowości, które firma ma zamiar wprowadzić można usłyszeć od właściciela nawet i bez eventu. Chyba, że coś np. będzie omawiane na evencie tylko i wyłącznie. Jednak dla mnie zawsze się liczy to, że mogę tam nowych ludzi poznać.

Druga sprawa to jeżeli ktoś sam nie zna się dobrze na tym co robi to niech nie buduje grupy dopóki nie będzie w stanie jej poprowadzić. Chyba, że zaprasza do grupy swojego sponsora, który daje wartość. To w tym przypadku jest ok, ale ja tu piszę o ludziach, którzy nic nie dają w zamian za współpracę. Jeszcze zdziwiłem się trochę bo Ci ludzie o których tutaj napisałem mają nawet po 100 osób poleconych. Więc mając tyle osób w strukturze wypadałoby już coś działać więcej niż instrukcja obsługi w programie bo takie durnoty można znaleźć na YT lub samemu dojść do wszystkiego.