Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 29-06-2016 12:22

no to gratulacje, jak dobrze liczę to będziesz miał 8 ad packów Big Grin

Przy okazji mam informację dla narzekaczy że nic się nie dzieje - Właściciel Roman Ziemian potwierdził, że na dzień dzisiejszy jest już ponad 450 tys aktywnych użytkowników oraz fakt że 1 lipca startuje wewnętrzna agencja reklamowa której zadaniem będzie pozyskiwanie reklam z rynku zewnętrznego Big Grin


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - znikad - 29-06-2016 12:27

Tobie Rafi też "cos" wpadło..

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 29-06-2016 13:00

A faktycznie Huh
Przeważnie loguje się na konto wieczorem, a teraz sprawdziłem i wpadło, ale "cos" to mało powiedziane, twój znajomy chyba wszedł na "trochę " więcej niż 20 k zł Smile
Fajnie, że struktura się rozwija to świadczy o tym, że coraz więcej osób zaczyna przekonywać się do tej firmy i rozumieć na czym to wszystko polega.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - znikad - 29-06-2016 13:31

Huh No to teraz ja Rafi dziękuje za newsa Huh Miała być drugie 20 K ale nie wiedziałem że w tym samym dniu Huh


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 29-06-2016 15:13

No i mamy na naszych e-mailach nowego newslettera od firmy m.in o LP i Momentum System.

Ps. @znikad teraz kolej jeszcze na matryce Smile hehe


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Matthew98 - 29-06-2016 19:45

(28-06-2016 15:24)rafi213 napisał(a):  Spokojnie panowie, dajmy im troche popracować, nie jest to takie na hop siup chociaż wiadomo że każdy by tak chciał.
Support już pracuje bardzo szybko, są przyjęci nowi programiści, pojawił się landing page nowy w tamtym tygodniu. Niebawem sklep z produktami firmowymi.
Listę najbliższych zmian publikowałem tutaj przy okazji zakończonego eventu, jak ktoś chce może się cofnąć kilka stron i przeczytać co nas czeka w bliższej i dalszej przyszłości Smile

A przy okazji nie wiem czy zauważyliście można już płacić za adpacki z payza beżpośrednio z FutureAdPro

[Obrazek: 28hesk1.jpg]

Nie narzekam Smile
Dzięki za info o Payza, już miałem cię męczyć na PW o tych kodach bo nie do końca ogarniałem a tu proszę Big Grin Prowizja to dalej 0,5$ niezależnie od kwoty?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 29-06-2016 22:26

@Matthew98 niestety muszę cię zmartwić okres promocyjny się skończył i z chwilą wprowadzenia bezpośrednio Payza do FutureAdPro przykładowo za 10 ad packów zapłacić musimy z payza - 520,91$, nie ma różnicy czy płacimy z FN czy z AdPro.
Stosunkowo tanio wychodzi natomiast płatność na konto bankowe : za 10 ad packów - $506.5.

Jeśli chcesz koniecznie użyć payza możesz też spróbować wypłacić $ z payza na btc, jest tylko 2% prowizji a potem btc wpłacić do FUtureAdPro. Wpłata za pomocą Bitcoinów jest całkowicie bez prowizji Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - phelela - 29-06-2016 23:19

Zarejestrowalem sie i będę klikał zobaczymy co z tego wyjdzie Smile Fajnie wyglada stronka bardzo przejrzysta.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 30-06-2016 14:38

Niebawem zostanie uruchomiony sklep FN. Smile

Zdjęcie niektórych produktów :

[Obrazek: 51ztqf.jpg]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 01-07-2016 15:02

Dzisiaj został rozwiązany problem z 5%, które podczas wypłat przechodzi na zakup pozycji w matrycy. Zostały naliczone prowizje i są już zrobione upgrade u osób, które nie miały.Smile