Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 23-06-2016 09:51

(23-06-2016 08:54)espo napisał(a):  
(23-06-2016 07:06)tomek019 napisał(a):  
(23-06-2016 06:00)borowiecki napisał(a):  hej, kolejne pare pytań . Jak ktoś podemna kupi paczke , to prowizje od zakupu bede mial dostępną i bede mogł cos za nia kupic po dwoch tygodniach ?

Czy są jakies limity wypłat ? Czy przelanie kasy na portfel btc powoduje że jestem zabezpieczony przez skarbówką ?

Dzięki za pomoc
Czemu po dwoch ? Odrazu mozna kupowac paczki za prowizje. Przed skarbowka nie ma ucieczki bo przeciez predzej czy pozniej pewnie przelejesz na konto.

tapnięte

Nie no, takich bzdur to nie pisz
Jest wiele metod wypłat omijających swoje konto bankowe, także Skarbówką niekoniecznie trzeba się przejmować. Oczywiście, dla świętego spokoju zalecam się rozliczać - ja tak robię, ale raz do roku więc nie jest to duży problem.
Zaprzeczasz a potem potwierdzasz ehhh to forum Big Grin jest sporo metod ale w wiekszosci przypadkach i tak ludzie z procesorow itd w koncu przelewaja na konto Wink po co kombinowac ? Lepiej sie rozliczyc

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - znikad - 23-06-2016 10:12

bo jeśli moge wyplacac BTC z portfela BTC z bankomatów i za to nie musiał bym odprowadzac podatków, to wole ich nie odprowadzac. Ale jakby musial no to wiadomo ze nie bede kombinowal. Pytanie czy z kasy na portfelu btc musze sie tez rozliczac ?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - espo - 23-06-2016 11:03

(23-06-2016 10:12)znikad napisał(a):  bo jeśli moge wyplacac BTC z portfela BTC z bankomatów i za to nie musiał bym odprowadzac podatków, to wole ich nie odprowadzac. Ale jakby musial no to wiadomo ze nie bede kombinowal. Pytanie czy z kasy na portfelu btc musze sie tez rozliczac ?

Tak - masz obowiązek rozliczania się. Wszystko zależy jakie będą to sumy i czy po prostu będziesz miał szczęście. Z tego co wiem, przy jednorazowym zakupie auta za 40 tysięcy Skarbówka może się już zainteresować, czy aby na pewno środki na taki zakup miałeś pozyskane legalnie, ale np znam przypadek, gdy znajomy który handluje autami przyjął przelew na swoje konto w wysokości 21 tyś euro za auto i Skarbówki jak nie było widać, tak od kilku lat nie widać nadal.

Także, na wszelki wypadek się rozliczaj, ja tak robię i nie zaprzeczam, że nie ma metod na bezskarbówkowe wypłaty pieniężne, ale po prostu ja się rozliczam, bo mam takie dochody, że podatek nie jest dla mnie jakiś bardzo obciążający budżet, ani nie jest to rozsądne, by ryzykować i tylko dlatego to robię.

Znam ludzi, którzy się nie rozliczają i żyją. Znam nawet takie, co ZUSu nie płacą kilkanaście lat i też żyją :>


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 24-06-2016 11:54

@ espo ładnie to podsumował.
A po drugie to forum o zarabianiu a temat o Futurenet, a nie o tym czy należy, ile i jak unikać płacić podatków. W Polsce od każdego zysku należy odprowadzić podatek i robi się to samemu, pisanie jak unikać podatków i to jeszcze publicznie jest namawianiem w pewnym stopniu do przęstepstwa Smile

To tyle podsumowania i fajnie jak byśmy wrócili do prawidłowego tematu.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - bbr - 25-06-2016 11:41

Jak rozliczyć traffic monsoon, FutureAdPro, MxRevShare

http://podatki.traffic-earning.com/

Dajcie reputa za to albo zapisujcie sie u mnie ;P


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - znikad - 25-06-2016 18:58

Kupilem 6 miesięczny abonament za 95 $, niestety landing page jest dalej nie aktywna i wyskakuje error . Mial ktos podobnie ?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Matthew98 - 25-06-2016 22:46

1 pytanko bo szykuje sie juz na wejscie do programu za jakies $500 na probe i jak wspominalem chce uzyc Payza i stad: o co chodzi z aplikacja Google Authorization czy jakos tak przy generowaniu kodu FN bo w ten sposob to bd musial robic zeby placic przez Payza? Ktos wie?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 26-06-2016 08:11

To dodatkowe zabezpieczenie, instalujesz tą aplikacje na swoim telefonie i potem przy kazdym nowym voucherze generowanym z Futurenet bedziesz musial podać zmieniajacy sie kod z google authorization. Ja tak mam zrobione i wszystko działa bez problemu


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 26-06-2016 19:55

Krótkie wideo przedstawiające to co się działo w Warszawie na evencie Smile

Jest moc Big Grin






RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Matthew98 - 27-06-2016 15:54

A jak z ta weryfikacja dowodu? Bo podobno wyplacac nie mozna tylko, czyli moge wlozyc kase a zweryfikowac juz "w trakcie" a nie przed wejsciem?
I btw zarobki z matrycy mozna przenosic do FAP?