Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - bbr - 18-06-2016 19:30

(18-06-2016 19:04)rafi213 napisał(a):  trochę częściej Smile
co 15 minut

Ale tylko 1% dziennie, w monsoonie jest 2%, a w MXREVSHARE 2,5%


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 18-06-2016 21:04

(18-06-2016 19:30)bbr napisał(a):  
(18-06-2016 19:04)rafi213 napisał(a):  trochę częściej Smile
co 15 minut

Ale tylko 1% dziennie, w monsoonie jest 2%, a w MXREVSHARE 2,5%
No tak, nie twierdzę, że to akurat jakaś super zaleta, w monsoonie naliczenia są np. co godzinę .
A jeśli wybierasz wyższe naliczenia dzienne to zarabiaj w monsoonie albo w mxrevshare Smile tylko monsoon już ledwo dycha, a w mxrevshare 50% idzie na przymusową reinwestycję Big Grin zresztą im większe naliczenia tym mniejsza stabilność biznesu, poza tym w FAP jest limit ilości ad packów i nie ma praktycznie żadnych prowizji przy wpłatach oraz multum procesorów do wpłat i wypłat oraz 5% odkładane na nowe pozycje w matrycach.
Nie będę tutaj przekonywał o wyższości jednego rev share nad drugim bo nie od tego jest ten temat, ale wg mnie MXrev za jakiś czas zmniejszy naliczenia jeśli bedzie chciał utrzymać płynność wypłat, zresztą tam stale coś zmieniają z tego co się orientuje, co nie oznacza że MX jest złym rev share.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 18-06-2016 21:14

W monsoonie jest 10% tu jest 20% to czy idzie na matryce czy nie to mało ważne bo to w dalszym ciągu Twój zarobek...


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - bbr - 19-06-2016 12:23

a jak kupilem te matryce za 10$ w FutureNet, to gdzie dostane ewentualna prowizje w FutureNet czy FutureAdPro (bo tez tam jestem zapisany)?

(18-06-2016 21:14)Dzipsiok87 napisał(a):  W monsoonie jest 10% tu jest 20%

A paczka w FAP zamyka sie w 100 czy 120 dni?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 19-06-2016 12:58

jeśli kupiłeś matryce w Futurenet to dostaniesz prowizje z matryc w Futurenet Smile
W FutureAdPro jest tylko prowizja z naliczeń ad packów i z twoich poleconych z bezpośredniej linii rekomendacji do 5 poziomu.
Paczka w FAP zamyka się w około 120 dni - jak dla mnie jeden z plusów mniejszych naliczeń.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - bbr - 21-06-2016 19:47

Co to jest "konto reklamowe" w FutureAdPro? Jest konto "Konto online FutureAdPro" i "konto reklamowe". Pieniadze sie odkladaja mi tam z AdPacka, jakiś procent. Na co z tego konta moge wydać?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 22-06-2016 12:00

(21-06-2016 19:47)bbr napisał(a):  Co to jest "konto reklamowe" w FutureAdPro? Jest konto "Konto online FutureAdPro" i "konto reklamowe". Pieniadze sie odkladaja mi tam z AdPacka, jakiś procent. Na co z tego konta moge wydać?

Na konto reklamowe odkłada się 5% naliczeń z ad packów, z konta tego możesz wykupić za 1$ - 1000 wyświetleń swojej strony reklamowej, a w bliższej przyszłości będzie można z tego konta opłacać abonament oraz w dalszej przyszłości inne produkty firmy.
@bbr proponuje skontaktować się ze swoim sponsorem bo masz duże braki Smile

Przy okazji najnowszy wywiad z właścicielem a w nim zapowiedź nowych funkcjonalności portalu w tym Futurenet Kids czyli platformy dla dzieci Smile






RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - borowiecki - 23-06-2016 06:00

hej, kolejne pare pytań . Jak ktoś podemna kupi paczke , to prowizje od zakupu bede mial dostępną i bede mogł cos za nia kupic po dwoch tygodniach ?

Czy są jakies limity wypłat ? Czy przelanie kasy na portfel btc powoduje że jestem zabezpieczony przez skarbówką ?

Dzięki za pomoc


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 23-06-2016 07:06

(23-06-2016 06:00)borowiecki napisał(a):  hej, kolejne pare pytań . Jak ktoś podemna kupi paczke , to prowizje od zakupu bede mial dostępną i bede mogł cos za nia kupic po dwoch tygodniach ?

Czy są jakies limity wypłat ? Czy przelanie kasy na portfel btc powoduje że jestem zabezpieczony przez skarbówką ?

Dzięki za pomoc
Czemu po dwoch ? Odrazu mozna kupowac paczki za prowizje. Przed skarbowka nie ma ucieczki bo przeciez predzej czy pozniej pewnie przelejesz na konto.

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - espo - 23-06-2016 08:54

(23-06-2016 07:06)tomek019 napisał(a):  
(23-06-2016 06:00)borowiecki napisał(a):  hej, kolejne pare pytań . Jak ktoś podemna kupi paczke , to prowizje od zakupu bede mial dostępną i bede mogł cos za nia kupic po dwoch tygodniach ?

Czy są jakies limity wypłat ? Czy przelanie kasy na portfel btc powoduje że jestem zabezpieczony przez skarbówką ?

Dzięki za pomoc
Czemu po dwoch ? Odrazu mozna kupowac paczki za prowizje. Przed skarbowka nie ma ucieczki bo przeciez predzej czy pozniej pewnie przelejesz na konto.

tapnięte

Nie no, takich bzdur to nie pisz Tongue
Jest wiele metod wypłat omijających swoje konto bankowe, także Skarbówką niekoniecznie trzeba się przejmować. Oczywiście, dla świętego spokoju zalecam się rozliczać - ja tak robię, ale raz do roku więc nie jest to duży problem.