Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - lazapklb - 03-06-2016 19:33

(03-06-2016 16:24)tomek019 napisał(a):  
(03-06-2016 08:05)dariuszxdd napisał(a):  Ja kocham miny znajomych, którzy w ciebie nie wierzyli..

Idziesz z nimi przez Miasto i mówisz, ty poczekaj wypłacę sobie tylko trochę kasy 200-500 PLN.

Oni minyRolleyes

Jakim cudem masz taki Hajs... ?

Ja zawsze mówię:
Pamiętasz, jak ok. 6 miesięcy temu mówiłem, że można zarabiać kasę z Neta praktycznie nic nie robiąc... ?

Częsta Odpowiedź: A no tak, ale ja wtedy myślałem, że to jakaś ściema.. A teraz, to pewnie za duże ryzyko..

Ja tylko się uśmiecham i nie komentuję tego.

Tak jest często, ale co zrobić...
Za duze ryzyko.... Zycie to ryzyko Big Grin a Ci ludzie nie uwierzyli i nie uwierza a kiedy wejdziemy na duzo wyzszy stopien beda tylko zazdroscic Wink

tapnięte


Dokładnie tak, nawet nie kiedy wejdziemy na dużo wyższy stopień tylko już w tej chwili kiedy widzą że Ty wypłacasz sobie te 200-500 zł z bankomatu a oni nie mogą tego zrobić od tak, nawet jeśli nie wejdziemy na wyższy level (tfu tfu) to trudno jak to mówią kto nie ryzykuje szampana nie pije Smile


PS. Ktoś ma może jakieś ciekawe książki o social media? Mam na myśli jak działać


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 04-06-2016 22:10

Jest masa szkoleń online od Social MediaSmile W mojej grupie są robione nawet takie szkolenia jak się reklamować na fb itd itp


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Gromin - 05-06-2016 14:35

Witam mógłby ktoś wytłumaczyć o co chodzi dokładnie z tymi matrycami? Czytałem, oglądałem filmiki lecz nadal nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Miałbym z tysiąc na adpacki, lecz nie wiem czy jest sens ponieważ nie mam jak zbierać poleconych i nigdy nie bawiłem się e-narzedziami takimi jak getall czy servaq. Fajnie jakby ktoś mnie wprowadził krok po kroku.. zarejestrowałem się Rafi z Twojego linku.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 05-06-2016 15:15

@Gromin już odpowiedziałem tobie na FB Smile
Co do zysku z ad packów , to bez polecania mamy na czysto 7$ z każdego nowo zakupionego ad packa, więc proszę głównie tym się zainteresować na dzień dzisiejszy a następnie uczyć się stopniowo biznesu i polecania.
Użytkownicy forum, a także ja w miarę możliwości pomożemy. Smile
Życzę jak najwyższych wyników i zarobków rzecz jasna, polecam także poświęcić te 30 minut i przeczytać cały temat o FAP na tym forum. Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 06-06-2016 13:20

Jest już dostępne nagranie z oficjalnej prezentacji Futurenet i FutureAdPro jaka miała miejsce na evencie.
Zapraszam do słuchania i oglądania Big Grin






RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 07-06-2016 21:27

Panie i Panowie Payza już dostępna w FutureNet !
Już nikt nie powinien narzekać że nie ma jak kupić produktów w Futurenet lub ad packów, na ta chwilę mamy praktycznie 14 różnych metod płatności Smile
[Obrazek: 2hcdpxu.jpg]
Jeżeli chcecie kupić adpacki w FutureAdPro to wystarczy, że wygenerujecie voucher na $50 i opłacicie go przez payza w FutureNet, a następnie nim aktywujecie sobie adpacka (oczywiście vouchery są bez żadnej prowizji już) . Big Grin


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 08-06-2016 09:07

Payza dobra sprawa bo bede mogl bezposrednio w koncu $$ placic z innych biznesow Smile

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 08-06-2016 22:14

Lepsze BTC Smile jedynie do MX payza potrzebna, ale też nie koniecznie.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 08-06-2016 22:32

(08-06-2016 22:14)Dzipsiok87 napisał(a):  Lepsze BTC Smile jedynie do MX payza potrzebna, ale też nie koniecznie.

Wiadomo, że btc najlepsze ale wile osób czekało na Payza, poza tym okazuje się że prowizja od wpłaty tylko 0,50$ przez Payza, niezależnie od kwoty Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 09-06-2016 11:12

O to też ciekawe Smile W takim razie warto i przez Payza robić wpłaty.