Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 29-05-2016 17:53

@lazapklb - oglądałem ten filmik i jest tam tylko może połowa tego o czym była mowa na evencie.

Ja tak jak obiecałem poniżej opisałem podsumowanie eventu z naciskiem na planowane nowości.

Na wstępie chciałbym napisać, że mimo iż event odbył się w bardzo luźnej atmosferze, nie zauważyłem tak zbędnego lania wody, zachęcania do rzucania pracy na etacie lub to, że z Futurenet będziemy na pewno zarabiać na 100% przez wiele najbliższych lat.

Event był podzielony na 3 części:
Pierwsza - prezentacja samego Futurenet i FutureAdPro oraz zasad i możliwości zarobkowych.
Druga - top liderzy opowiadali swoją historię, jak wyglądało ich wcześniejsze życie i co zmieniło się dzięki zarabianiu online oraz odbyło się rozdanie nagród rzeczowych za budowę zespołu.
Trzecia i ostatnia część którą tutaj opiszę szczegółowo dotyczyła przyszłości firmy i rzeczy które zostaną wprowadzone w bliższej i trochę dalszej przyszłości, więc po kolei :

- już za tydzień całkowicie zmieniony Momentum System ( wiele nowych funkcji, w kilku językach, będzie można promować za jego pomocą nawet inny biznes, możliwość stworzenia własnego bloga)
- zaczyna pracę pięciu nowych programistów ( czterech już pracuje, piąty od poniedziałku)
- poprawa już istniejącej gry oraz wprowadzenie zupełnie nowej bardzo rozbudowanej gry (pracę nad nią zostaną ukończone w ciągu kilku najbliższych miesięcy)
- trwają rozmowy nad implementacją gier firm trzecich do systemu
- w pełni funkcjonalny system promocji własnego biznesu który będą mogły zakupić inne firmy mlm, oczywiście jeśli sami jakieś firmie zarekomendujemy taki system dostaniemy prowizje za polecenie.
- powstanie specjalny oddział odpowiedzialny za nawiązanie współpracy z firmami trzecimi i ich reklamy na portalu
- niedługo każdy partner będzie mógł wygenerować za darmo voucher za 100$ dla firm które będą chciały się reklamować na portalu ( podobna zasada jak vouchery w google adwords) - zyski zasilą bezpośrednio rev share
- w przyszłym tygodniu zostanie uruchomiony sklep on-line z gadżetami firmy ( koszulki, kubki, breloczki itp) zyski ze sprzedaży zasilą także w pewnej części rev share. 25% wartości produktu będzie można zapłacić w media points !!!
- trwają pracę nad aplikacjami na androida i apple
- za 2 miesiące otwarcie oddziału firmy w Indiach, w następnej kolejności w Brazylii oraz biuro na Ukrainie z rosyjskim supportem.
-Futurnet wchodzi mocno na rynek azjatycki z promocją - w lipcu kolejny event właśnie w Indiach połączony z otwarciem tam oddziału firmy.

Metody płatności:
Tak jak wspomniałem kwestia wprowadzenia tak oczekiwanego procesora Payza to kilka dni oraz zupełnie nowy system płatności ewallet jakiego nie ma żadna firma tego typu (weryfikacja konta około godziny czasu) i teraz UWAGA : będzie można doładować środki nawet za pomocą Paypala i potem dokonywać za ich pomocą płatności za produkty Futurenet. Będzie to robione właśnie przez ten ewallet czyli pośrednika, więc nie będzie możliwości założenia sporu ani blokady środków przez sam Paypal.

Do miesiąca będą także firmowe karty z dziennym limitem wypłat 10 tys $ , karty te będą połączone z kontem w Hongkongu, więc tym samym zapewnią bardzo dużą anonimowość.

Podsumowując: zapowiada się na prawdę długie zarabianie z tą firmą i najlepszy moment aby do niej dołączyć dla osób które ciągle się przyglądają.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 29-05-2016 22:21

Takze nic tylko oczekiwac na efekty przyszlych planow Lol


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - lazapklb - 30-05-2016 12:54

Rafi racja, niestety filmik ucięty w trakcie tak naprawdę. Super robota z Twoim opisem Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 30-05-2016 16:07

Zobaczymy jak będą efektySmile Na razie nie ma co się nakręcać.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - elemel - 30-05-2016 19:37

Siema. Juz napisalem podobny post w dziale o mxrevshare bo interesują mnie te dwie platformy.
Nigdy wczesniej nie bawilem sie w zarabianie w necie.
Bede mial w najblizszym czasie 2k pln do zainwestowania, ale nie mam zbytnio pojecia jak sie za to zabrac.
Narazie zalozylem konto na payzie, ale nie wiem co z walutami bo zarowno konto bankowe jak i KK mam w PLNach. Ten Future AdPro wygląda przekonująco.
Dzieki z gory za rady i wyrozumialosc.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 30-05-2016 19:42

(30-05-2016 19:37)elemel napisał(a):  Siema. Juz napisalem podobny post w dziale o mxrevshare bo interesują mnie te dwie platformy.
Nigdy wczesniej nie bawilem sie w zarabianie w necie.
Bede mial w najblizszym czasie 2k pln do zainwestowania, ale nie mam zbytnio pojecia jak sie za to zabrac.
Narazie zalozylem konto na payzie, ale nie wiem co z walutami bo zarowno konto bankowe jak i KK mam w PLNach. Ten Future AdPro wygląda przekonująco.
Dzieki z gory za rady i wyrozumialosc.

odpisalem ci co trzeba zrobic w MXR Wink
1.Rejestrujesz sie w MXRevshare czy tez Future
2.Rejestrujesz sie na Payza lub STP jesli chodzi o MXRevshare / w Future potrzebujesz tylko konta bankowego
3.Wpłacasz pieniądze
4.Kupujesz adpacki
5.Klikasz dziennie 10 reklam aktywacyjnych
6.Tyle i zarabiasz


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 30-05-2016 19:43

@elemel jeśli chcesz to mogę pomóc z inwestycją prosto z konta walutowego $ bez prowizji w FutureAdPro, a także jak prosto i bez opłat założyć konto walutowe Smile
chociaż najprościej i najszybciej inwestować przez bitcoiny. Co to mxrevshare to tak jak napisał tomek019.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Yolotoja - 30-05-2016 21:59

Na co wyplaty?

Trzeba inwestować?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 30-05-2016 22:52

(30-05-2016 21:59)Yolotoja napisał(a):  Na co wyplaty?

Trzeba inwestować?

Na chwilę obecną można wypłacać na to :
[Obrazek: 2nvf8s3.jpg]

resztę metod wypłat jakie będą opisałem kilka postów wyżej w relacji z eventu.

Tak, trzeba inwestować, min. 10$.
Polecam zapoznać się z kilkoma pierwszymi postami w tym temacie. Idea


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 31-05-2016 06:27

Inwestycja to mocna podstawa w takich programach Wink

tapnięte