Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 22-05-2016 12:32

Tak wygląda zweryfikowane konto, a dokonuje się tego w zakładce : "mój profil"

[Obrazek: 2z9m6te.jpg]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 22-05-2016 20:23

@rafi

Ja zlecałem na btc i szło 36h Smile

to tak dla informacji, żeby nie mówić, ze wypłaty Inastant ..

Oczywiście 36h porównując do 31 dni pracując na etacie, to nic Big Grin


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 22-05-2016 23:31

Na prośbę wielu osób w końcu powstał hangout który w sposób bardzo dobry objaśnia czym tak na prawdę są matryce w Futurenet i dlaczego każdy kto myśli poważnie o tym biznesie powinien wykupić chociaż pierwsze 4 matryce tj. do 100$.
Zachęcam do posłuchania, świetnie się to ogląda, są wstawki humorystyczne i oto właśnie chodzi aby biznes budować na luzie : Big Grin






RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - borowiecki - 23-05-2016 14:56

znajomy chce wejść w 400 paczek, poradźcie , jaki procesor najlepiej wybrać do wpłaty biorąc pod uwagę prowizje i czas księgowania ? Oraz kolejna kwestia, jesli rzeczywiscie wszedł by za 400 , to przy wyliczeniach z kalkulatora dostępnego w sieci 1000 paczek osiągnie po 100 dniach i wszystkie matryce rownież szybko zamknie bądz kupi, to powiedzcie na co w tedy odkladają sie pieniądze któe wczesniej odkladaly sie na matryce ?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 23-05-2016 16:40

najlepszy do wpłat jest btc (całkowicie bez prowizji) i jesli wszystko zrobimy prawidłowo to wpłata jest instant.
Jeśli kupi wszystkie matryce łącznie z tą za 1000$ to już się wtedy pieniądze nie odkładają, można wypłacać 100% naliczeń.
PS. gratuluje takiego poleconego, jeśli oczywiście znajomy się zdecyduje Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - borowiecki - 23-05-2016 18:37

Nie wiem czy wejdzie w 400 paczek na start, ale na pewno będzie to dobry polecony, i upgrade konta do V będę musiał zrobić. Nie mam doświadczenia z BTC , a chciałbym jemu zoptymalizować jego wejście a zmaksymalizować moją prowizje. Jeśli rzeczywiście było by to 400 paczek to kupno BTC za 20 000 $ to można od ręki ? Ktoś coś może jeszcze podpowiedzieć, gdzie , jak , kiedy kupić ?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - olszar - 23-05-2016 19:43

Witam wszystkich Wink Mam pytanko mianowicie nie raz już kupowałem paczki przez btc i nie było problemu, ale ostatnio dwóch moich poleconych kupiło przez btc i pomimo pisania do supportu od 2 tygodni (chcieli skan wpłaty-dostali) brak jakiego kolwiek ruchu z ich strony(paczki nadal nie zaksięgowane). Trochę mnie to wpienia, bo ludzie sie zrażają do tego typu sytuacji, gdzie już adpacki by 2 tygodnie pracowały. Ktoś doradzi co dalej robić. Pozdrawiam ekipę Wink


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 23-05-2016 21:32

@borowiecki - na pewno każdą ilość kupisz na bitmarket.pl - kurs zawsze mają jeden z najtańszych w necie, ale pewnie przy takiej ilości będzie potrzebna podwójna weryfikacja. Musisz się tam zarejestrować i poczytać regulamin, ja osobiście nigdy takiej ilości btc jeszcze nie kupowałem.
Szkoda że nie jesteś z mojej struktury, bo dla osób z mojej struktury mamy specjalne konto walutowe gdzie możemy kupować każdą ilość ad packów normalnie przelewem bankowym w $ (w kantorze walutowym alior taki przelew to 0 zł )

@olszar - mojemu poleconemu tez od razu nie zaksięgowało wpłaty w btc, ale wysłaliśmy do supportu nastepujace dane: hash transkacji, date, godzine, adres btc z którego szedł przelew oraz dokładną ilość btc. Przelew bym po 2 dniach zaksięgowany.
Skontaktuj się ze swoim sponsorem lub nadsponsorem dużo osób ma osobisty kontakt z Romanem więc powinni ci to załatwić w miarę szybko, ja nie bardzo mogę pomóc bo też chyba nie jesteś w mojej strukturze Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 23-05-2016 22:43

Też załatwiam takie sprawy od ręki w ten sam dzień, ale wyłącznie w swojej grupie


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - borowiecki - 24-05-2016 07:28

A co z Payeer'em był a nie ma ?