Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Ewcia6000 - 13-05-2016 19:31

ile trzeba zainwestować żeby zarobić ?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 13-05-2016 22:16

(13-05-2016 19:31)Ewcia6000 napisał(a):  ile trzeba zainwestować żeby zarobić ?

Uwielbiam takie pytania Big Grin

Proszę najpierw przeczytać chociaz połowę tego tematu.
Nawet w opisie jest że można zacząć zarabiać juz od 10$.
ALe napiszę niech ci będzie : minimum 10$ a max można tutaj zainwestować 51685 $ im więcej zainwestujesz tym więcej możesz zarobić oraz im więcej pracy włożysz w rekomendację biznesu także możesz więcej zarobić. Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Kacpersky12 - 14-05-2016 10:09

Treść z nowego Newslettera FutureNet


"EVENT w Warszawie 28.05.2016
Nasz najbliższy FutureNet Event odbędzie się 28.05.2016 w Warszawie.
Na naszej stronie znajdziesz wszystkie szczegóły oraz zarezerwujesz bilet wstępu za jedyne 70 zł (17 euro).
http://futurenet.club/live_event_tickets


Płatność kartą kredytową
Niebawem będziemy mogli ponownie zaoferować możliwość płacenia z pomocą kart kredytowych. Każdy partner będzie mógł doładować swoje konto FutureNet za pośrednictwem strony internetowej Onlinetools.me a następnie dokonywać tymi środkami płatności.


Już od teraz kody FutureNet także przy płatnościach w FutureAdPro
Posiadasz środki na swoim koncie FutureNet? Od teraz możesz je wykorzystywać również w FutureAdPro. Po prostu wygeneruj odpowiednie kody a następnie wykorzystaj je do płatności w FutureAdPro.

PRZELEWY BANKOWE na FutureNet
O tym trzeba koniecznie pamiętać dokonując przelewów na FutureNet i FutureAdPro!!!
1.
Każdy zakup musi być dokonywany osobnym przelewem.
Jeżeli zatem na przykład kupujesz jakąś pozycję statusową, zapłać tylko za nią wpisując kod transakcji generowany w Futurenet.
Jeżeli kupujesz pakiety reklamowe „AdPacks”, za nie także musisz zapłacić osobnym przelewem.
Podobnie, jeśli kupujesz Upgrad do matryc FutureNet, również opłacasz je osobnym przelewem.

2.
Przy każdej płatności przelewem otrzymujesz KOD.
Ten Kod należy podać jako tytuł przelewu. Dokonując przelewu wpisuj go więc wraz z swoją nazwą użytkownika jako tytuł przelewu!

W przypadku kiedy tego nie zrobisz nie mamy możliwości zaksięgowania wpłaty ponieważ nie wiemy z jakiego tytułu dokonujesz płatności

Płatności BITCOINAMI
Przy płatnościach BITCOINAMI, pamiętaj, aby kwota przelewana w bitcoinach zawsze odpowiadała tej, która jest podawana. Jeżeli kwota nie będzie się zgadzać, płatność NIE zostanie automatycznie zaksięgowana w systemie.

O tym trzeba pamiętać przy wypłatach prowizji
Zdarza się czasami, że otrzymujemy wypłatę prowizji z błędnie podanymi informacjami.
Jeżeli Twój wniosek o wypłatę prowizji zostanie odrzucony, dokonaj nowego zlecenia wypłaty, ale zwróć uwagę, aby podać właściwe informacje.

Portfel eWallet
Nasz dział IT już pracuje nas wdrożeniem portfela FutureNet eWallet.
Będziemy na bieżąco informować Cię o postępach."


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 14-05-2016 18:40

(13-05-2016 19:31)Ewcia6000 napisał(a):  ile trzeba zainwestować żeby zarobić ?
Co drugi post na forum jest wlasnie takiej tresci Big Grin ludzie wystarczy poczytac troche temat Big Grin

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 15-05-2016 00:24

(14-05-2016 18:40)tomek019 napisał(a):  
(13-05-2016 19:31)Ewcia6000 napisał(a):  ile trzeba zainwestować żeby zarobić ?
Co drugi post na forum jest wlasnie takiej tresci Big Grin ludzie wystarczy poczytac troche temat Big Grin

tapnięte

Ja jak widzę takie zapytanie to od razu wiem że ta osoba tutaj nic nie zainwestuje i nie będzie działać aktywnie, bo jeśli ktoś chce wejsć na poważnie do jakiegos projektu to wcześniej chociaż pobieżnie zapoznanie się z nim, no ale mimo wszystko grzecznie odpowiedziałem Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 15-05-2016 09:17

Nie wiem jak jest u was, ale u mnie o Future najmniej osób pyta. Teraz o dziwo MX i TM ma większe poważanie niż Future. Jak jest z tym u was?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - AleksandraN - 15-05-2016 21:09

U mnie podobnieSmile
MX pewnie z racji na te płatne kliki, aczkolwiek różnica taka, że w fn większość osób,
która się zapisuje - wchodzi i kupuje adpacki, a w mx wchodzi i klika, a to różnica.
Tak czy inaczej oba programy wg mnie są "fajne" więc trzymam za nie kciuki.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 15-05-2016 21:19

W mxrevshare mozna tez wiecej zarobic niz w futureadpro wiec mnie to nie dziwi dlaczego ludzie wolą wchodzic do mx Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - AleksandraN - 15-05-2016 21:21

Nowe bonusy ambasadorskie - więc pewnie tak,
ale Kostek - nie odbijamy od tematu, tutaj o FutureAdpro jest przecieSmile
P.S Powodzenia!


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 16-05-2016 04:29

(15-05-2016 21:21)AleksandraN napisał(a):  Nowe bonusy ambasadorskie - więc pewnie tak,
ale Kostek - nie odbijamy od tematu, tutaj o FutureAdpro jest przecieSmile
P.S Powodzenia!

Ja akurat jestem w tych dwoch glownych programach i nie narzekam Smile chociaz do mx wplacilem wiecej. Masz racje to jest watek o futureadpro wiec nie odbiegajmy od tematu