Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 09-05-2016 12:37

nie ma acitvity bonus tylko jest socialmedia bonus Smile
I aby go dostać trzeba umieszczać posty na swojej tablicy, komentować innych wpisy no i rozmawiać na czacie i jest przyznawany zawsze z jednodniowym opóźnieniem.
Za samo bycie zalogowanym Futurenet nie płaci. Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - borowiecki - 09-05-2016 20:54

To ja jeszcze raz po proszę Was o pomoc.. Bo ja nie wiem jak wygenerowac voucher ? Czy w polskiej wersji jezykowej jest to "WYGENERUJ KOD REJESTRACYJNY LUB KOD UPGRADE" ? Jesli tak to czy minimum jest 10 $ ?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 09-05-2016 21:03

https://www.youtube.com/watch?v=h-Xo-reVeto




Nie śpimy -> nagrywamy Huh
2


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 11-05-2016 22:55

Zaczynam lubić środek tygodnia Smile

[Obrazek: 2hfmeyb.jpg]

To tak informacyjnie - że zainteresowanie FutureAdPro jest na dzień dzisiejszy bardzo duże tak jak pisałem wcześniej, a matryce trochę przystopowały, ale proszę się nie martwić każda osoba z której jest ta prowizja prędzej czy później trafi do matryc na 100%, więc będą też dla częśći osób spady Big Grin


Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 13-05-2016 16:22

Zainteresowanie spore Wink efekt tygodnia z poleceń Smile
[Obrazek: 51e9e33a56d6fcd381bc33608d1ea22e.jpg]

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 13-05-2016 16:29

To i ja coś podrzucę, bo dawno nie wypowiadałem się w tym temacie Big Grin

Tylko z 13 maja Smile

[Obrazek: b34c5984128c.jpg]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 13-05-2016 16:47

@dariuszxdd gratuluje, piatek 13-tego jak widac przynosi szczęście.
Super ze tak rozwija sie FAP, a co to bedzie sie działo po evencie :-)


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 13-05-2016 16:50

@rafi213 Oj przynosi. Ja nie wierzę w te zabobony Big Grin

To dopiero początek Big Grin

---------

tak sobie podliczyłem i dziś ładna sumka wpadła
łącznie ponad 1k z FAP

Dodajmy inne biznesy....

Co ciekawe, ja po pracy już od 9:00 rano Big Grin

Fajne uczucie, kiedy ja piję kawkę jem śniadanko reklamy lecą..

A ludzie za ogrodzeniem w polu u rolnika kamienie zbierają za 8zł /h

Nie drwię z nich, jedynie zastanawiam się dlaczego nikt z nikt nie chce zmienić życia ...


Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 13-05-2016 17:33

Po evencie ludzie sie rzuca Big Grin
[Obrazek: ca360447441378055833dc20aab66961.jpg]

Darek ja pracuje w firmie ojca od niedawna i nie ma lekko dlatego wlasnie zmieniam zycie na lepsze Big Grin

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 13-05-2016 19:13

@UP

Dokładnie, ale większość ludzi boi wyjść przed szereg idą jak te barany. Jeden za drugim.