Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 06-05-2016 19:20

(06-05-2016 15:24)rafi213 napisał(a):  Kolejna zapowiedziana funkcjonalność już działa Huh

Można już dokonywać zakupów w FutureAdPro przy użyciu środków z FutureNet!
Wystarczy wygenerować voucher na koncie FN taki jak do zakupu pozycji w matrycy-->później w FAP dać "Doładuj konto online" i wybrać metodę płatności widoczną na zdjęciu-->wkleić kod i zatwierdzić!
WSZYSTKO DZIAŁA...SPRAWDZONE

[Obrazek: 2qkv1ut.jpg]

A więc teraz można bez czekania 2 tygodnie i bez żadnej prowizji kupować ad packi z kasy Futurenet Smile
Super sprawa Wink po raz kolejny jestem zadowolony ze zmian w FAP Smile

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 06-05-2016 21:28

Dokładnie tomek019, a ja tydzień temu oprócz tego że czekałem na wypłatę z Futurenet 2 tygodnie, to straciłem 4$ żeby za to kupić ad packi, a tak to już dawno by mi pracowały nowe paczuszki pokerface


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - borowiecki - 07-05-2016 10:56

Z FutureAdPro i paczek jestem zadowolony, ale na dzień dzisiejszy 185$ włozone w Matryce uważam za zle ulokowana kase. I załuje że nie włozyłem je w paczki, i że łudziłem się w hurtowe spady... Sad


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 07-05-2016 12:13

(07-05-2016 10:56)borowiecki napisał(a):  Z FutureAdPro i paczek jestem zadowolony, ale na dzień dzisiejszy 185$ włozone w Matryce uważam za zle ulokowana kase. I załuje że nie włozyłem je w paczki, i że łudziłem się w hurtowe spady... Sad

Bo obecnie każdy kupuje jak najwięcej ad packów ponieważ one zapewniają zysk bez polecania, a w matrycach jak się nie poleca wiele zależy od szczęścia.
Pewnie też uwierzyłeś niektórym osobom, tematy były na naszym forum nawet a jakoś teraz dziwnie ucichły, że wpłacasz min. 10$, nic nie robisz i masz multum spadów. Prawda jest taka że aktywny sponsor może ci wypełnić sam max 2 linie a potem jest już coraz trudniej jeśli 95% osób w matrycy jest nastawione tylko na bierne przyglądanie się i nie poleca programu a przecież nie oto w tym chodzi.
Futurenet to nie oszustwo i kasa też nie bierze się przez pączkowanie Smile
Na szczęście matryce będą się wypełniać, więc spokojnie trzeba czekać bo jak wielokrotnie pisałem prędzej czy później każdy kto jest w FutureAdPro na ad packach będzie musial kupić kolejne pozycje matrycowe i to mi się podoba


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 07-05-2016 17:45

(07-05-2016 12:13)rafi213 napisał(a):  
(07-05-2016 10:56)borowiecki napisał(a):  Z FutureAdPro i paczek jestem zadowolony, ale na dzień dzisiejszy 185$ włozone w Matryce uważam za zle ulokowana kase. I załuje że nie włozyłem je w paczki, i że łudziłem się w hurtowe spady... Sad

Bo obecnie każdy kupuje jak najwięcej ad packów ponieważ one zapewniają zysk bez polecania, a w matrycach jak się nie poleca wiele zależy od szczęścia.
Pewnie też uwierzyłeś niektórym osobom, tematy były na naszym forum nawet a jakoś teraz dziwnie ucichły, że wpłacasz min. 10$, nic nie robisz i masz multum spadów. Prawda jest taka że aktywny sponsor może ci wypełnić sam max 2 linie a potem jest już coraz trudniej jeśli 95% osób w matrycy jest nastawione tylko na bierne przyglądanie się i nie poleca programu a przecież nie oto w tym chodzi.
Futurenet to nie oszustwo i kasa też nie bierze się przez pączkowanie Smile
Na szczęście matryce będą się wypełniać, więc spokojnie trzeba czekać bo jak wielokrotnie pisałem prędzej czy później każdy kto jest w FutureAdPro na ad packach będzie musial kupić kolejne pozycje matrycowe i to mi się podoba
Odkladanie na matryce to jest dobra opcja w tym programie Smile choc racja ze matryce przystopowaly odkad FAP ruszył Smile

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Serkownik - 07-05-2016 18:45

jakby ktos chcial odkupic taniej konto z 3 matrycami pierwszymi to zapraszam Smile 10-25-50$


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - yeppson - 09-05-2016 10:47

Też Wam nie nalicza zysku za aktywość w future net? U mnie jak stanęło 15 kwietnia tak stoi w miejscu....


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 09-05-2016 11:35

(09-05-2016 10:47)yeppson napisał(a):  Też Wam nie nalicza zysku za aktywość w future net? U mnie jak stanęło 15 kwietnia tak stoi w miejscu....
Widze na biezaco jestes ze zmianami z bonusami na FNC Big Grin

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Serkownik - 09-05-2016 11:37

(09-05-2016 10:47)yeppson napisał(a):  Też Wam nie nalicza zysku za aktywość w future net? U mnie jak stanęło 15 kwietnia tak stoi w miejscu....
jesli masz na mysli login bonus to juz dawno to wylaczyli


2016-05-06 USD 0.00 socialmedia
2016-04-25 USD 0.01 socialmedia


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - yeppson - 09-05-2016 11:49

nie login, mam na myśli activity bonus.