Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 11-03-2016 19:53

Rozumiem.. tak myślałem, że to własna robota, ale świetna muszę powiedzieć.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - ShuQi - 12-03-2016 13:35

Także działam w tym revshare Wink Jak na razie są to początki = dwie osoby polecone które wykupiły matryce.


Zapowiada się dobrze i jeżeli plany będą, a będą realizowane według ustaleń zarobić można będzie "kilka" %% Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 12-03-2016 18:17

ShuQi

Nie kilka Smile

Z samych Matryc w ciągu roku będzi emożna zarobić ładną sumkę. Dodajmy RevShare i wychodzi ładny Piniądz Big Grin


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 12-03-2016 20:06

Dokładnie, plus tym samym wzrost popularności samego portalu. Ja sam wcześniej nie interesowałem się Futurenet i nie wiedziałem że można nawet fajnie zarabiać na portalu. Facebook nie płaci nam za nic, tutaj inwestując tylko 10$ możemy zarabiać z matrycy, z rev share no i z portalu publikując takie same posty jak na Fb.
Ja osobiście zamierzam połączyć wszystkie trzy metody zarabiania i myślę całkiem szczerze że może to być petarda.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 12-03-2016 20:15

dokładnie, nie widziałem, by jakiś portal Społecznościowy płacił .

Mam 27 centów za samą tylko aktywność.
A robię, to samo co na fejsie Smile

Jak widać na samej aktywności można zarabiać heh


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 15-03-2016 11:52

Wstępne stronki osobiste do polecania tego biznesu są już gotowe. U mnie stronki takie otrzymają wszyscy partnerzy w mojej strukturze czyli moi bezpośredni poleceni i polecony poleconego itd. Obecnie zgłoszenia mogą wysyłać ci wszyscy którzy wykupili przynajmniej jedną pozycje w matrycy nawet za 10$ (istnieje możliwość posiadania takiej strony bez wykupywania pozycji w matrycy oczywiscie dla osób z mojej struktury ale pod pewnymi warunkami, opisze na priv)
Nie są to ostateczne strony, które zamierzamy Wam rozdać jak tylko ruszy biznes. Obecnie pracujemy nad rozbudowaniem swojego systemu. Myślę, że teraz Wasze struktury nabiorą jeszcze większego tempa! Powoli wchodzimy na wyższy poziom Smile
Tak prezentują się stronki:
[Obrazek: 23l1eev.jpg]

Każdy kto chce taką stronę i spełnia warunki proszę pisać na PW, gg lub FB. Wyślę formularz zgłoszeniowy.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Serkownik - 15-03-2016 12:36

sa juz wyplaty jakies z tego serwisu ?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 15-03-2016 13:08

Z samego FutureAdPro rzecz jasna nie ma, bo jeszcze nie wystartował, a jeśli chodzi o firmę "matkę" czyli Futurenet to płaci bezproblemowo od 18 miesięcy. Ja sam tam nic nie wypłacałem ale dużo osób tak.
Tu tak na szybko jeden z dowodów wypłaty na Neteller:

http://ifotos.pl/z/wsphxsh/

Ps. Tutaj obiecany dowód wypłaty z przed 3 miesięcy:
[Obrazek: kd7if8.jpg]

Futurenet cały czas działa i płaci Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 16-03-2016 11:24

Stronki partnerskie rozdane Big Grin jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda taka stronka i ją ocenić - niech kliknie w moją sygnaturkę. Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Serkownik - 16-03-2016 11:31

minimalna paczka 50$ i po jakim okresie mi sie zwraca?
jakies pkt na reklame sie dostaje ?
jakies darmowe propozycje zarabiania oferuja ?