Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 25-04-2016 11:30

Na matryce za 10$ jak sie postara to uzbiera Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 25-04-2016 12:23

(25-04-2016 11:30)kolorpurpury napisał(a):  Na matryce za 10$ jak sie postara to uzbiera Smile
Powazne Pytanie, Tobie chcialoby sie tak zbierac Big Grin ? Niby grosz do grosza ale wole zarabiac te papierowe grosiki

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 25-04-2016 13:03

(25-04-2016 12:23)tomek019 napisał(a):  
(25-04-2016 11:30)kolorpurpury napisał(a):  Na matryce za 10$ jak sie postara to uzbiera Smile
Powazne Pytanie, Tobie chcialoby sie tak zbierac Big Grin ? Niby grosz do grosza ale wole zarabiac te papierowe grosiki

tapnięte

Niektórym się chce, jak to mówią grosz do grosza i będzie kokosza, na dowód tego możesz zajrzeć do działu refback za pieniądze ile osób jest chętnych do np. 50 gr za jakąś rejestracje itp. Smile
Mi osobiście też by się nie chciało za bardzo zaczynać od zera.

A przy okazji tabelka przedstawiająca potencjał zarobkowy we wszystkich matrycach, trzeba przyznać że niby 5% a robi wrażenie Big Grin

[Obrazek: 33jsmqh.jpg]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 25-04-2016 17:25

Myślę że będzie to przydatne dla wielu:
Aby wypłacać z FutureAdPro trzeba zweryfikować konto dokumentem tożsamości. Przed wysłaniem uzupełniamy wszystkie rubryki w zakładce : edit profile - następnie dołączamy dokument. Ja wysłałem w jednym pliku pierwszą i druga stronę dowodu osobistego w formacie JPG, dla bezpieczeństwa zamazałem na obu stronach nr dowodu. Po około 2 godzinach już taki komunikat mam w swoim Back Office:Big Grin

[Obrazek: ra7p1g.jpg]


Ps. Właśnie także pojawił się język polski w FutureAdPro. Smile
Tak więc tylko pozostaje inwestować, pracować i wypłacać .


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Inwestor5 - 25-04-2016 20:31

Witam
A ja mam problem z Future ad pro. tzn wpłaciłem za abonament Bitcoinami i niestety nie zaksięgowało mi wpłaty.... napisałem do nich i juz mija 60 godzina i dalej nie dostałem żadnej odpowiedzi....... szkoda ze tak traktują partnerów a piszą ze odpowiedz będzie zazwyczaj w ciągu 24 godzin.....


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Serkownik - 25-04-2016 21:40

(25-04-2016 20:31)Inwestor5 napisał(a):  Witam
A ja mam problem z Future ad pro. tzn wpłaciłem za abonament Bitcoinami i niestety nie zaksięgowało mi wpłaty.... napisałem do nich i juz mija 60 godzina i dalej nie dostałem żadnej odpowiedzi....... szkoda ze tak traktują partnerów a piszą ze odpowiedz będzie zazwyczaj w ciągu 24 godzin.....

mi kolego odpowiadali 3-4 dni jakoś
pewnie duzo ludzi pisze i maja natłok pracy


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Inwestor5 - 25-04-2016 21:42

ok to poczekam.....napisze jak sprawa sie skończyła


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 26-04-2016 06:14

Maja tylu nowych userow i pracy ze daj im troche wiecej czasu .

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 26-04-2016 10:23

Mi też już odpisują 4 dni, ale czekam dalej jak nic się nie ruszy napiszę do Romana


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 26-04-2016 10:47

(26-04-2016 10:23)Dzipsiok87 napisał(a):  Mi też już odpisują 4 dni, ale czekam dalej jak nic się nie ruszy napiszę do Romana
U Romana na odp uzbroj sie w jeszcze wieksza cierpliwosc Big Grin

tapnięte