Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 22-04-2016 06:48

Zależy na którym lvl już są spady im wyżej tym gorzej. Ja wczoraj zapełniłem 3 do końca i prawie połowe w 4 lvl w matrycy za 10. Nie wiem dlaczego, ale ludzie nie rozumieją filozofii matryc. Kupują tą za 10 i kilka ad packów. Ja na początku kupiłem właśnie 3 matryce i 1 adpacka. Potem dołożyłem jeszcze 10 adpacków itd .W matrycy za 25 wygląda to podobnie u mnie jak w matrycy za 10, ale już za 50$ to inaczej wygląda. Średnio ostatnio mam 5 rejestracji dziennie aktywnych użytkowników i większość skupia się na AdPackach w sumie to dobrze dla mnie. Trochę żałuję, że tak późno się dowiedziałem o tym projekcie. Z dziedziny Revshare to nr 1 u mnie.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Phiroz - 23-04-2016 11:08

Siemanko panowie.
Mam takie pytanie jest ktoś mi to w stanie wytłumaczyć tak po chłopsku co mam tutaj zrobić żeby zacząć się rozwijać.
Troche nie ogarniam tego co piszecie Big Grin
Założyłem konto i co dalej tutaj robic.
Pozdrówka


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 23-04-2016 11:10

Pytaj sponsora? Jeżeli sponsor nie zna się na tym lub nie daje znaku życia to załóż konto u kogoś kto Ci pomoże.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - lazapklb - 23-04-2016 11:22

Tak jak kolega powiedział, sponsor powinien Ci wszystko wytłumaczyć. Jeśli tego nie zrobił to usuń konto i załóż je przez kogoś z tego tematu, masz tu samych aktywnych i pomocnych ludzi Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 23-04-2016 11:57

(23-04-2016 11:08)Phiroz napisał(a):  Siemanko panowie.
Mam takie pytanie jest ktoś mi to w stanie wytłumaczyć tak po chłopsku co mam tutaj zrobić żeby zacząć się rozwijać.
Troche nie ogarniam tego co piszecie Big Grin
Założyłem konto i co dalej tutaj robic.
Pozdrówka


W zakładce ustawienia jest twój sponsor - wchodzisz do niego i piszesz na czacie to najłatwiejszy kontakt.
Jak nie odpowiada powiedzmy przez cały dzień - to usuń konto i załóż pod osobą która chętnie służy pomocą , zresztą to powinien być podstawowy obowiązek sponsora.
Poza tym większość osób promujących FAP, w tym oczywiście i ja ma w swoich sygnaturkach jakieś kontakty do siebie, można tam napisać przed rejestracją i rozeznać jakim kto jest sponsorem itp. Tongue


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 23-04-2016 12:14

No już lepiej to się nie da wyjaśnić tegoSmile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Finger - 24-04-2016 06:57

Mam pytanie czy u was od kilku dni też nie naliczają kasy za login bonus?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 24-04-2016 09:04

Login bonus jest zlikwidowany. Na jego miejsce ma byc dodana w przyszlosci inna funkcja dla osób na darmowych kontach


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Finger - 24-04-2016 11:24

rafi213 dzięki za odp. Fajnie,że są tacy goście jak ty!! Powodzenia życzę w zarabianiu na FAP i FN


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 25-04-2016 06:18

(24-04-2016 09:04)rafi213 napisał(a):  Login bonus jest zlikwidowany. Na jego miejsce ma byc dodana w przyszlosci inna funkcja dla osób na darmowych kontach
Te rozne bonusy w Future Net sa jak najbardziej w porzadku ale ostatnio ktos sie mnie pytal w jakim czasie uzbiera z niego na paczke - oczy mi wystrzelily z orbity Big Grin

tapnięte