Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 13-04-2016 18:49

(13-04-2016 11:04)todek78 napisał(a):  Oczywiście można mieć i tak, ale to też zależy od szczęścia. Wystarczy trafić np dobrego poleconego lub poleconych Wink Jednak inwestycja zawsze musi być. Albo inwestujesz pieniądz, który robi kolejny pieniądz, albo inwestujesz czas, który w rezultacie też da Ci kiedyś pieniądz Smile
Ale powiem Ci, że ja nigdy nie chciał bym współpracować z kimś, kto sam nie zainwestował grosza do programu, do którego mnie namawia Wink

Zgadzam się , również nie chciałbym współpracować z osobą która nie ma zamiarów ryzykować swoich pieniędzy Cool
Ja ryzykuje, a sponsor mialby siedziec i tylko naklaniac do wplat ? O nie tak nie moze byc Cool
Na szczeście ja mam spoko sponsora z ktorym mam dobry kontakt więc nie narzekam Huh


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 13-04-2016 23:37

tomek019
Co raz lepszy kontakt, szkoda że dopiero co raz lepszy heh Smile

Ważne że idziemy po Grube $$$$$$


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 14-04-2016 10:21

Najlepsi są Ci co chcą wrzucić 10$ nic nie robić i wielce zdziwieni czemu nie ma zarobków. Oczywiście kiedyś ta matryca się wypełni ale to potrwa.
Nie potrzebne są tu mniejsze paczki. Jest możliwość zarabiania za 10 czy 35 $ i uzbierania na pierwsze paczki. Jest tez mozliwosc zarobienia bez inwestycji na korzystaniu z FutureNet mozna uzbierac te 10$. Ma tez byc mozliwosc zarabiania bez inwestycji w FutureAdPro. Wszystko mozna tylko trzeba chciec i podpiac sie pod kogos kto sie zna i wytlumaczy wszystko co trzeba. Teraz mam poleconego, ktory nawet nie wie o co chodzi w Revenue Share. To dopiero praca do wykonania, zeby nauczyc go WSZYSTKIEGO od podstaw Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 14-04-2016 10:46

Grunt, że chce się nauczyć a są tacy co nie chcą się nauczyć, a oczekują milionów na koncie w miesiąc bo to przecież zarobek w sieci "tu każdy zarabia" ...


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 14-04-2016 16:36

Racja. A potem pretensje jeszcze do sponsora, dlaczego zalogowalem sie raz po 6 dniach a tu nadal nie ma pieniedzy?
Ludzie ogarnijcie sie niektorzy. Ja z przyjemnoscia pomogę nawet tym, ktorzy sie sa w stanie wrzucic nawet rownowartosci dwoch flaszek wodki. Czasem nie tyle o zarobek chodzi co o nauke. A uzbierac przez nauke mozna tutaj 10$ potem za te 10$ mozna zaroboc uczac sie budowac grupe, z tego zarobku mozna rozbudowac swoja grupe do matrycy za 25$. Wtedy jest juz pewna wiedza i sa jakies pieniadze. Mozna zaczac powoli zarabiac. Skoro macie mala wiedzę i malo pieniedzy musicie poswiecic swoj czas na zarobienie niewielkich pieniedzy ale przy tym zdobycie wiedzy i umiejetnosci. Albo mozecie tego czasu nie poswiecac i dalej zarabiac ciagle tyle samo na etacie Smile Sam zaczynałem zawsze od zera. Byly sukcesy i porazki zdarzalo sie stracic ale i zarobic. Teraz mam juz odpowiednia wiedze i pozostaje zbudowac kapital i powoli dochodzic do dobrych zarobkow Smile

FutureNet i FutureAdPro podoba mi sie wlasnie dlatego, ze moze tu zarabiac kazdy a przy okazji bardzo duzo nauczyc sie o biznesie Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - konradgaw - 14-04-2016 22:22

Witam. Jestem nowy i kompletnie zielony w tym temacie. Chciałbym się zagłębić w niego bardziej i zainwestować nawet 50 $ na start ale czy byłby ktoś tak miły żeby mi plus minus wytłumaczyć o co w tym chodzi, jak to działa itd ? Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - netes13 - 14-04-2016 22:35

(14-04-2016 22:22)konradgaw napisał(a):  Witam. Jestem nowy i kompletnie zielony w tym temacie. Chciałbym się zagłębić w niego bardziej i zainwestować nawet 50 $ na start ale czy byłby ktoś tak miły żeby mi plus minus wytłumaczyć o co w tym chodzi, jak to działa itd ? Smile

Sprawdź PW Wink


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 14-04-2016 23:14

(14-04-2016 22:22)konradgaw napisał(a):  Witam. Jestem nowy i kompletnie zielony w tym temacie. Chciałbym się zagłębić w niego bardziej i zainwestować nawet 50 $ na start ale czy byłby ktoś tak miły żeby mi plus minus wytłumaczyć o co w tym chodzi, jak to działa itd ? Smile

Proponuje przeczytać cały temat, albo przynajmniej 3 pierwsze strony i wtedy napisać co jest nie jasne , na pewno pomożemy Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - borowiecki - 15-04-2016 08:19

A ja bym chciał się dowiedzieć jak nauczyć się zdobywać poleconych...bo z tym to naprawdę zielony jestem


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 15-04-2016 09:15

Najpierw sam zacznij działać..

Dopiero później buduj zespół.

Bądź sobą i tyle Smile