Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 12-04-2016 21:56

Dzisiejszy Newsletter od firmy - w tym zapowiedź STP, Payza i E-walletu Big Grin

W fazie przejściowej bardzo ważne są dwa terminy:
Aby uzyskać uprawnienie do prowizji musisz posiadać co najmniej 1 pakiet AdPack o wartości 50 dolarów.
Każdy ma czas do niedzieli, 17.04.2016, do godziny 24:00 czasu Greenwich, aby uzyskać kwalifikację z jednym lub wieloma pakietami AdPack.
W poniedziałek, 18.04.2016r. po raz pierwszy będą rozliczane prowizje z FutureAdPro.
A więc nic nie stracisz, jeśli ktoś z Twojego zespołu wygenerował obrót w pakietach AdPack przed Tobą. Ważne jest tylko, żebyś zakwalifikował się najpóźniej w niedzielę do godziny 24:00.

Następnie naliczenie i wypłata prowizji będzie się odbywać w czasie rzeczywistym.
Jeśli ktoś w Twoim zespole uzyskał obrót i kwalifikujesz się do niego, prowizja zostanie od razu zapisana na Twoim koncie.
Swoją prowizję możesz wypłacać codziennie.

System Landing Page dla FutureAdPro:
Od pozycji statusowej III każdy otrzymuje system FutureAdPro Landing Page.
Obecnie pracujemy intensywnie nad jego wykonaniem. System będzie gotowy za ok. 2 tygodnie i wtedy będzie dostępny w wielu wersjach językowych.

Sposoby płatności:
Za kilka dni wprowadzimy możliwość płatności przez OK-Pay i Solid Trust Pay.
Zamierzamy otworzyć też konto na platformie Payza. Będziemy Cię informować na bieżąco o naszych postępach i aktywacji.

FutureNet E-Wallet:
Aktualnie pracujemy nad wdrożeniem systemu FutureNet E-Wallet. Na zakończenie procesu będziemy potrzebować jeszcze ok. 2 miesięcy.
System E-Wallet udostępnia nam wiodący dostawca.
Umożliwia on perfekcyjne możliwości transakcji pieniężnych w różnych językach.
Konto E-Wallet może w prosty sposób otworzyć każdy, kto dysponuje dowodem osobistym lub paszportem. Pieniądze można przelać korzystając z: Paypal, karty kredytowej, przelewu bankowego, bitcoinów, Western Union i innych.
Wallet obsługuje 13 różnych walut.
Transfery pieniężne z Wallet do Wallet są bardzo łatwe.
Każdy otrzymuje kartę FutureNet Pre Paid do wypłat prowizji z limitem do 10.000US$ na DZIEŃ!
Każdy otrzymuje konto bankowe w Hongkongu.
Korzystaj z tej i wielu innych zalet konta E-Wallet.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - netes13 - 13-04-2016 07:05

Poprawiony newsletter:

"W dzisiejszym Newsletterze pojawiło się kilka błędnych tłumaczeń, za co bardzo przepraszamy. Poniżej poprawiona treść:

W piątek, 08.04.2016r. z sukcesem wystartowaliśmy z projektem FutureAdPro.
Od teraz każdy Partner FutureNet może w prosty sposób zarabiać pieniądze, wystarczy klikać w reklamy.
Ty także już teraz możesz zostać Partnerem w FutureAdPro z własnymi pakietami reklamowymi "AdPack".
Poprzez zakup odpowiedniego statusu możesz samodzielnie decydować, jak wysokie będzie Twoje procentowe wynagrodzenie i ile poziomów w głąb Twojej struktury będziesz osiągał wynagrodzenie.
Wszystkie informacje znajdziesz w Twoim Panelu Zarządzania FutureAdPro.


W fazie przejściowej bardzo ważne są dwa terminy:

Aby uzyskać uprawnienie do prowizji musisz posiadać co najmniej 1 pakiet AdPack o wartości 50 dolarów.
Każdy ma czas do niedzieli, 17.04.2016, do godziny 24:00 czasu Greenwich, aby uzyskać kwalifikację do wynagrodzenia z głębokości swojej struktury wystarczy posiadać minium jeden pakiet reklamowy (AdPack) oraz opłacony jeden z 5 statusów kwalifikacyjnych ( Abonament )

W poniedziałek, 18.04.2016r. po raz pierwszy będą rozliczane prowizje z FutureAdPro.
A więc nic nie stracisz, jeśli ktoś z Twojego zespołu wygenerował obrót w pakietach AdPack przed Tobą. Ważne jest tylko, żebyś zakwalifikował się najpóźniej w niedzielę do godziny 24:00.

Wszystkie kolejne naliczenia prowizji będzie się odbywać w czasie rzeczywistym.
Jeśli ktoś w Twoim zespole uzyskał obrót i kwalifikujesz się do niego, prowizja zostanie od razu przypisana na Twoim koncie Online.
Swoją prowizję możesz wypłacać codziennie.



System Landing Page FutureAdPro:

Od pozycji abonamentowej III każdy otrzymuje system FutureAdPro Landing Page.
Obecnie pracujemy intensywnie nad jego wdrożeniem. System będzie gotowy za ok. 2 tygodnie w wielu wersjach językowych.

Tutaj możesz obejrzeć filmy wideo w różnych językach:
http://futureadpro.com/home#/business/marketing

Sposoby płatności:

W dniu dzisiejszym ze względów bezpieczeństwa została chwilowo wyłączona opcja płatności Kartami kredytowymi, za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Dla osób chcących zapłacić kartą kredytową zalecamy płatność za pośrednictwem Neteller, AdvCash, 2Pay4You. Za kilka dni wprowadzimy możliwość płatności przez OK-Pay i Solid Trust Pay.
Pracujemy również intensywnie nad wdrożeniem płatności Payza. Będziemy Cię informować na bieżąco o naszych postępach w tym zakresie.


FutureNet E-Wallet:

Aktualnie pracujemy nad wdrożeniem systemu FutureNet E-Wallet. Na zakończenie procesu będziemy potrzebować jeszcze ok. 2 miesięcy.
System E-Wallet umożliwi on perfekcyjne możliwości przeprowadzenia transakcji pieniężnych w obukierunkach. Ewolet będzie dostępny naturalnie w wielu różnych językach.
Konto E-Wallet może w prosty sposób otworzyć każdy, kto dysponuje dowodem osobistym lub paszportem. Pieniądze można przelać korzystając z: Paypal, karty kredytowej, przelewu bankowego, bitcoinów, Western Union i wielu innych procesorów płatniczych.
Wallet obsługuje 13 różnych walut.
Transfery pieniężne z Wallet do Wallet są również możliwe oraz bardzo łatwe.
Każdy zainteresowany Partner otrzymuja kartę FutureNet Pre Paid do wypłat prowizji z limitem do 10.000US$ DZIENNIE!
Każdy Partner otrzyma również możliwość założenia własnego konta Bankowego w Hongkongu.


Życzymy dnia pełnego sukcesów.

Zespół FutureNet"



Przy okazji zapraszam do zapoznania się z moim dziennikiem, gdzie czeka mała zachęta dla pierwszych poleconych Big Grin http://zarabiam.com/Temat-Inwestycje-FutureNet-Furure-AdPro-131718


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - todek78 - 13-04-2016 08:20

Myślę, że program odniesie sukces i da zarobić, a nawet jestem tego pewien. Jednak widzę w nim 2 minusy, które zapewne zapewne blokują udział jeszcze większej ilości osób. Pierwszy to cena paczek przy takich naliczeniach - 50$ przy 1% dziennie da w miarę fajne naliczenia i reinwestycje przy większej inwestycji. Skoro program ma dodatkowe źródła dochodu, to mógł by pozwolić sobie na wprowadzenie mniejszych paczek, bo tak blokuje dostęp osobom, które nie mają dużych pieniędzy i nie mają poleconych. Są programy z takimi naliczeniami, dodatkowymi źródłami dochodu i paczki kosztują np. 25euro, co pozwala na wejście z mniejszą kwotą, bo jest szybsza reinwestycja.
No i drugi minus to waluta $ w programie, który powstaje w Polsce. Myślę, że wzorem np. Rosji można było by dać możliwość inwestycji w rodzimej walucie oprócz $, €, £, co również myślę, ze skłoniło by więcej osób do udziału Wink

Poza tym myślę, że jak nie wydarzy się nic niespodziewanego, to kilka lat program może podziałać i dać zarobić - wiadomo, liderom najwięcej, bo nawet niektórzy jasno się wypowiadają, że revshare to dodatek a najwięcej kasy będą mieli z matryc Wink


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 13-04-2016 09:33

Jak ktoś chce zarobić to i wejdzie z większym kapitałem. 200 zł na start to chyba nie jest aż tak wielki wydatek. Może również taka osoba polecać nie musi inwestować.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 13-04-2016 09:42

Dla mnie zeby cos zarobic to trzeba wlozyc minimum 2000zl


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - todek78 - 13-04-2016 09:43

200 zł to jest 1 paczka, która po ok 120 dniach wypracowuje 60$, więc po ok 100 dniach masz 50$, więc można reinwestować dopiero po 3 miesiącach. Czy to ma sens? Tak jeśli polecasz i masz prowizje, z których dodatkowo kupujesz adpacki. Jak nie masz poleconych, to mnie minimum, które da w miarę dobry pasywny dochód przy takich naliczeniach to 2,5 tys$, zeby co drugi dzień na początku kupować adpacka i wtedy fajnie się kręci Smile Znam wiele osób, które były 'czarowane' w innych programach, ze kup jednego adpacka i zobaczysz że powoli będzie się kręciło. Niestety prosta zasada - więcej włożysz - więcej wyjmiesz Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 13-04-2016 10:46

Owszem, oczywiście kupując jednego adpacka nie ma co liczyć na jakieś zarobki. Ale to wcale nie blokuje możliwości zarabiania tym, co nie mają więcej kasy na inwestycję. Po pierwsze zamiast kupować jeden adpack za 50$ lepiej kupić dwie matryce za 10 i 25$ - w końcu się one zaczną wypełniać ze spadów ale wcześniej taka osoba może sobie zbudować przecież sama strukturę składającą się na przykład właśnie z takich osób, które nie mają większej kasy na inwestycję.
Budując grupę, posiadając matryce i je rozwijając, pomagając swoim poleconym np. poprzez czat w FutureNet można zacząć stopniowo naprawdę zarabiać pieniądze. Bonus od każdej osoby w strukturze, Matching bonus, socialmedia za pisanie np. na czacie. I tak cent do centa zaczyna się odkładać kasa na koncie. Myślę, że taka osoba powiedzmy raz na miesiąc jest w stanie zainwestować 200 zł. Raz na miesiąc niech sobie kupuje jedną paczkę i rozwija matrycę. Szybko przyjdzie miesiąc gdzie inwestując 200 zł kupi już dwie paczki bo w programie zarobi 50$.

Budując sobie strukturę w matrycach z ludzi, którzy coś będą robić nagle zaczyna się okazywać, że się matryca w dół rozwija powoli sama - przyspiesza, mamy coraz więcej adpacków, które pracują i coraz częściej z zarobków można kupić kolejny + dorzucić te 200 zł na miesiąc.

Myślę, że przez 12 miesięcy spokojnie taka osoba może wrzucać te 200 zł miesięcznie a potem już zacząć sobie wyciągać. Jakie zyski?

To już zależy jak pracowita była. Budując dobrą grupę może po roku posiadać sporo pracujących adpacków Smile


Niestety zacząć zarabiac duże pieniądze bez pieniędzy i bez pracy praktycznie się nie da. Tutaj jest możliwość niewielkim nakładem finansowym a większym nakładem pracy, dość prostej dojść w końcu do całkiem fajnych pieniędzy. Ale trzeba trochę cierpliwości i pracowitości Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 13-04-2016 11:00

Zestaw dla leniwców: zainwestuj 10 tys
Zestaw dla ambitnych: zainwestuj 0zł

Ja nie mając wiedzy o marketingu od 0 w 3 miesiące doszedłem do kwoty 8 tys. Wszystkiego uczyłem się sam i nie miałem mentora. Mentor pojawił się dopiero po 2 latach kiedy już dużo wiedziałem, ale i tak on wiedział więcej. Więc nikt mi nie wmówi, że trzeba inwestować żeby coś "ugrać".


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - todek78 - 13-04-2016 11:04

No zgadza się, bez pracy albo większej kasy nie zarobisz. Chociaż jak inwestycja nie musi być duża to zwiększa szanse tych, którzy nie będą polecać i nie mają dużych kwot na inwestowanie, bo powoli można samemu zbudować kapitał wystarczający na dalsze pomnażanie go i na dodatkowy dochód. Jednak jak widać w takie programy ciągle wchodzą Ci sami, co już nie boją się polecania, mają na inwestowanie. Dla początkujących, szczególnie Polaków, to niestety duże koszty albo konieczność polecania, żeby zarobić to od razu jest problem i decyzja o tym, żeby nie wejść w to. Dlatego mniejsza kwota paczek, żeby dać szansę tym, którzy wchodzą za mniej, żeby mieli szybko jakieś wyniki, którymi mogą się pochwalić, co daje większe zaufanie do tej osoby, może być szansą na łatwiejsze budowanie i kapitału i zespołu ludzi. Jak zaczynałem, to pierwsi poleceni zaczęli się pojawiać jak zacząłem się chwalić wynikami. Zróżnicowanie paczek spowoduje, ze Ci co wchodzą za większe pieniądze i tak będą kupować droższe, a Ci co za mniejsze mają szansę się szybciej rozwinąć.
Mnie razi jeszcze jedna rzecz. Mianowicie sposób promowania i FN i innych programów. Takie mówienie, że łatwo i szybko zarobisz, wystarczy pół godziny dziennie itd. itp, to jest zwykłe oszustwo, bo zeby zarabiać konkretnie, to albo inwestujesz konkretnie i masz konkretne wyniki, którymi się chwalisz i pokazujesz ze Ty zaufałeś biznesowi, albo zasuwasz nad budowaniem marki, zaufania, co w rezultacie po jakimś czasie da zespół ludzi, którzy chcą z Tobą współpracować. Bez tego się nie da i w Internecie da się zarobić, ale nie jest to łatwe, a na pewno nie od razu Smile

(13-04-2016 11:00)Dzipsiok87 napisał(a):  Zestaw dla leniwców: zainwestuj 10 tys
Zestaw dla ambitnych: zainwestuj 0zł

Ja nie mając wiedzy o marketingu od 0 w 3 miesiące doszedłem do kwoty 8 tys. Wszystkiego uczyłem się sam i nie miałem mentora. Mentor pojawił się dopiero po 2 latach kiedy już dużo wiedziałem, ale i tak on wiedział więcej. Więc nikt mi nie wmówi, że trzeba inwestować żeby coś "ugrać".

Oczywiście można mieć i tak, ale to też zależy od szczęścia. Wystarczy trafić np dobrego poleconego lub poleconych Wink Jednak inwestycja zawsze musi być. Albo inwestujesz pieniądz, który robi kolejny pieniądz, albo inwestujesz czas, który w rezultacie też da Ci kiedyś pieniądz Smile
Ale powiem Ci, że ja nigdy nie chciał bym współpracować z kimś, kto sam nie zainwestował grosza do programu, do którego mnie namawia Wink


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 13-04-2016 12:46

(13-04-2016 11:00)Dzipsiok87 napisał(a):  Zestaw dla leniwców: zainwestuj 10 tys
Zestaw dla ambitnych: zainwestuj 0zł

Ja nie mając wiedzy o marketingu od 0 w 3 miesiące doszedłem do kwoty 8 tys. Wszystkiego uczyłem się sam i nie miałem mentora. Mentor pojawił się dopiero po 2 latach kiedy już dużo wiedziałem, ale i tak on wiedział więcej. Więc nikt mi nie wmówi, że trzeba inwestować żeby coś "ugrać".

a zestaw dla ambitnych którzy coś inwestują ? Smile
Dzisiaj rano taka sytuacja:

[Obrazek: ekets.jpg]

Wiele osób może potwierdzić, że już dostało po kilku spadochroniarzy kto nie dostał to albo zapisał się nie dawno,albo miał trochę mniej szcześcia i musi jeszcze troszkę poczekać ale prędziej czy później każdy powinien mieć spady.
Proszę pamiętać że tutaj nie ma ograniczenia czasowego do kiedy ma wam sie wypełniac matryca, wykupując pozycje macie już ją dożywotnio a do biznesu ludzi nie będzie ubywać tylko przybywać. Sponsor także nie ma wpływu gdzie wpada w matrycy jego kolejny polecony - system wypełnia ją szczelnie od lewej do prawej strony, to miejsce gdzie nie pracują poleceni czy spadochroniarze , sponsor musi sam wypełnić aby przejść linie wyżej.

Tutaj także prośba do wszystkich osób wchodzących w ten biznes niezależnie czy są w mojej strukturze czy w innej - starajcie się chociaż polecić właśnie matryce za 10$. W prezentacji jest właśnie mowa - poleć 3 osoby w ciągu miesiąca a te 3 osoby niech polecą kolejne 3 na daną matryce.
Minimum wysiłku a każdy tutaj zarobi nawet zaczynając od 10$. Smile
Ja będę się starał organizować konkursy dla osób chcących pracować , dla leni nie będzie nic. W dalszym ciągu trwa mój pierwszy konkurs - TUTAJ