Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 10-04-2016 12:54

Stronka Pana "BiznesWSieci" fajna ale zawiera błędy: inwestująć w 50 ad packów w setnym dniu wykorzystując procent składany będziemy mieć max 134 ad packi nie 145 Smile i drugi błąd 5% naliczeń nie jest odkładane od razu na matryce tylko na konto "Advertising Account" z którego to będziemy mogli nabyć produkty firmy (liczba produktów ma cały czas rosnąć),wydać na reklamę lub przedłużenie opłaty abonamentowej.
Natomiast 5% kwoty wypłaty będzie szło na pozycje w matrycy - jeśli jeszcze nie mamy kupionych wszystkich matryc, ci co mają Royala mogą wypłacać już zawsze 100%.
Także prawie nie duże błędy ale jak wiemy "prawie" robi dużą różnicę. Ja osobiście nie chciałbym takiego sponsora.

@wieszak1989 twoja stronka jak na początkującego nie aż taka zła błędy podstawowe to zbyt ogólna treść i raz piszesz o jednym np. matrycach a zaraz już coś innego, osoba nie orientująca się wcale w planie marketingowym zbyt dużo z tego nie zrozumie. Smile

Ps. Dla mojej struktury też na dniach będą ulepszone,bardziej rozbudowane stronki od tej dotychczasowej - myślę że wam się spodobają Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - BiznesWSieci - 10-04-2016 14:29

(10-04-2016 11:56)wieszak1989 napisał(a):  
(10-04-2016 09:06)BiznesWSieci napisał(a):  Wieszak1989 - dobre pytanie - ja bym na tej stronie zmienił wszystko.
1. Widząc taką stronę nigdy bym nie potraktował Ciebie i Takiego biznesu poważnie.
2. Po drugie - nie ma możliwości znalezienia Twojej strony - będziesz miał straszne problemy na wypozycionowanie się pod frazy związane z FutureNet.

Tak więc zmień wygląd, zmień treść na bardziej atrakcyjną, dowiedz się na czym polega optymalizacja strony pod kątem SEO (nie mówię tutaj o pozycionowaniu - na początek optymalizacja)
Zadbaj o profesjonalizm i wtedy wszystko będzie dobrze.

A jak dobrze poszukasz to możesz się natknąć na taką stronę. Rozdajemy je za darmo naszym partnerom - możesz porównać i zapytać siebie co moge poprawić u Siebie.

Pozdrawiam


Strona robi wrażenie. Długo trwało stworzenie jej? Moja głównie miała służyć jako prosty landing page z powodu małej ilości czasu. Z jakiego hostingu/kreatora( chyba, że znasz się na html) korzystasz? Ja korzystam z hostingera ale prawdę mówiąc jego kreator jest mega nieintuicyjny i chętnie bym zmienił na coś prostszego.

Ciężko mówić o czasie - to zależy od doświadczenia. Strony budujemy na WP a korzystamy z hostingów LH dedykowany specialnie pod strony na WP oraz ZenBox.

NIe wiem jak z kreatorami na tych hostingach ponieważ insalujemy wszystko sami.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 11-04-2016 08:46

Ja stronke rowniez mam na WP. Duzo mam na niej do aktualizacji bo ostatnio sporo zmian wszedzie. Hosting na AIOP, domena z AZ.
http://zarabiamonline24h.pl

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 11-04-2016 14:51

UWAGA - z okazji oficjalnego startu FutureAdPro - organizuje pierwszy forumowy konkurs:

Szczegóły tutaj - KONKURS - ŁĄCZNA WARTOŚĆ NAGRÓD - 16$ !

Poza tym ukazała się oficjalna prezentacja FutureAdPro po polsku, muszę przyznać że robi wrażenie Smile






RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 12-04-2016 10:12

Konkursy dobra rzecz Big Grin


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - thomasward - 12-04-2016 12:56

Jak to działa, można paczki kupować, kiedy start serwisu itd. - wyjaśni ktoś? Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 12-04-2016 13:00

(12-04-2016 12:56)thomasward napisał(a):  Jak to działa, można paczki kupować, kiedy start serwisu itd. - wyjaśni ktoś? Smile

Masz już 25 stron o tym, wystarczy poświęcić 15 minut i się wszystkiego dowiesz Smile
Tak wszystko już działa można kupować Smile

Ps. Konkurs cały czas aktualny Cool


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - AleksandraN - 12-04-2016 15:27

Na razie wszystko wygląda fajnie, adpaki są, pierwsze naliczenia są, to czekamy teraz bodajże 7 dni na pojawienie się pierwszych prowizji z ew. poleconych - wg oficjalnych informacji z Futureadpro.

P.S Zastanawiam się jak program się przyjmie poza Polską, chociaż liczę, że z racji
przygotowania, bannerów, tłumaczeń, wersji wielojęzycznych itd będzie ok.
Jak myślicie?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 12-04-2016 16:35

Prowizje za poleconych mają się pojawić 18 kwietnia czyli w poniedziałek następny.

Sam program już przyjął się za granicą - reklamują go top liderzy z TM, Rosja, Ukraina już w teamie a to dopiero początek.
Tak jak pisałem już ja o sukcesie tego projektu jestem przekonany w 100%


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 12-04-2016 20:49

(12-04-2016 16:35)rafi213 napisał(a):  Prowizje za poleconych mają się pojawić 18 kwietnia czyli w poniedziałek następny.

Sam program już przyjął się za granicą - reklamują go top liderzy z TM, Rosja, Ukraina już w teamie a to dopiero początek.
Tak jak pisałem już ja o sukcesie tego projektu jestem przekonany w 100%

Dokładnie, Future wyróznia sie wieloma cechami bez porownania u konkurencji.