Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - roko1992 - 09-04-2016 19:51

Witam.Istnieje możliwość zmiany polecającego w tym programie?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - AleksandraN - 09-04-2016 20:02

Oficjalnie nie.
Nieoficjalnie zawsze warto uderzyć do supportu i zapytać.
Przy czym jeśli cokolwiek już tam kupiłeś, to bez szans.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 09-04-2016 20:36

(09-04-2016 19:51)roko1992 napisał(a):  Witam.Istnieje możliwość zmiany polecającego w tym programie?
Jeszcze opcja usuniecia konta nie zostala zdjeta, wiec mozesz usunac i zalozyc u innego mentora
A jesli juz oplaciles matryce to raczej nie ma na to szans teraz po starcie FutureAdPro, takze dobrze wybierajcie sponsora, nie zawsze jakis tam refback jest gwarancja sukcesu


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 09-04-2016 21:37

Reffback w wiekszosci przypadkach to porazka , ludzie po prostu nie wiedza jak sie promowac ale na sile szukaja uczniow.

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - wieszak1989 - 09-04-2016 23:08

Cześć,
będę wdzięczny za sugestie co mógłbym poprawić na swojej stronie promującej Futureadpro.
http://www.futuread-pro.pl

za każdą wypowiedź serdeczne Bóg zapłać Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - BiznesWSieci - 10-04-2016 09:06

Wieszak1989 - dobre pytanie - ja bym na tej stronie zmienił wszystko.
1. Widząc taką stronę nigdy bym nie potraktował Ciebie i Takiego biznesu poważnie.
2. Po drugie - nie ma możliwości znalezienia Twojej strony - będziesz miał straszne problemy na wypozycionowanie się pod frazy związane z FutureNet.

Tak więc zmień wygląd, zmień treść na bardziej atrakcyjną, dowiedz się na czym polega optymalizacja strony pod kątem SEO (nie mówię tutaj o pozycionowaniu - na początek optymalizacja)
Zadbaj o profesjonalizm i wtedy wszystko będzie dobrze.

A jak dobrze poszukasz to możesz się natknąć na taką stronę. Rozdajemy je za darmo naszym partnerom - możesz porównać i zapytać siebie co moge poprawić u Siebie.

Pozdrawiam


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 10-04-2016 11:04

UWAGA! Znakomita informacja dla wszystkich tych którzy chcieliby zapłacić za matryce, ad packi produkty firmy prosto z konta walutowego bez żadnej prowizji, ale tylko jeśli są w mojej strukturze czyli moi bezpośredni poleceni i poleceni moich poleconych!
Osoby którą są poza struktury muszą powiadamiać firmę na "własną rekę" - takie zarządzenie od lidera ponieważ było za dużo zgłoszeń emailowych.

Jeśli ktoś posiada dolary może to zrobić przelewem na konto firmy FutureNet podane poniżej:

Konto w $ FutureNet Inc.
31 1020 5226 0000 6802 0498 0951

Wpłacamy równowartość opłacanego pakietu/pakietów/paczek i pokrywamy wszelkiego rodzaju koszty przelewu. Typ przelewu w banku: SHA.

W tytule przelewu podajemy swój useraneme z futurenet oraz informację za co płacimy.(paczki lub pakiet w matrycach).

Po dokonaniu opłaty wysyłamy na email: [email protected] (tylko moja struktura ) potwierdzenie wykonania transakcji wraz z Waszymi danymi potrzebnymi do opłaty pakietów lub paczek.

Dane które wysyłacie w mailu powinny zawierać:
1. Imię i nazwisko,
2. Adres email,
3. Username/login z futurenet i futureadpro,
4. Kwota, którą wysłaliście,
5. Informacja za co wysyłacie płatność.

Ta forma opłaty pakietów i paczek jest tańszą (dużo tańszą) opcją i bardziej korzystniejszą dla Nas pod względem finansowym lecz aktywacja waszych paczek i pakietów nastąpi dopiero po wejściu Waszych przelewów na konto firmy Futurenet (max do 24 h ).
UWAGA: Konto jest w PKOBP i u mnie przy przelewie z kantoru walutowego Alior nie pobiera żadnej prowizji czyli zero Big Grin
Mam nadzieje że te informacje się Wam przydadząSmile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 10-04-2016 11:09

A wiesz jak bedzie z wyplatami na konto walutowe?
Chyba najwiecej traci sie na przewalutowaniu


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 10-04-2016 11:49

(10-04-2016 11:09)kostek880 napisał(a):  A wiesz jak bedzie z wyplatami na konto walutowe?
Chyba najwiecej traci sie na przewalutowaniu

Jeszcze nie wiem, wiem tylko że będzie można wypłacać na każdy procesor niezależnie w jaki sposób sie wpłacało (jakim procesorem).


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - wieszak1989 - 10-04-2016 11:56

(10-04-2016 09:06)BiznesWSieci napisał(a):  Wieszak1989 - dobre pytanie - ja bym na tej stronie zmienił wszystko.
1. Widząc taką stronę nigdy bym nie potraktował Ciebie i Takiego biznesu poważnie.
2. Po drugie - nie ma możliwości znalezienia Twojej strony - będziesz miał straszne problemy na wypozycionowanie się pod frazy związane z FutureNet.

Tak więc zmień wygląd, zmień treść na bardziej atrakcyjną, dowiedz się na czym polega optymalizacja strony pod kątem SEO (nie mówię tutaj o pozycionowaniu - na początek optymalizacja)
Zadbaj o profesjonalizm i wtedy wszystko będzie dobrze.

A jak dobrze poszukasz to możesz się natknąć na taką stronę. Rozdajemy je za darmo naszym partnerom - możesz porównać i zapytać siebie co moge poprawić u Siebie.

Pozdrawiam


Strona robi wrażenie. Długo trwało stworzenie jej? Moja głównie miała służyć jako prosty landing page z powodu małej ilości czasu. Z jakiego hostingu/kreatora( chyba, że znasz się na html) korzystasz? Ja korzystam z hostingera ale prawdę mówiąc jego kreator jest mega nieintuicyjny i chętnie bym zmienił na coś prostszego.