Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 09-04-2016 11:18

yeppson
Skontaktuj się z Romanem

Nie jesteś pierwszą osobą, która boryka się z tym problemem.
On na pewno ci dokładnie wytłumaczy. W końcu to CEO Smile

Wiesz jak to jest, tutaj ktoś powie ci, że tak i tak, a później będzie kicha.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 09-04-2016 11:27

(09-04-2016 10:29)yeppson napisał(a):  Mam pytanie trochę z innej beczki.Może głupie ale mnie dręczy, mianowicie jak to jest z logowaniem z różnych ip. Jestem w neostradzie wiec oni sami zmieniają mi ip co jakiś czas lub ja to robie resetując router- jak to się ma do futurenet gdzie logowanie ma być podobno z jednego ip. Czy można sie logować na przykład z komputera w pracy by kliknąć te 10 reklam?.Pytanie drugie. Ja korzystam z Futurenet.Club i Future adPro, a chciałbym zaprosić żonę na samo Future.Net.Club. Ona korzysta z mojego wifi na laptopie. Czy to jest możliwe czy mogę zostać zbanowany na Future?W końcu ona też by zarabiała na samym korzystaniu z portalu i miała z automatu konto na ADPro?

W futurenet można mieć kilka kont na rodzinę - nie ma w tym względzie ograniczeń. W futureAdPro o ile mi wiadomo na dzień dzisiejszy jest 1 konto na jedno domostwo - będzie weryfikacja dowodem tożsamości, ale wiem że trwają rozmowy aby to była weryfikacja podobna do tej w TM, bo dlaczego jeśli ktoś ma adres zameldowania taki sam a mieszka gdzie indziej od sponsora ma nie korzystać z FutureAdPro. Smile
Mimo że każdy kto zarejestruje się w Futurenet ma z automatu konto na FutureAdPro ale do momentu jak nie wykupi min. 1 ad packa jest nie aktywna więc proszę na to nie patrzeć.

Pojawił się wczorajszy nagrany webinar już, ci którzy nie mogli obejrzeć :






RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - netes13 - 09-04-2016 11:53

No i złotóweczka prawie uzbierana Lol Teraz zabieram się za szukanie poleconych. Jeśli ktoś chce, to zapraszam do kontaktu Smile Chętnie pomogę. Dodatkowo osobom rejestrującym się z mojego refa oferuję dodatkowe korzyści. Więcej na priv.
[Obrazek: 02OW1Vt.png]
Najbardziej interesujące jest to naliczenie 0.00$ Cool


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Viastek - 09-04-2016 15:55

Witam serdecznie, szukam osoby która podzieliłaby by się ze mną swoja wiedzą na temat FUTUREADPRO FutureNet, oczywiście zarejestruje się z refa, i mogę obiecać aktywność.

Prosze o kontakt: [email protected]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - netes13 - 09-04-2016 17:20

(09-04-2016 15:55)Viastek napisał(a):  Witam serdecznie, szukam osoby która podzieliłaby by się ze mną swoja wiedzą na temat FUTUREADPRO FutureNet, oczywiście zarejestruje się z refa, i mogę obiecać aktywność.

Prosze o kontakt: [email protected]

Napisałem do Ciebie.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 09-04-2016 17:28

Viastek przejrzyj ten wątek i zdecyduj, kogo wybrać, jako Opiekuna.

Bo teraz to otrzymałeś pewnie masę wiadomości od ludzi, ale czy to kompetentni ludzie ?

Sam popatrz i oceń.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 09-04-2016 18:19

(09-04-2016 15:55)Viastek napisał(a):  Witam serdecznie, szukam osoby która podzieliłaby by się ze mną swoja wiedzą na temat FUTUREADPRO FutureNet, oczywiście zarejestruje się z refa, i mogę obiecać aktywność.

Prosze o kontakt: [email protected]

Twoj post swiadczy o tym ze nawet nie przeczytales 1 strony tego tematu lub jest ci calkowicie obojetne kto bedzie twoim sponsorem, dobrzy mentorzy dziela sie swoja wiedza od poczatku tego tematu, a sponsora wybiera sie samemu :-)


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 09-04-2016 18:22

Najwyżej potem dalej będzie szukał odpowiedzi na forum. Ja tak o refów nie walczę w sumie. Każdy kto będzie chciał sam mnie znajdzie Smile
Co do tematu z tym IP rzeczywiście moim zdaniem powinno byc to rozwiazane weryfikacjami kont. Raz ze dowodem osobistym, dwa jakims potwierdzeniem zamieszkania czy zameldowania. Skanami dokumentow. O ile w FutureNet nie ma ograniczen o tyle w FutureAdPro takie osoby chcac zainwestowac beda musialy zdecydowac sie na inwestycje na jedno konto. W przypadku kiedy np. Zona znajdzie poleconych na swoje konto a w FutureAdPro zainwestuja oboje na konto meza w paczki, zona utraci potencjalne zyski z poleconych w FAP. Moim zdaniem przy weryfikacji skanami dokumentow powinny byc zniesione ograniczenia IP rowniez na FutureAdPro. W końcu beda to realne osoby a nie multikonta.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 09-04-2016 18:29

Problem w tym ze jak ma być jedno konto na domostwo to żona i maz nie moga miec 2 kont bo maja zazwyczaj ten sam adres zameldowania dlatego - jedno konto na jedno Ip byloby lepszym rozwiazaniem bez patrzenia na adres zameldowania bo chodzi tez oto aby sztucznie nie nabijac prowizji


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - AleksandraN - 09-04-2016 18:53

(09-04-2016 18:22)kolorpurpury napisał(a):  Najwyżej potem dalej będzie szukał odpowiedzi na forum. Ja tak o refów nie walczę w sumie. Każdy kto będzie chciał sam mnie znajdzie Smile

I to się zgadza, zresztą ostatnio widzę, ze coraz wiecej osób wybiera wprowadzającego świadomie, a nie "huzia na józia", co potem pozwala im na uzyskanie pomocy, a nie ciszę po drugiej stronie monitora.

P.S A co do pytania wyżej - faktycznie jak się chce wejść w jakiś program, wystarczy przeczytać wątek - chociaż tyle.