Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - clutchu - 05-04-2016 17:00

Swoje konto w FN można usunąć w ustawieniach profilu i z tego co wiem to załozyc nowe na ten sam email ale nie wiem jak to bedzie wygladac w odniesieniu do revshare...przekonamy sie niedlugo Wink


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - wieszak1989 - 05-04-2016 17:58

Cześć, jestem tutaj nowy, choć do Futurenet zapisałem się około 20 marca. Obserwuję jak to wszystko się rozwija i jestem mile zaskoczonySmile Zapisałem się z refa Rafiego i już mam spadochroniarzy od niego więc polecam tego allegrowicza bo chłop ma wiedzę i poleconych, a to w Futurenet chyba najważniejsze cechy Smile
Pozdrawiam


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Kacpersky12 - 05-04-2016 18:57

Nowe informacje:

"A jednak zakup Adpaków zaczynamy od godziny 11:00

Paczki zaczną pracować od piątku! Polecamy zakupić je wcześniej żeby wyeliminować ewentualność wyskoczenia jakichkolwiek błędów! Te 2 dni mamy na weryfikację i ustawienia swojego biznesu tak żeby wszystko ruszyło z pełna parą.

Naliczenia prowizji w FutureAdpro z unilevelu ( czyi 8-1% do piątej linii w organizacji ) pojawią się na naszych kontach po upływie 7 dni. Takie działanie ma pomóc każdemu użytkownikowi zachować 100% prowizji ze swoich poleconych dając tym samym możliwość spokojnego wykupu abonamentu."


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - darkside - 05-04-2016 20:28

Wytłumaczy mi ktoś ile trzeba zainwestować by zarobić np 100$ i w jakim czasie uzyskuje się taki dochód? (bez poleconych?) pytanie może banalne i pewnie się przewinęło setki razy ale jestem zielony w tego typu serwisach [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]😇


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 05-04-2016 21:06

Ale chcesz zarabiać dziennie, tygodniowo, czy miesięcznie $100 ?

Czy łącznie chcesz zarobić $100 ?

PS. Odezwij się do kogoś z tego wątku i wtedy ta osoba cię wprowadzi Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 05-04-2016 21:25

(05-04-2016 20:28)darkside napisał(a):  Wytłumaczy mi ktoś ile trzeba zainwestować by zarobić np 100$ i w jakim czasie uzyskuje się taki dochód? (bez poleconych?) pytanie może banalne i pewnie się przewinęło setki razy ale jestem zielony w tego typu serwisach [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]?

Twoje pytanie jest bardzo nieprecyzyjne - im wyższy twój wkład początkowy tym szybciej zarobisz 100$ i na odwrót .
Generalnie przez pół roku w FutureAdPro będzie można pomnożyć swój wkład x 2 - nie wliczając zysku z matryc i z poleconych.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 06-04-2016 06:11

Mozecie sprawidzic czy w futurenet przez platnosc dotpay mocie do wyboru bank pekao SA? Bo wczesniej zakupilem matryce za 10 i 25 z peko SA a teraz chcialem kupic za 50 i nie moge bo nie ma tego banku na liscie...


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 06-04-2016 06:40

Dzisiaj w koncu zakupimy paczki -> szykowac portfele Smile

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 06-04-2016 08:25

(06-04-2016 06:11)kostek880 napisał(a):  Mozecie sprawidzic czy w futurenet przez platnosc dotpay mocie do wyboru bank pekao SA? Bo wczesniej zakupilem matryce za 10 i 25 z peko SA a teraz chcialem kupic za 50 i nie moge bo nie ma tego banku na liscie...
Juz sie naprawilo Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 06-04-2016 10:49

Paczki i abonamenty można już kupować w FutureAdPro. Huh
Polecam bitcoin - błyskawicznie i bez prowizji żadnej Big Grin