Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: futurenet - kolorpurpury - 25-03-2021 20:08

(09-02-2020 15:15)FreeDoge napisał(a):  
(09-02-2020 14:52)twardy napisał(a):  Pytanie gdzie jest rafcio bo widze, ze filmy i zdjecia z pierwszego posta zostaly usuniete Jerk

@[twardy] kolorpurpury też dziwnie zamilkł, chodź na forum aktywny i to ostatnio w temacie o podobnej branży Big Grin

Swoją drogą to ciekawe kto tu teraz ma zbanowane konto i podpisane jako "OSZUST" beka

"dziwnie zamilkł" - a wystarczyło poczytać ze zrozumieniem moje posty i nie byłoby to "dziwne". Padło to padło, każdy normalny wiedział, że w końcu padnie, nie wiedział tylko kiedy Smile


RE: futurenet - santaclous - 30-12-2021 19:14

(25-03-2021 20:08)kolorpurpury napisał(a):  Padło to padło, każdy normalny wiedział, że w końcu padnie, nie wiedział tylko kiedy Smile

Każdy normalny wiedział, że to piramida. Tylko naganiacze tacy jak Ty i rafcio zachwalali jaki to świetny biznes.

Dalej wciągasz ludzi w piramidy finansowe?

Mam nadzieję, że i do ciebie dobierze się prokuratura.

Cytat:Piramida finansowa FutureNET
UOKiK ukarał przedsiębiorców, w tym muzyka Zbigniewa Lemańskiego

https://dziennikzachodni.pl/piramida-finansowa-futurenet-w-bedzinie-ilu-oszukanych-uokik-ukaral-przedsiebiorcow-w-tym-muzyka-zbigniewa-lemanskiego/ar/c3-15975713


RE: futurenet - pkulma301 - 30-12-2021 20:13

(25-03-2021 20:08)kolorpurpury napisał(a):  
(09-02-2020 15:15)FreeDoge napisał(a):  
(09-02-2020 14:52)twardy napisał(a):  Pytanie gdzie jest rafcio bo widze, ze filmy i zdjecia z pierwszego posta zostaly usuniete Jerk
Wiesz co spojrzyj w lustro i zastanów się kim jestem.

@[twardy] kolorpurpury też dziwnie zamilkł, chodź na forum aktywny i to ostatnio w temacie o podobnej branży Big Grin

Swoją drogą to ciekawe kto tu teraz ma zbanowane konto i podpisane jako "OSZUST" beka

"dziwnie zamilkł" - a wystarczyło poczytać ze zrozumieniem moje posty i nie byłoby to "dziwne". Padło to padło, każdy normalny wiedział, że w końcu padnie, nie wiedział tylko kiedy Smile

(25-03-2021 20:08)kolorpurpury napisał(a):  
(09-02-2020 15:15)FreeDoge napisał(a):  
(09-02-2020 14:52)twardy napisał(a):  Pytanie gdzie jest rafcio bo widze, ze filmy i zdjecia z pierwszego posta zostaly usuniete Jerk
Wiesz co spojrzyj w lustro i zastanów się kim jestem.

@[twardy] kolorpurpury też dziwnie zamilkł, chodź na forum aktywny i to ostatnio w temacie o podobnej branży Big Grin

Swoją drogą to ciekawe kto tu teraz ma zbanowane konto i podpisane jako "OSZUST" beka

"dziwnie zamilkł" - a wystarczyło poczytać ze zrozumieniem moje posty i nie byłoby to "dziwne". Padło to padło, każdy normalny wiedział, że w końcu padnie, nie wiedział tylko kiedy Smile



RE: futurenet - kolorpurpury - 30-12-2021 20:45

(30-12-2021 19:14)santaclous napisał(a):  
(25-03-2021 20:08)kolorpurpury napisał(a):  Padło to padło, każdy normalny wiedział, że w końcu padnie, nie wiedział tylko kiedy Smile

Każdy normalny wiedział, że to piramida. Tylko naganiacze tacy jak Ty i rafcio zachwalali jaki to świetny biznes.

Dalej wciągasz ludzi w piramidy finansowe?

Mam nadzieję, że i do ciebie dobierze się prokuratura.

Cytat:Piramida finansowa FutureNET
UOKiK ukarał przedsiębiorców, w tym muzyka Zbigniewa Lemańskiego

https://dziennikzachodni.pl/piramida-finansowa-futurenet-w-bedzinie-ilu-oszukanych-uokik-ukaral-przedsiebiorcow-w-tym-muzyka-zbigniewa-lemanskiego/ar/c3-15975713

Hahahah no już się dobiera. Pokaż gdzie ja zachwalałem, że to świetny biznes ??? Ja typie żałosny nawet jednej osoby nie "zwerbowałem" tam ale zarobić zarobiłem i to nieźle patrząc na to ile wpłaciłem. Kilkaset procent do przodu, wszystko wypłacone a Ty dalej płaczesz. Zgłoś do prokuratury jak chcesz i masz dowody jakiekolwiek ???

Zarobiłem na piramidzie finansowej nie wprowadzając ani jednej osoby i może dlatego Cię dupa piecze.


RE: futurenet - santaclous - 31-12-2021 10:55

(30-12-2021 20:45)kolorpurpury napisał(a):  Zarobiłem na piramidzie finansowej nie wprowadzając ani jednej osoby i może dlatego Cię dupa piecze.

Przecież już to pisałem, ale powtórzę.
Twoje pieniądze które jak twierdzisz, że zarobiłeś pochodzą z piramidy finansowej czyli z przestępstwa.
Jak policja do ciebie przyjdzie to będzie mieć w dupie czy Ty kogoś naganiałeś czy tylko klikałeś w reklamy.

Masz i obejrzyj sobie. Może coś dotrze do twojego małego rozumka.

https://youtu.be/uabMsdiutaM


RE: futurenet - Zaperr44 - 02-01-2022 17:20

Widzę że Santa już był pierwszy, a taki news chciałem wrzucić Lol
Ale co to tam dla takiego naganiacza kara...z tego co mają do zapłacenia to tylko promil w morzu ich zarobków, więc jak zwykle im się upiecze...Sex


RE: futurenet - pkulma301 - 02-01-2022 18:02

(30-12-2021 20:45)kolorpurpury napisał(a):  
(30-12-2021 19:14)santaclous napisał(a):  
(25-03-2021 20:08)kolorpurpury napisał(a):  Padło to padło, każdy normalny wiedział, że w końcu padnie, nie wiedział tylko kiedy Smile

Każdy normalny wiedział, że to piramida. Tylko naganiacze tacy jak Ty i rafcio zachwalali jaki to świetny biznes.

Dalej wciągasz ludzi w piramidy finansowe?

Mam nadzieję, że i do ciebie dobierze się prokuratura.

Cytat:Piramida finansowa FutureNET
UOKiK ukarał przedsiębiorców, w tym muzyka Zbigniewa Lemańskiego

https://dziennikzachodni.pl/piramida-finansowa-futurenet-w-bedzinie-ilu-oszukanych-uokik-ukaral-przedsiebiorcow-w-tym-muzyka-zbigniewa-lemanskiego/ar/c3-15975713

Hahahah no już się dobiera. Pokaż gdzie ja zachwalałem, że to świetny biznes ??? Ja typie żałosny nawet jednej osoby nie "zwerbowałem" tam ale zarobić zarobiłem i to nieźle patrząc na to ile wpłaciłem. Kilkaset procent do przodu, wszystko wypłacone a Ty dalej płaczesz. Zgłoś do prokuratury jak chcesz i masz dowody jakiekolwiek ???

Zarobiłem na piramidzie finansowej nie wprowadzając ani jednej osoby i może dlatego Cię dupa piecze.

Tak niedoinformowanego człowieka nie widziałem.Twoja glupota troche mnie przeraza


RE: futurenet - kolorpurpury - 02-01-2022 18:52

(31-12-2021 10:55)santaclous napisał(a):  
(30-12-2021 20:45)kolorpurpury napisał(a):  Zarobiłem na piramidzie finansowej nie wprowadzając ani jednej osoby i może dlatego Cię dupa piecze.

Przecież już to pisałem, ale powtórzę.
Twoje pieniądze które jak twierdzisz, że zarobiłeś pochodzą z piramidy finansowej czyli z przestępstwa.
Jak policja do ciebie przyjdzie to będzie mieć w dupie czy Ty kogoś naganiałeś czy tylko klikałeś w reklamy.

Masz i obejrzyj sobie. Może coś dotrze do twojego małego rozumka.

https://youtu.be/uabMsdiutaM

Ty lepiej uważaj, żeby się do Ciebie nie dobrała, bo to Ty miałeś bana na tym forum z dopiskiem "Oszust"
Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Zamiast straszyć biegnij już teraz na komendę santaclounie. Bardzo się boję hahahahhah.

Poza tym wy wszyscy nadal nie kumacie w jakim jesteście dziale na tym forum czy jak? Jesteście upośledzeni umysłowo? Może napiszcie do adminów, żeby cały ten dział usunęli z forum bo tu są same nielegalne tematy.


RE: futurenet - pkulma301 - 02-01-2022 19:02

(02-01-2022 18:52)kolorpurpury napisał(a):  
(31-12-2021 10:55)santaclous napisał(a):  
(30-12-2021 20:45)kolorpurpury napisał(a):  Zarobiłem na piramidzie finansowej nie wprowadzając ani jednej osoby i może dlatego Cię dupa piecze.

Przecież już to pisałem, ale powtórzę.
Twoje pieniądze które jak twierdzisz, że zarobiłeś pochodzą z piramidy finansowej czyli z przestępstwa.
Jak policja do ciebie przyjdzie to będzie mieć w dupie czy Ty kogoś naganiałeś czy tylko klikałeś w reklamy.

Masz i obejrzyj sobie. Może coś dotrze do twojego małego rozumka.

https://youtu.be/uabMsdiutaM

Ty lepiej uważaj, żeby się do Ciebie nie dobrała, bo to Ty miałeś bana na tym forum z dopiskiem "Oszust"
Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Zamiast straszyć biegnij już teraz na komendę santaclounie. Bardzo się boję hahahahhah.

Poza tym wy wszyscy nadal nie kumacie w jakim jesteście dziale na tym forum czy jak? Jesteście upośledzeni umysłowo? Może napiszcie do adminów, żeby cały ten dział usunęli z forum bo tu są same nielegalne tematy.
Uposledzonym umysłowo to możesz tak do siebie mówić.Tak piszesz żeby pójść na psy to wiesz tak pisze ktoś kto ma nieczyste sumienie.Brałeś udział w piramidzie.Czy kogoś naganiales czy nie to ty sam wiesz.Zamiast schylic głowę i napisać SORRY POPEŁNIŁEM BŁĄD to próbujesz siebie wybielic.A i tak na marginesie nikt cię nie musi zgłaszać bo i tak jesteś na liscie


RE: futurenet - santaclous - 03-11-2022 15:01

(01-03-2016 23:46)rafi213 napisał(a):  
[Obrazek: 14lls7l.jpg]


Znany Portal społecznościowy FutureNet którego właścicielem i współzałożycielem jest Polak Roman Ziemian startuje ze swoją wersją ulepszonego programu revshare wzorującego się po części na najlepszych i najstabilniejszych systemach zarobkowych w tej branży, ale już na starcie będzie dysponował zapleczem reklamowym ze swojego portalu co daje mu ogromną przewagę.
Revshare ma napędzić ich portal społecznościowy i cel jest taki, żeby podziałał minimum kilka lat, a później za to otrzymamy udziały, ich własną walutę itp.
Będzie to jeden z nielicznych programów, który zarabia już od samego początku na własnym portalu społecznościowym.

Dlaczego uważam że ten rev share będzie wyjątkowy - Firma mająca już bogate zaplecze biznesowe połączyła revshare z matrycą, a za promowanie tego projektu wzięli się praktycznie wszyscy mocni marketerzy z Polski szczególnie ale nie tylko, o czym można już poczytać na FB.

W matrycy zarabiamy 5% do 10 poziomu w unilevelinerow z osob wpisanych przez nas i ze spadów też. Matryca trójkowa . Dodatkowo zarabiamy 50% zarobków naszych bezpośrednich którzy zarabiają kase ze swojej matrycy . Jesli wiec twój polecony zarobi 100$ Ze swojej matrycy to ty zarobisz 50$Wink

Revshare będzie płacił okolo 1% dziennie . Paczka kosztuje 50$ i wypracowuje 20% wiecej czyli w sumie 60$. Zarobek w postaci 5% z automatu jest przeznaczany na matryce czyli na zakup pozycji w systemie matrycowym.

W raz z upływem czasu będę podawał w tym temacie więcej szczegółów oraz na bieżąco wszystkie istotne aktualizacje i nowości z firmy.

Ps. Wiadomo, że z racji matrycy kolejność zapisu (szybkość) będzie miała znaczenie, a więc jeśli ktoś chce zająć sobie na prawdę dobrą pozycję proszę podejmować decyzje jak najszybciej.

Co mogę dodać od siebie - doświadczenie podpowiada mi że będzie to długoterminowy i stabilny biznes który da zarobić bardzo wielu osobom Smile

W skrócie najważniejsze informacje:

- Adpack kosztuje $50 i Zarabia $60
- Naliczenia 1% dziennie
- 5 poziomów z poleconych - 8%, 4%,1%, 1%, 1%
- 12 opcji wypłat
- Portal społecznościowy - 200 000 partnerów
- Aplikacje, Strony przechwytujące, Autoresponder itp.
- Biuro w Polsce we Wrocławiu


Spot reklamowy :




Oficjalna prezentacja FutureAdPro po polsku:




czysty link: http://futureadpro.com Sad
mój reflink: http://rafi213.futurenet.club/ lub http://rafi213.futureadpro.com Smile


Roman Ziemian odpowiedzialny za FutureNet trafił do aresztu w związku z postępowaniem toczącym się w Korei Południowej. Jego oszukańczy projekt mógł doprowadzić inwestorów z całego świata do strat liczonych w milionach euro

https://finanse.gazetaprawna.pl/artykuly/8579709,futurenet-piramida-finansowa-roman-ziemian-trafil-do-aresztu.html

HuhHuhHuh

(02-01-2022 18:52)kolorpurpury napisał(a):  
(31-12-2021 10:55)santaclous napisał(a):  
(30-12-2021 20:45)kolorpurpury napisał(a):  Zarobiłem na piramidzie finansowej nie wprowadzając ani jednej osoby i może dlatego Cię dupa piecze.

Przecież już to pisałem, ale powtórzę.
Twoje pieniądze które jak twierdzisz, że zarobiłeś pochodzą z piramidy finansowej czyli z przestępstwa.
Jak policja do ciebie przyjdzie to będzie mieć w dupie czy Ty kogoś naganiałeś czy tylko klikałeś w reklamy.

Masz i obejrzyj sobie. Może coś dotrze do twojego małego rozumka.

https://youtu.be/uabMsdiutaM

Ty lepiej uważaj, żeby się do Ciebie nie dobrała, bo to Ty miałeś bana na tym forum z dopiskiem "Oszust"
Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Zamiast straszyć biegnij już teraz na komendę santaclounie. Bardzo się boję hahahahhah.

Nie wiem o jakim banie piszesz, ale teraz kolej na naganiaczy do piramidy finansowej Futurenet takich jak Ty i rafik.beka

Roman Ziemian odpowiedzialny za FutureNet trafił do aresztu w związku z postępowaniem toczącym się w Korei Południowej. Jego oszukańczy projekt mógł doprowadzić inwestorów z całego świata do strat liczonych w milionach euro
https://finanse.gazetaprawna.pl/artykuly/8579709,futurenet-piramida-finansowa-roman-ziemian-trafil-do-aresztu.html
HuhHuhHuh