Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - giemza241 - 26-02-2019 15:50

No dziś w końcu po 3 tygodniach udało się zlecic wypłate chociaż nie wiedząc czemu nie mogłem powyżej 200$ zlecić wypłaty, ale jednak to dobry znak. Może uda mi się wycofać resztę Wink Yeeah!

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - Roviks - 16-03-2019 23:02

Panowie,

Czy sytuacja się już ustabilizowała? Wypłaty docierają?


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - Zaperr44 - 16-03-2019 23:14

(16-03-2019 23:02)Roviks napisał(a):  Panowie,

Czy sytuacja się już ustabilizowała? Wypłaty docierają?

Cytat z postu FutureNet na facebooku :

"Drodzy Użytkownicy! Mamy dla Was wiadomość z ostatniej chwili.
W ciągu kilku dni otrzymaliśmy informacje o tym, że wiele wydarzeń z obszaru networkingu i kryptowalut, które miały odbyć się w Dubaju zostało nagle odwołanych ze względu na panującą sytuację prawną w tym mieście. Dziś Opera w Dubaju odmówiła współpracy również nam, dlatego jesteśmy zmuszeni zmienić lokalizację i termin nadchodzącego FutureNet Special Event in Dubai!. Szczegóły nowego wydarzenia oraz politykę zwrotów za bilety opublikujemy w poniedziałek.
Dziękujemy za zrozumienie. Zespół FutureNet"

Coś ten Dubaj się rozmyślił, ciekawe dlaczego..


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - Roviks - 16-03-2019 23:40

(16-03-2019 23:14)Zaperr44 napisał(a):  
(16-03-2019 23:02)Roviks napisał(a):  Panowie,

Czy sytuacja się już ustabilizowała? Wypłaty docierają?

Cytat z postu FutureNet na facebooku :

"Drodzy Użytkownicy! Mamy dla Was wiadomość z ostatniej chwili.
W ciągu kilku dni otrzymaliśmy informacje o tym, że wiele wydarzeń z obszaru networkingu i kryptowalut, które miały odbyć się w Dubaju zostało nagle odwołanych ze względu na panującą sytuację prawną w tym mieście. Dziś Opera w Dubaju odmówiła współpracy również nam, dlatego jesteśmy zmuszeni zmienić lokalizację i termin nadchodzącego FutureNet Special Event in Dubai!. Szczegóły nowego wydarzenia oraz politykę zwrotów za bilety opublikujemy w poniedziałek.
Dziękujemy za zrozumienie. Zespół FutureNet"

Coś ten Dubaj się rozmyślił, ciekawe dlaczego..

Wiem, wiem widziałem. Ale czy to definitywnie oznacza brak wypłat? Z drugiej strony mogli nie odwoływać wydarzenia i po prostu czekać do samego końca z ogłoszeniem tej wiadomości Smile


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - Zaperr44 - 23-03-2019 03:05

No i koniec futurenet, postawmy mu znicz za te wszystkie lata...[*]
https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=15298&fbclid=IwAR1CbeMw-oaNb1lBF33J39f6_FFrlsotVDAGc7tiFDzYIzcvD5KcXsPJn6U


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - kniew - 23-03-2019 08:23

co tak ostatnio rafi i reszta wyznawców FAT zamilkła? Smile


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - twardy - 23-03-2019 09:53

Ale jak to, formula1, skrzypce za 20mln zl, portal lepszy od facebooka. Tysiace pytan bez odpowiedzi...

[Obrazek: surprise-pikachu-meme-000-original-blank.png]


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - PremAccHack - 23-03-2019 10:17

I tysiące kredytów do spłacenia Big Grin


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - twardy - 23-03-2019 10:37

(23-03-2019 10:17)PremAccHack napisał(a):  I tysiące kredytów do spłacenia Big Grin

Chwilowek* bo mozna wziac darmowa pozyczke z linku SPONSORA.


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - radek0389 - 28-03-2019 19:47

@[rafi213] loguje się codziennie na forum i nie mam pojęcia, dlaczego nie skomentuje obecnej sytuacji, aby uspokoić swoich podopiecznych w tej działalności biznesowejBig Grin. Zwłaszcza będąc założycielem tematu.