Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 04-04-2016 07:37

Dlatego warto mieć minimum 10/25/50 matryce wykupione. Ja działam z topowymi marketerami z polski więc myślę, że spadochroniarzy będzie aż nad to. Zobaczymy jak się będzie kręciło z początku nie byłem przekonany do future, a teraz stawiam tą platformę na 1 miejscuSmile. Takie RevShary jak Mx czy TM idą w odstawkę. Promocja będzie dalej, ale skupienie tylko na future.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - AleksandraN - 04-04-2016 07:46

Fajnie, że tak optymistycznie podchodzicie do tematu, plusem jest to, co ktoś tu wcześniej napisał : fn ma dodatkowe produkty, na których zarabia, a nie tylko revshare, ale ile zarabia to już inna bajka, i pewnie się tego nie dowiemyWink
W każdym razie - lecimy do przoduSmile

P.S Michał powodzenia, miło widziećSmile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Buckmen - 04-04-2016 13:44

Witam Panowie kto jest w ekipie Arkadiusza Łytki łapka w górę, jestem zarejestrowany z jego polecenia ale obecnie dopiero poznaję stronkę, nie jestem jeszcze ogarnięty w temacie jak coś, chętnie poznam Wasze opinie Cool


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 04-04-2016 14:10

Dzisiejsze jeszcze gorące newsy od firmy:

Od środy (06-04-2016) będzie uruchomiona możliwość zakupu Pakietów Reklamowych (AdPack) oraz możliwość opłacenia Abonamentu rocznego jak również półrocznego.

W piątek 08-04-2016 startujemy z Mega Energią w nowy rozdział Firmy FutureNet
O godzinie 12.00 w piątek oficjalny Start programu FutureAdPro!

Jeszcze dzisiaj w Back Office zostanie uruchomione odliczanie końcowe do zakupu Adpacków oraz do startu programu FutureAdPro.


W trosce o stabilność Programu FutureAdPro od chwili startu nastąpią zapowiadane przez FutureNet zmiany w planie Marketingowym.
Od chwili startu programu FutureAdPro ze względu na powiązanie obu planów marketingowych potencjał zarobkowy w Futurenet znacznie wzrośnie. Wykorzystaj ten potencjał do budowy własnego Biznesu w FutureNet.

Czyli tym samym odpowiadając na zapytania jakie wczoraj otrzymałem - do kiedy można wykupić pakiet Royal aby dostać wszystkie bonusy mu przysługujące a w szczególności bonus Adwertising - do wtorku włącznie można kupować


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - aquarius - 04-04-2016 19:49

Dla zainteresowanych którzy chcą poznać szczegóły polecam stronę http://bizneswsieci.eu/fn/aquarius/ . Wszystko wyjaśnione.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Kanes - 04-04-2016 23:50

Nigdzie nie moge znalezc animowanych angielskich banerow 468 i 728 na https://futurenet.club/.
Czy ktos bylby tak uprzejmy i podal mi jakis namiar.Ewentualnie moga byc banery Futureadpro.
Dzieki.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - clutchu - 05-04-2016 05:25

O proszę jak tu się ładnie temacik rozkręcił Wink A ja dopiero sie zebralem zeby zalozyc tu konto! Bardzo fajnie, ze jest tyle osob pozytywnie nastawionych do projektu bo im wczesniej zrozumiecie jak ogromna to jest szansa tym lepiej dla waszych portfeli!

Zajmować pozycje w matrycy przed piątkiem bo pozniej zrobi się naprawde tłoczno Wink

W kwestii banerów zapraszam na priv bo udostępniam je dla ludzi powiązanych z naszym teamem.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 05-04-2016 11:19

Już jutro zacznie być tłoczno, bo będzie można kupować ad packi.
Ciekawe ile dzisiaj Royali przybędzie w firmie. Obserwując grupe na FB zainteresowanie bardzo mnie zaskoczyło na plus, pewnie każdy chce się załapać jeszcze na advertising bonus Big Grin

U mnie pierwsza linia już zajęta, ale druga linia też bardzo dobra, spady gwarantowane niemalże:

[Obrazek: 35inlp1.jpg]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - lazapklb - 05-04-2016 15:57

A co jeśli ktoś już jest w futurenet i chciałby teraz wejść do Twojej grupy, jest taka możliwość?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 05-04-2016 16:58

(05-04-2016 15:57)lazapklb napisał(a):  A co jeśli ktoś już jest w futurenet i chciałby teraz wejść do Twojej grupy, jest taka możliwość?

Mam nadzieje ze to pytanie do mnie Smile
Ale odp. bedzie dla wszystkich : jeśli ktos kiedyś założył konto w FN, nie kupował żadnych matryc itp. - wiec nie ma żadnej struktury może do startu FutureAdPro wiec pewnie do piątku wykasować swoje stare konto i założyć nowe. Potem już nie bedzie takiej możliwości i oczywiście w FutureAdPro jedno konto na 1 adres IP - proszę tego przestrzegać.