Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - santaclous - 12-01-2019 10:00

Chcę ci polecić biznes "Na wnuczka". Wchodzisz?


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - kolorpurpury - 12-01-2019 19:10

(12-01-2019 10:00)santaclous napisał(a):  Chcę ci polecić biznes "Na wnuczka". Wchodzisz?

Sub SMS na fake contest?


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - PremAccHack - 18-01-2019 14:13

Działa to jeszcze?
Bo coś na stronie piszę że wprowadzają nową wersje Big Grin
Ciekawe Jerk


FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - giemza241 - 18-01-2019 14:16

Działa. Leci nowa wersja i na fb piszą że jeszcze 4 dni więc cierpliwości Wink

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - rafi213 - 18-01-2019 14:17

We wtorek start FAP 2.0 , w poniedziałek webinar wprowadzający .


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - FreeDoge - 19-01-2019 15:40

(12-01-2019 19:10)kolorpurpury napisał(a):  
(12-01-2019 10:00)santaclous napisał(a):  Chcę ci polecić biznes "Na wnuczka". Wchodzisz?

Sub SMS na fake contest?

Tylko w subach nie spotkałem się w nazywaniu czegoś realnym tak jak to mamy w przypadku hyip Gdzie nazywa się firmę firmą i tak dalej
Tutaj mamy propagandę jaki to legitny biznes finansowany zewnętrznymi źródłami tylko jakoś nigdzie nikt nie kwapi się ujawnić papierów finansowych by pokazać jak to wygląda live ile z wpłat ludzi ile z tych źródeł. Każda firma nie mająca nic do ukrycia wyciąga dokumentację i pokazuje co jak, skąd ile z czego ile z czego na co i tak dalej. Każdy chowający takie informacje wiadomo po co i czemu to służy i każdy wiedzący, że pieniądze nie biorą się znikąd pomyśli to co ma myśleć


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - kolorpurpury - 19-01-2019 15:46

(19-01-2019 15:40)FreeDoge napisał(a):  
(12-01-2019 19:10)kolorpurpury napisał(a):  
(12-01-2019 10:00)santaclous napisał(a):  Chcę ci polecić biznes "Na wnuczka". Wchodzisz?

Sub SMS na fake contest?

Tylko w subach nie spotkałem się w nazywaniu czegoś realnym tak jak to mamy w przypadku hyip Gdzie nazywa się firmę firmą i tak dalej
Tutaj mamy propagandę jaki to legitny biznes finansowany zewnętrznymi źródłami tylko jakoś nigdzie nikt nie kwapi się ujawnić papierów finansowych by pokazać jak to wygląda live ile z wpłat ludzi ile z tych źródeł. Każda firma nie mająca nic do ukrycia wyciąga dokumentację i pokazuje co jak, skąd ile z czego ile z czego na co i tak dalej. Każdy chowający takie informacje wiadomo po co i czemu to służy i każdy wiedzący, że pieniądze nie biorą się znikąd pomyśli to co ma myśleć
Chcesz mi powiedzieć, że na fake contest "klienci" dostają to co im oferujesz na 79/80 powierzchni strony informując ich na 1/80, że będzie im pobierało z konta cyklicznie pieniążki?

Czyli użytkownik dostaje to co niby chce dostać za te subskrypcje?

Czy może wieelkim drukiem jest fake a małym druczkiem prawdziwe info?


Coś Ci to przypomina? Futurenet wieelkim drukiem mowi o swoich produktach i tak dalej a małym druczkiem masz w tym forum ewidentnie FN w dziale HYIP o czym chyba ciągle zapominacie.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - santaclous - 20-01-2019 09:50

A Ty nie zapominaj, że
(07-03-2017 21:00)rafi213 napisał(a):  No bo to nie jest hyip tylko program rev share z naliczeniami około 1% z ad packa za 50$.
beka


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - kolorpurpury - 20-01-2019 15:35

(20-01-2019 09:50)santaclous napisał(a):  A Ty nie zapominaj, że
(07-03-2017 21:00)rafi213 napisał(a):  No bo to nie jest hyip tylko program rev share z naliczeniami około 1% z ad packa za 50$.
beka

Ja zarobiłem tutaj ponad pięciokrotność swojego wkładu nie rekrutując nikogo a ten zarobem na handlu futurocoinem pomnożyłem ponad czterokrotnie.
NIE REKRUTUJĄC NIKOGO.
Mam kilku poleconych, na których zarobiłem zawrotne 2$ ale rejestrowali się z linku w stopce, w którym była jedynie informacja, że to link do futurenet.
Jeden polecony zainwestował sporo pieniędzy w paczki i wszystko wyciągnął już dawno ale nie zarobiłem na nim ani grosza, bo sam nie miałem wtedy aktywnych paczek, tylko 3 matryce. Zainwestował sam z siebie, ja mu nie suszyłem głowy jaki to nie jest super biznes. Sam przeanalizował, odpowiedziałem na kilka pytań i sam zdecydował - i wypłacił 110% tego co włożył.


Ja za to napracowałem się kiedyś w subach SMS i nie dostałem kilkuset złotych wypłaty, bo ktoś stronę zwyczajnie zamknął. I wtedy było 2 a potem 3 zł za LEAD.
Polecasz suby SMS?

Informujesz o ryzyku, że ktoś może uciec z kasą jak to było w przypadku EASYSUB, które wypłacało kasę ale tylko do któregoś momentu? Czy im wkręcasz bajki, że to PEWNY biznes i jesteś naganiaczem?

Bo Ci co polecali easysub wyszli na naganiaczy, bo się serwis z kasą zawinął.

Możesz powiedzieć, że nikt nie inwestował pieniędzy - co w wielu przypadkach może nie być prawdą, bo żeby mieć leady czasem trzeba zainwestować albo poświęcić wiele cennego czasu, który również należy przeliczać na pieniądze.

Ja zainwestowałem bardzo dużo czasu i zostałem oszukany. w FN zainwestowałem grosze i praktycznie żadną ilość czasu i zarobiłem sporo.


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - santaclous - 21-01-2019 13:53

Wiesz. W Amber Gold też pracownicy dostawali wypłatę... Big Grin