Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 04-01-2019 16:44

(29-12-2018 09:14)santaclous napisał(a):  Jak się prokuratura postara to w przyszłym roku Big Grin
Tylko rok temu i dwa lata temu to samo czytałem.
Potem napiszesz "a nie mówiłem?" Tylko żeby nie było za 3 lata bo przez 3 lata to wielu się jeszcze nieźle obłowi a Ty co miesiąc będziesz pisał, że upadnie Smile

To ja napiszę: Kiedyś upadnie, może jutro może za 30 lat. I zawsze będę mógł napisać "a nie mówiłem? To nie chcieliście słuchać" ???


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 04-01-2019 18:11

Ostatnia wypłata z banners app, zlecona dzień wcześniej już na portfelu, bez ryzyka, bez inwestycji itp. Smile

[Obrazek: baneersup_qwnsnaq.jpg]


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - santaclous - 06-01-2019 07:42

(04-01-2019 16:44)kolorpurpury napisał(a):  bo przez 3 lata to wielu się jeszcze nieźle obłowi a Ty co miesiąc będziesz pisał, że upadnie Smile

Masz rację. Przez 3 lata jeszcze wielu naganiaczy się nieźle obłowi.

@rafi213

Teraz pokaż wypłatę z nagonionych. Ile wpłacili i ile za to dostałeś prowizji.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 06-01-2019 14:24

nic nie wpłacili, banners app jest całkowicie darmowy facepalm zapoznaj się z regulaminem po raz setny chyba to już tobie pisze, a ogólnie dlaczego miałbym tobie cokolwiek pokazywać ? Smile


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - santaclous - 06-01-2019 15:07

@rafi213

Pzestań pitolić. Nie chodzi mi o banners app.
Jak się tak chwalisz to pokaż ile zarobiłeś na naganianiu ludzi Smile Zapewniam Cię, że nie tylko ja jestem ciekaw Big Grin


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 06-01-2019 16:09

Dajesz posta od razu pod moim o banners app więc skąd miałem wiedziec o co ci chodzi.
Ja się nie chwale tylko pokazuje możliwości, screen miał na celu pokazanie że firma jest wypłacalna i ulepsza swoje produkty w tym przypadku banners app.
Nie widzę sensu pokazywania swoich zarobków bo nie będa miały one przełożenia na żadną inną osobę ( dla jednych bedzie to mała kwota, dla innych duża).
A z naganiania i tak bym nie miał co pokazać byłoby 0 $ , bo ja nie naganiam Smile
Miłej niedzieli pozdrawiam Smile


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - santaclous - 07-01-2019 06:40

rafi213

Nie pisz bzdur bo dobrze wiesz o co chodzi. Nie naganiasz tak samo jak nie naganiałeś na piramidę finasnową TrafficMoonson. Wszyscy naganiacze pokazujecie możliwości, ale jak ludzie tracą pieniądze to uciekacie.

Ja myślę, że nie było by 0 tylko 99% Tongue


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - kolorpurpury - 07-01-2019 21:28

Ty nie rozumiesz tego, że każdy musi mieć swój rozum?
Rafi przedstawia ludziom sposób na zarobek, tlumaczy jak dziala firma i na czym można zarabiać. Nikt nikomu niczego nie gwarantuje.

Poza tym przypominam Ci, bo mam wrażenie, że zapomniałeś - to jest dział HYIP i każdy rozumie dlaczego ten temat znajduje się w tym dziale a nie innym.

Zadawałem rafiemu sporo pytań na różne tematy i nigdy nie odczułem, żeby czaił się na prowizję. Raczej stara się wszystko wytłumaczyć i nie pisze bajek tylko wyraża swoją opinię o temacie. (I nie robi tego dopiero jak zalozysz konto z jego reflinka.)

Jak w temacie subskrypcji sms albo PPA ktoś wspomni, że nie ładnie tak promować fake contest to każdy rozumie, że to głupota ludzi, bo nie czytają tego co jest w stopce. To jest jawne zarabianie na naiwności ludzi.

Oczywiscie jesli ktos hyip promuje jako serwis bez ryzyka i jeszcze sugeruje zainwestowanie dużych pieniedzy (na przyklad na kredyt) jest naganiaczem.
Ale samo promowanie hyipów czy na przykład kasyn, poker roomów nie jest niczym złym. Można zaeobić ale trzeba być świadomym ryzyka.

A wyżej rafi pokazał dowód z Banners App, gdzie nie trzeba inwestować ani grosza a również można coś, jak widać, zarobić.


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - santaclous - 07-01-2019 23:52

Ty to wiesz ja to wiem, ale Krzysiek po gastronomiku tego nie wie.

rafi ma z ludzi hajs. Nie może napisać więcej niż jedno zdanie o ryzyku więcej niż 1 raz bo by pewnie nie zarobił połowe tego co zarobił.

Gdyby rafi nie był naganiaczem to by nie pisał tego co pisał. A widać, że Ty jesteś drugim po nim naganiaczem i rafi jest twoim guru więc dla ciebie nie mogą być bajki.
(08-03-2016 12:45)kolorpurpury napisał(a):  Zapowiada się ciekaeie. Rafi wszedlem do FutureNet z Twojego reffa. Za jakis czas odezwe sie w sprawie matryc Smile


Wystarczy poczytać to co ze mną pisał. Te teksty o życiowym nieudacznictwie itp które są przekazywane jak mantra naganiaczy z pokolenia na pokolenie.

Dopiero jak prokuratura zaczęła, się interesować naganiaczami to nagle wszyscy zaczeli po cichutku wspominać o ryzyku.

Do tego czasu było wszystko super mega hiper z 10000 źródłami dochodu.

Plus jeszcze rafi sam przyznał, że to nie hyip. Więc przestań bredzić.
(07-03-2017 21:00)rafi213 napisał(a):  No bo to nie jest hyip tylko program rev share z naliczeniami około 1% z ad packa za 50$.

Tak więc zapamiętaj. To nie hyip tylko revshare. A to, że znajduje się w dziale hyip to tylko wina złych niedobrych hejterów którzy działają na zlecenie konkurencji Wink


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - kolorpurpury - 08-01-2019 00:51

Tak wszedłem z jego reffa ale naganiaczem nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę.
Ja wyrażam opinię o danym serwisie i moje odczucia ile i dlaczego według mnie MOŻE jeszcze pociągnąć i jakie jest ryzyko inwestycji. Ale nigdy do niej nie namawiam i zachęcam do analizy ryzyka i inwestowania tylko tyle ile możesz stracić.

Więksi naganiacze są w MLMach typu sławne FM Group (gdzie też parę groszy zarobiłem ale nie budowałem struktur). Akurat tutaj na forum raczej nikogo nie trzeba uświadamiać, jeśli czyta o programie w dziale HYIP to musi mu to już z góry dać do myślenia. Nikt za czyjeś błędy nie będzie odpowiadał.

To, że ktoś poleca coś dla pieniędzy jest chyba logiczne. Gdybym nie miał choćby złamanego grosza z polecania komuś jakiegokolwiek serwisu to bym tego nie robił bo i po co?

A ubieranie czegoś w ładne i przesadzone słówka przypomina mi trochę fake contest na subach SMS czy PPA gdzie na całą stronę oferujesz i polecasz coś a małym druczkiem, gdzieś na dole strony (np. kremowym na białym tle) informujesz, że masz zamiar na czyjejś naiwności zarabiać.

Oczywiście inaczej sprawa ma się z real contest jednak i tak informujesz bardzo małym druczkiem, który może ktoś przeczyta, może nie. Jak nie przeczyta czyli będzie nieświadomy co robi - zarabiasz.

Jakoś nie zauważam, żebyś w działach o subskrypcjach SMS spamował jakie to nieuczciwe a bez problemu można przyrównać to do "naganiania".

Jeżeli ktoś na czymś zarabia to to poleca, póki na tym zarabia, logiczne.