Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - iBracho - 19-11-2018 14:30

(14-11-2018 13:23)Dolce Kabona napisał(a):  Futurenet? Ten znany i prestiżowy portal posiadający własny revshare, portal społecznościowy, który płaci użytkownikom za korzystanie z niego, własną kryptowalutę oraz kawiarnię we wrocławiu?

Tak! To właśnie ten na który nie mogę się zalogować od 4 dni (ciągle prace techniczne albo 502 error) Chciałem wypłacić stamtąd pare grosza ale pewnie niedoczekanie
Kumplowi od 2 tyg "weryfikują" konto i też nie może wypłacić.
Współczuje tym co włożyli tam gruby hajs lub co gorsza wzięli kredyt

aa no tak jestem #mięczakiem #debilem #biedakiem bo chcę WYPŁACIĆ pieniądze z futureadpro
Pamiętajcie, tylko reinwest i #ogień #lecimy #ciśniemy po wolność finansową!!!


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - twardy - 19-11-2018 14:57

Wiesz... Tymochowicz polecal futureneta a teraz siedzi za pedofilie. Twoje problemy z logowaniem to maly pikus.

Lol


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - azzaz - 19-11-2018 23:03

Sad Chyba przegrałem zakład Sad Założyłem się z kumplem, że FN padnie w nowym roku(bo obaj uważamy, że się przewróci i na tym polu nawet nie dyskutujemy. Kwestia czasu), a tu już takie rzeczy. Weź no futurenecie daj radę do stycznia, bądź przedsiębiorczy, idź po niezależność finansowom, weź kredyt, albo coś i dopiero w przyszłym roku się przewracaj Wink

Edit: wiem, że się pisze niezależność finansową, ale w wypadku FN(i nie tylko, ogólnie o tego typu firmach) sobie ze znajomymi prześmiewczo gadamy ,,niezależność finsowom" i tak tu jakoś przeniosłem to na forum Wink


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - santaclous - 20-11-2018 00:07

Ciekawe czy rafi znalazł już nowy biznes.

Jeśli to padnie przed końcem roku to będę w szoku. Dawałem przynajmniej jeszcze rok.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - azzaz - 20-11-2018 16:16

(20-11-2018 00:07)santaclous napisał(a):  Ciekawe czy rafi znalazł już nowy biznes.

Jeśli to padnie przed końcem roku to będę w szoku. Dawałem przynajmniej jeszcze rok.

Mam nadzieję bo będę stratny 150zł na zakładzie z kumplem jak on padnie szybciej Wink

Przy okazji ostatnio dopiero w proponowanych wyskoczył mi ten film:

https://www.youtube.com/watch?v=QJgr9UcMOTo&t=233s&fbclid=IwAR3LGdwbd4tSs8LHncmQ5J8n-AS2eOyZKkLJ2qK3iaZXWtYNCgBITMmC50Y

Dobra komedia. Koleżka mówi, że fn nie jest piramidą i na dowód tego pokazuje taki obrazek

[Obrazek: 46507383-263163007711915-2783613066686758912-n.png]


Taaak ten schemat wyraźnie dowodzi, że to nie jest piramida bekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabeka


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - korlim - 20-11-2018 17:06

zawiesili wypłaty BTC i utrudnienia z wypłatami i dostępem do strony podobno są spowodowane pracami nad nowym systemem Sex


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - twardy - 20-11-2018 17:15

Wiadomo, najpierw prace nad nowa wersja, pozniej hackerzy a na koncu sluzby skarbowe naslane przez diabla.

LolbekaSex


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - santaclous - 24-11-2018 01:21

(20-11-2018 17:06)korlim napisał(a):  zawiesili wypłaty BTC i utrudnienia z wypłatami i dostępem do strony podobno są spowodowane pracami nad nowym systemem Sex

Gdzieś to już było. A tak! BannersBrokes Big Grin


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 24-11-2018 14:06

Ja dostałem kilka dni temu normalnie zleconą wypłatę Smile
Srodki z FutureAdPro wycofałem dawno ( w sumie błąd bo mogłem jeszcze trochę zarobić) a teraz wypłacam tylko to co wpada ciągle z matryc Smile

Co do obrazka z matryc i piramidy finansowej. Akurat wyśmiewanie tego obrazka jest bardzo słabe, bo tak samo można rozpisać strukturę każdej firmy Smile

Nie wiem czy upadnie FN a jeśli tak to kiedy ale wiem, że jak się ma głowę to można na tym zarobić. Ja z inwestycji 85$ zrobiłem 400$ bez polecania (na polecaniu zarobiłem 1.5$) i dalej coś tam wpada i sobie to przerzucam na coindeal.

Na coindeal z tego zrobiłem już ok. 0.16BTC Smile


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - twardy - 24-11-2018 14:17

(24-11-2018 14:06)kolorpurpury napisał(a):  Co do obrazka z matryc i piramidy finansowej. Akurat wyśmiewanie tego obrazka jest bardzo słabe, bo tak samo można rozpisać strukturę każdej firmy Smile

Kurde co za idiotyczny tekst. Normalna firma cos produkuje. Nie musisz naganiac pracownikow pod siebie zebys dostal wyplate xD