Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 11-10-2018 11:41

Nie stresuje się po prostu pytam Big Grin tak myślałem ze do 7 dni Wink


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Doorm - 12-10-2018 18:13

W ogóle support nic mi nie odpisał już ponad tydzień:/ coś milczą


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Doorm - 25-10-2018 13:02

Co taka cisza ?;p support ogarnął w końcu sprawę he wiadomo do kiedy przerwa techniczna ?


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 25-10-2018 16:14

Nie przegap najnowszych informacji od założycieli FutureNet: Roman Ziemian i Stephan Morgenstern oraz nowego CEO - Giles Whiting!
jutro webinar : 14:30 naszego czasu wszystko powinno być wiadomo
https://futurenet.club/webinars

Ps. Pojawił sie właśnie komunikat ze przerwa techniczna do jutra do południa powinna potrwać.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Doorm - 25-10-2018 16:32

A ok dziękiWink


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Tixaro - 29-10-2018 16:25

Skończyło się eldorado impreza


[Obrazek: dupa.png]


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Doorm - 29-10-2018 17:45

Oj tam Wink Ale wzrośnie


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 29-10-2018 19:15

@Tixaro więc masz okazję buy more, nawet by było bardzo nie dobrze jak by kurs rósł non stop.
Ja w październiku w ten sposób zwiększyłem swój stan FTO o 50% , jak wszystko ogarną na platformie, to nie mam wątpliwości że zbliżymy się do nowego ATH.
Oczywiście to nie porada inwestycyjna Smile


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Tixaro - 29-10-2018 22:14

Przewidujesz duże wzrosty? Co może na to wpłynąć?


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 29-10-2018 23:51

przejście na wpłaty i wypłaty tylko i wyłącznie w FTO we wszystkich gałeziach Futurenet.