Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - twardy - 02-10-2018 09:01





Jerk2


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - maxweil - 04-10-2018 10:13

(25-09-2018 09:01)kaskader napisał(a):  
(24-09-2018 20:06)Haalos napisał(a):  Czy to prawda ze jak się ma 1000 paczek to miesięcznie można maksymalnie wypłacić 1400$ ? Bez utraty adpackow ?
Tak to prawda

Daje to wypłatę 10% zysków. Zawsze mówiło sie o podziale 80% reinwest - 20% wypłata - czy to nie wystarczy do utrzymania paczek?


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 08-10-2018 16:25

Mi wyszło teraz że wypłacać można już po odjęciu prowizji 5% na matryce około 1700$ bez utraty paczek przy 1000 szt
@Maxwell - 5% idzie na konto reklamowe wiec 115% jest zwrotu za ad packa każdego nie 20%. W nowej wersji FAP 2.0 która mam nadzieje jeszcze w listopadzie na 4 rocznicę powstania firmy wystartuje, nie będzie konta reklamowego i co za tym idzie będzie można szybciej kupować nowe ad packi z salda, a 10% odkładane na matryce sprawi że szybciej będą się nam same matryce uzupełniać. Dla mnie super rozwiązanie Smile

Ps. z ostatnich nowości to odnotowaliśmy wzrost kursu futuro o 100% przez nie cały tydzień , obecna cena FTO to 12$. U mnie wpadło 2500$ w związku z tym faktem, kto też skorzystał gratuluję WAM Smile

Dzisiaj w aplikacji BannersApp nastąpiło pierwsze podliczenie zarobków za ostatni tydzień i jak ktoś odblokował tel max ilość razy to zarobił 3.92$ a to sam początek przecież, będzie więcej reklamodawców będa większe wypłaty, a zarobki ze struktury z powodu jeszcze błędów technicznych ( nie każdy ma swoje całe struktury przeniesione z FAP do BA) będą w zbiorczym rozliczeniu 1 listopada za październik.

Kto nie ma jeszcze konta w FN zapraszam do testowania darmowych produktów, a w szczególności BannersApp nic was to nie kosztuje. Smile
Uważam że cały czas firma super się rozwija i idzie w dobrym kierunku.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 08-10-2018 16:53

Wszystko super pięknie tylko nie wziąłeś pod uwagę robienia multi kont w bannera app ktoś założy 50 kont i nie musi chodzić do pracy bo zarobi 1000$ W miesiąc heh


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 08-10-2018 17:00

to niech próbuje, potrzeba do tego tylko 50 smartfonów i 50 x 200 odblokowań dziennie = 10000 dziennie, bo jesli bedziesz się wylogowywał i logował na inne dane na tym samym smartfonie to jasne że zostaniesz zbanowany Smile


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 08-10-2018 17:19

Ja tego
Nie robię i nie mam zamiaru ale daje przykład nawet opłaca się kupić 50x smartfonów bo po 2 miesiącach będzie zwrot Big Grin


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - furmanfurman - 08-10-2018 17:39

Żeby założyć konto na BannersApp muszę potwierdzić konto dowodem?


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 08-10-2018 17:42

Nie


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 11-10-2018 07:45

Ile się czeka na wypłatę z fap ktoś coś ostatnio wypłacał ? Bo 2 dni minęli i nic


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 11-10-2018 11:21

2 dni i już się stresujesz, na etacie czekasz 30 dni na wypłatę Smile
Do 7 dni max się czeka, czasem po 2 dniach zaakceptują i wysla , czasem po 3,4 dniach.
Po tygodniu jak nie dostaniesz dopiero jest sens ewentualnie atakować support.