Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 13-09-2018 10:15

A co jesli nie zalicza mi bannerow?
Za kazdym razem oczywiscie daję "zamknij" bo nie mam zamiaru w każdą reklamę wchodzić. Płacą za wyświetlenie reklamy czy za wejscie w reklamę?
Bo mi sie wyswietlaja bannery a na liczniku w apce nadal 0 obejrzanych.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 13-09-2018 12:30

Płacą za wyświetlenie reklamy, nie za wejscie, wystarczy że dasz "zamknij", czasami właśnie nie każde odblokowanie telefonu zlicza. Są jeszcze błędy które zawsze w trakcie użytkowania wychodzą dlatego często są wypuszczane wersje beta, bo czym innym są testy w zamkniętym środowisku a czym innym już testowanie wśród społeczności.
Np. struktura poleceń cała ma nam się pojawić w apce 17 września.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 14-09-2018 22:26

Szkoda ze na App Store nie ma trochę pewnie poczekam :/


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 18-09-2018 16:09

(13-09-2018 12:30)rafi213 napisał(a):  Płacą za wyświetlenie reklamy, nie za wejscie, wystarczy że dasz "zamknij", czasami właśnie nie każde odblokowanie telefonu zlicza. Są jeszcze błędy które zawsze w trakcie użytkowania wychodzą dlatego często są wypuszczane wersje beta, bo czym innym są testy w zamkniętym środowisku a czym innym już testowanie wśród społeczności.
Np. struktura poleceń cała ma nam się pojawić w apce 17 września.
Struktury nadal nie ma czy tylko mi się nie pokazuje?

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - VIPERS888 - 19-09-2018 21:29

Ja myślę, że program przechodzi poważne fazę testów przy większej ilości użytkowników. I teraz pewnie się posypało masę błędów. Jedynie co, to tylko musimy być cierpliwi, aż wszystko ogarną. Ale Apka, pomysł pierwsza klasa.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 21-09-2018 20:49

(19-09-2018 21:29)VIPERS888 napisał(a):  Ja myślę, że program przechodzi poważne fazę testów przy większej ilości użytkowników. I teraz pewnie się posypało masę błędów. Jedynie co, to tylko musimy być cierpliwi, aż wszystko ogarną. Ale Apka, pomysł pierwsza klasa.

Z pewnością to ogarną tylko znając zycie w futurenet - w późniejszym terminie niz zapowiadają.

Pozostaje tylko czekać bo apka naprawde ma potencjał.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 21-09-2018 21:46

myślę że presja wydania apki na event była bardzo duża, więc ją wypuścili chociaz ma sporo błędów, najczęstszy błąd to dużo osób swięzo zarejestrowanych w FN nie może się na te dane zalogować do apki.
Mam info że faza testów i raport za wrzesień zakończy sie około 8 października, także do tego czasu może być nie stabilnie .


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 24-09-2018 20:06

Czy to prawda ze jak się ma 1000 paczek to miesięcznie można maksymalnie wypłacić 1400$ ? Bez utraty adpackow ?


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Królik524 - 24-09-2018 20:47

Potrzebuje osoby która działała dłuższy czas w futurenet. Mam kilka pytań a nie chce przekopywać całego wątku bo to jednak 160 stron, a nie mam pewności, że dowiem się tego czego chce Smile
Moje gg 46427619
Z góry dzięki Smile
Edit Juz nie potrzebuje pomocy


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kaskader - 25-09-2018 09:01

(24-09-2018 20:06)Haalos napisał(a):  Czy to prawda ze jak się ma 1000 paczek to miesięcznie można maksymalnie wypłacić 1400$ ? Bez utraty adpackow ?
Tak to prawda