Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 04-09-2018 19:18

Małe podsumowanie co wprowadzono ostatnio i co nas czeka:

W kawiarni we Wrocławiu uruchomiono futuromat - działa w obie strony - pln - fto - pln, można także płacić w futuro za wszystko w kawiarni Smile
Kawiarnia w Warszawie też już praktycznie wystartowała, 22 września oficjalne otwarcie na które mam zamiar być.
W najbliższy weekend dwu dniowy event na ponad 5000 osób w Macau gdzie zostanie zaprezentowana 4 opcja zarabiania w Futurenet. Wiem też ze struktury z Brazylii i Japonii, Tajwan wchodzi do gry dopiero, także zanosi się na bogatą jesień.

@binek33 czy warto ? nikt ci nie da gwarancji, wyciągnij wnioski i podejmij sam decyzję. Powiem tylko tyle - piszą do mnie osoby które żałują że np. wycofały się rok temu zamiast cały czas zarabiać i byc mniej więcej na tym samym poziomie.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Serkownik - 06-09-2018 20:38

daj linka gdzie bedzie ta kawiarnia w wawie czy cos
podejde zobacze


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 07-09-2018 00:22

Już jest otwarta, adres to : Świętokrzyska 14.

tu macie filmik z relacji YT Marty:

https://www.youtube.com/watch?v=1qy54BPmtz4


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Serkownik - 07-09-2018 11:41

ok podejde to zobacze
a gdzies jest opis tej restauracji na stronie FN ? bo o Wrocławie ładnie opisali a tu nie moge znalezc..


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 07-09-2018 14:23

tu masz oficjalny funpage:
https://www.facebook.com/aureliowarsaw/?fref=mentions&__tn__=K-R
Strony swojej jako tako chyba jeszcze nie mają , bo nie było oficjalnego otwarcia.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 09-09-2018 04:11

Rewolucja Wink


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 10-09-2018 19:02

CZWARTY sposób zarabiania z FutureNet ogłoszony !! Smile

Teraz już nikt nie powie, że nie ma pieniędzy na start!
Odblokowując ekran swojego smartfona ... zarabiasz do 5$ tygodniowo!
20$ miesięcznie!
250$ rocznie!!
Nie robiąc nic więcej i nie polecając biznesu nikomu a tym bardziej nie wpłacając ani centa Smile

Co trzeba zrobić?
1) Zarejestrować się na FutureNet
2) Pobrać aplikację na androida ze sklepu play i to wszystko.
Link do strony http://bannersapp.com

Logujecie się tam danymi z konta FutureNet, Cała dotychczasowa struktura, jest taka sama jak w FutureAdPro, prowizje za polecanie również! czyli 8%/4%/1%/1%/1%.
Po zalogowaniu trzeba wypełnić jeszcze krótki kwestionariusz typu zainteresowania/data urodzenia.
Jeśli ktoś jeszcze nie rejestrował sie w Futurenet to może też pobrać appke i przy rejestracji podać login sponsora.
Płatnosci będą w kryptowalucie futuro po aktualnym kursie, prawdopodobnie raz w miesiącu.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 11-09-2018 20:10

Wiadomo kiedy na App Store będzie ? Co z gra coin od mine ? Czy już można kopać ? Grać


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 12-09-2018 18:19

na IOS zawsze aplikacje wychodzą dużo poźniej niż na androida dlatego juz dawno nie uzywam Iphona Smile
wiem ze 17 wrzesnia juz mają być widoczne struktury w banners app .
Gra coin of(f) mine działa jest dostępna także na androida, wypłaty uzbieranych coinów też przechodzą na wallet futuro, chociaż są zgłaszane jeszcze drobne błędy.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 12-09-2018 20:35

A ja już na androida bym nie mógł przejąć mam iPhone x i nie narzekam coin od minę na App Store nie ma .