Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 02-04-2016 12:42

(01-04-2016 19:35)tomek019 napisał(a):  Na obecnym etapie spady od sponsorów są dosc czeste takze idealny czas zeby zakupic matryce Smile

Dokładnie jest jak piszesz, mogą to już potwierdzić moje polecone osoby.
A tymczasem rev share zbliża się wielkimi krokami, ale jest jeszcze wiele fajnych rzeczy do zyskania przed startem.
U mnie ostatnie wolne miejsce w pierwszej linii matrycy 100$, spady niemalże gwarantowane w takim miejscu, poza tym wykupując matryce za 100$ dostajesz już na zawsze 50% maching bonus Smile

[Obrazek: wqq84.jpg]

I coś dla osób do zastanowienia, które chcą podobnie jak ja zaangażować się mocno w ten biznes i dysponują trochę większą gotówką :

Pakiety Royal, które kupujemy we FutureNet za kwotę 1685$ pozwalają każdemu partnerowi, który zakupi ten pakiet wypłacenie 100% zwrotu z tej inwestycji na czysto!

TYLKO DO STARTU REVSHARE, każdy z Nas kto kupi PAKIET ROYAL ma stały zarobek - ADVERTISING BONUS w postaci 100% zwrotu z tej inwestycji na czysto! Ta opcja dla NOWYCH osób za około 3 dni zostanie wyłączona!

Podsumowując jeśli kupujesz Pakiet Royal otrzymujesz:
✓ Pozycje bonusowe o łącznej (dodatkowej) wartości 1685$,
✓ Maksymalne korzyści wynikające z planu marketingowego,
✓ 3370$ zwrotu z BONUSU ADVERTISING BONUS ! Zysk wypłacany na poziomie 15-25$ tygodniowo.
✓ Maksymalna ilość dostępnych Media Pointów, którą możesz kupić w pakiecie. Media Pointy przeznaczysz na zakup video-maili, dysku w chmurze, stron lendingowych itd,
✓ Miejsce w czubie matrycy światowej


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 02-04-2016 16:43

te pierwsze 3 osoby w tym drzewie w matrycy to muszą byc bezposredni poleceni czy mogą to byc tez spady w przypadku gdy nie mam bezposrednich poleconych?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 02-04-2016 17:11

mogą być spady, w matrycach nie ma żadnych kwalifikacji - czy to poleceni bezpośredni czy spady zarabiamy zawsze 5% od osoby, maching bonus jest natomiast tylko od bezpośrednich poleconych - zarabiamy do 50% zarobków naszych bezpośrednich poleconych jeśli np. pod nich ktoś wpadnie lub zapiszą sami swojego poleconego . Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - AleksandraN - 02-04-2016 21:20

Przyznaję, że brzmi to wszystko... bajecznie.
No to zobaczymy jak sprawdzi sie po starcie revshare


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 02-04-2016 22:08

FutureNet & Future Ad Pro jest po prostu genialnie przemyślanym projektem Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 03-04-2016 08:15

Zobaczymy ile ten program wytrzyma Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 03-04-2016 10:11

Z taka popularnoscia jaka zaczął sie cieszyc jeszcze przed startem rev share i wsparciem większości zagranicznych liderow daje mu spokojnie 2 lata. Jesli wlasciciele beda takze coraz bardziej udoskonalac sam portal to po cichu licze ze przynajmniej zblizy sie popularnoscia do Facebooka chociaz wiadomo ze na to potrzeba czasu


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 03-04-2016 10:41

Z Facebookiem to bym nie przesadzał bo to jednak mało realne ale spokojnie przy dobrym prowadzeniu serwisu, jeśli będzie powiększać się oferta produktowa i reklamowa tak aby podołali z wypłatami to może to być biznes na lata.
Jednak rev share to wbrew pozorom ciężki kawałek chleba do zgryzienia. Aby program, który oferuje ROI 120% był wypłacalny potrzebuje przy ogromnej ilości kupionych paczek sam zarabiać minimum 125%

Pamiętajmy, że nie dość, że trzeba opłacić inwestorów to jeszcze są programiści, admin, serwery, domena, podatki itd.

Tutaj portal społecznościowy + matryce (nie liczyłem tego ale może ktoś to zrobił. Czy matryce są tak zbudowane w programie, że zawsze program na nich jest do przodu? Z wszystkimi bonusami itp.? Jeśli tak to matryce powinny zrobić sporą rezerwę finansową.) Do tego portal społecznościowy jakieś w przyszłości kolejne produkty i powinno być dobrze a wręcz wspaniale.

Na moje oko 2 lata to jest minimum dla FutureAdPro.
Bardzo fajny jest też fakt, że scamiąc program właściciele zepsują bardzo opinię również portalowi społecznościowemu i myślę, że żadna osoba nie będzie miała problemu ze zrezygnowaniem z jego korzystania na rzecz facebooka Smile To byłaby dla nich spora strata Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 03-04-2016 12:09

Ja powiem tak

Dla Romana Oczkwiem w głowie jest oczywiście FutureNet i to jest zrozumiałe.

Nie mniej Future Ad Pro ma przyciągać Reklamodawców.

Według obliczeń Romana. Mając 1 mln ludzi w portalu. Może liczyć na min. 20 000 000 € ( tylko z Reklamodawców )

Tak samo działa Traffic. To, że zarabiamy na ad ad pack ma przyciągać więcej ludzi, co będą zarabiać tak samo.

A reklamodawca widzi dobrej Jakości Odbiorcę Smile

Tak, to mniej więcej działa.

Klikający są mniejszej wartości, a osoby z paczkami większej.

Na górze są Reklamodawcy i to oni są źródłem ogromnych wpływów do Firmy.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - borowiecki - 03-04-2016 14:32

Hej,
Pytanie Zielonego w Tym temacie. Powiedzcie mi prosze po co są te revshary , po co je ktoś robi skoro wszystkie upadaja ? I nawet Future który tak wychwalacie , za to że takie zaplecze i w ogóle , to dajecie mu 2 lata moze dluzej. Dlaczego one upadają, dlaczego wiec powstają ? Dzięki za wyrozumiałość.